reklama

PiS robi w sobotę konwencję wyborczą w Wadowicach

, Polityka, Wiadomości, 20.09.2019 10:36, red
O Wadowicach będzie głośno
PiS robi w sobotę konwencję wyborczą w Wadowicach
W Wadowicach wielkie przygotowania. W auli Państwowej Szkoły Muzycznej przy ulicy Legionów w sobotę (21.09) ma zostać zorganizowana lokalna konwencja PiS, promująca program wyborczy PiS i lokalnych kandydatów tej partii, wśród których jest m.in. była burmistrz Wadowic Ewa Filipiak czy Filip Kaczyński z Wadowic. Do miasta ma przyjechać szef PiS Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński już kiedyś – w 2014 roku gościł w Wadowicach [na zdjęciu]. W ostatnich latach tutaj nie bywał. Teraz przyjedzie do Wadowic jako „miasta odzyskanego”, bo - przypomnimy - przez ostatnie 4 lata miastem rządził lewicowy Mateusz Klinowski, a od jesieni 2018 roku ponownie na stanowisku burmistrza jest człowiek PiS.

W sumie w weekend PiS planuje cztery lokalne konwencje: w sobotę w Wadowicach, a w niedziele w Krakowie, Nowy Sączu i w Tarnowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Kowalski Marian, 21.09.2019 10:59

“(…) zakaz działalności partii i organizacji politycznych w szkole (placówce) jest zakazem bezwzględnym. Nie może on być uchylony – w ogóle i pod żadnym pretekstem (…) Szkoła (tak jak i zakład pracy) ma być w demokratycznym państwie prawnym instytucją światopoglądowo i politycznie neutralną.” Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak https://kuratorium.krakow.pl/informacja-w-sprawie-dzialalnosci-stowarzyszen-i-innych-organizacji-na-terenie-szkol/

maxsm, 20.09.2019 13:31

Nie tylko jemu płacą mi też co rano wstaję i białego konia czyszczę by Donald wstydu nie miał jak wróci

maxsm, 20.09.2019 13:03

Nie tylko jemu płacą mi też co rano wstaję i białego konia czyszczę by Donald wstydu nie miał jak wróci

maxsm, 20.09.2019 13:02

Nie tylko jemu płacą mi też co rano wstaję i białego konia czyszczę by Donald wstydu nie miał jak wróci

Angel, 20.09.2019 12:39

@Chojna Kurde że też Ci się chce pierdolic takie bzdury za marne 50gr od posta... Smutne jak bardzo niektórzy nie mają życia ani żadnego hobby i spędzają swój wolny czas na pieprzeniu bzdur w internecie... A jeśli to praca to czy można z tego wyżyć? Tak się zastanawiam.

ChojnaZmiana , 20.09.2019 11:58

Czekam z niecierpliwością na chwilę w której zaszczyci nas swoją osobą nasz wybitny rodak pan Donald ! Najwyższy czas żeby wrócił i odbudował nasz kraj !