reklama

PiS robi spotkanie z Arkadiuszem Mularczykiem w Andrychowie. A kto na burmistrza?

, Polityka, Wiadomości, 29.04.2018 16:00, red
To oficjalnie nie jest jeszcze kampania wyborcza.
PiS robi spotkanie z Arkadiuszem Mularczykiem w Andrychowie. A kto na burmistrza?

Jak informuje nas poseł Marek Polak (PiS) z Andrychowa w ramach prowadzonej przez Zjednoczoną Prawicę akcji „Polska jest jedna”, z mieszkańcami powiatu wadowickiego spotka się poseł Arkadiusz Mularczyk. Spotkanie odbędzie się w dniu 5.05.2018r. (sobota) o godz. 15.00 w sali Klubu Osiedlowego ASM przy ul. Lenartowicza 7 w Andrychowie.

Arkadiusz Mularczyk (ur. 4 lutego 1971 w Raciborzu) jest politykiem, adwokatem, posłem na Sejm RP. W obecnej VIII Kadencji swoją uwagę skupił na pracy w komisji Ustawodawczej i Spraw Zagranicznych. Jest również Przewodniczącym Komisji Nadzwyczajnej do spraw zmian w kodyfikacjach. Przynależy do Polsko-Węgierskiej Grupy Parlamentarnej. Ponadto jest także przewodniczącym nowo utworzonego parlamentarnego Komitetu ds. Reparacji wojennych. Celem tego komitetu jest oszacowanie strat wojennych w czasie II wojny światowej oraz ustalenie prawnej i politycznej ścieżki uzyskania odszkodowania. W 2011 r. Został powołany na członka delegacji Sejmu i Senatu do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy w Strasburgu. Jest wiceprzewodniczącym Komisji ds. Wyboru sędziów Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

Spotkanie odbywa się w ramach przedwyborczej akcji PiS. Wybory samorządowe odbędą się w listopadzie. Kogo PiS wystawi na burmistrza Andrychowa czy Wadowic? Ostatecznych decyzji centrali PiS jeszcze nie ma, ale wiele wskazuje na to, że w Andrychowie z rekomendacji tej partii o stanowisko burmistrza powalczy Krzysztof Kubień, a w Wadowicach Bartosz Kaliński.



Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 30.04.2018 09:20

Psikuta ....... "przestal brać leki i znowu coś bredzi tymi swoimi farmazonami. W końcu doprowadzi sią do stanu, że nałożą mu kamizelkę"

stan, 30.04.2018 09:14

niemczyk przestal brać leki i znowu coś bredzi tymi swoimi kropkami . W końcu doprowadzi sią do stanu, że nałożą mu kamizelkę .

zandrychowa, 30.04.2018 08:00

Tak że Polak nie fikaj naszemu proboszczowi bo za chwilę będziesz persona non grata na terenie parafi

zandrychowa, 30.04.2018 07:57

To się pewnie proboszcz musi wkurzać że nie w kinie.Kasa za wynajem poszła gdzie indzie

`, 29.04.2018 21:52

Tak tak :-) ........... jak były wybory prezydenckie to samo pisałeś o Bredzisławie .... :-) ..... a potem nawet mu "ciężarna zakonnica na pasach" nie pomogła :-0

xpek, 29.04.2018 20:55

pis już chyba nie ma kogo wystawić jak znowu wystawiają kubienia który 4 lata temu był ""aplitycznym" kandydatem. i tak nikt nie ma szans z żakiem. może za 10 lat ale nie teraz