reklama
reklama

Pierwszy zagraniczny wyjazd nowych władz Andrychowa

Polityka, Wiadomości, 08.07.2024 08:00, red
Władze Andrychowa jadą do niemieckiego miasta Isny.
Pierwszy zagraniczny wyjazd nowych władz Andrychowa
Wyjazdy zagraniczne władz samorządowych to zawsze była sprawa krytykowana przez opozycję. W minionych latach każdy zagraniczny wyjazd burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka wzbudzał wśród krytyków spore emocje.

W Andrychowie jest już nowa władza i też są wyjazdy. Jak się dowiadujemy, w środę (10.06) liczna delegacja z jedzie w odwiedziny do Isny, niemieckiego partnerskiego miasta Andrychowa. Zostali zaproszeni na święto miasta. Nieoficjalnie wiadomo, że na czele delegacji ma stanąć burmistrz Beata Smolec, a w jej skład wchodzą radni popierający burmistrz, ale też z opozycji. Powrót planowany jest w poniedziałek.

Wyjazd kosztuje ok. 20 tys. zł.


foto: isny.de
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

smalec, 09.07.2024 08:00

czy wiadomo kto jedzie z opozycji? dobrze żeby ludzie wiedzieli, kto jest kto i ile kosztuje, nowe wybory już niedługo

nick1, 09.07.2024 06:09

Niestety ale za to zaskoczyli radni od Burmistrza którzy jadą razem ze Smolcowa. Wstyd. Po tym jak ekipa Smolcowej zachowywała się w kampanii, po tym jak zachowują się teraz na serio nie mogliście sobie darować?????

Jank Chanowski, 08.07.2024 19:19

Niestety nowe władze Andrychowa nie zaskoczyły rezygnując z wyjazdu do Isny, a zaoszczędzone w ten sposób 20 tys. zł np. przekazując na rehabilitację dziecka na którą Matku nie stać, było parę dni temu na MamNewsa.

home, 08.07.2024 11:16

ciekawe jak PISiory wytłumaczą swoim wyborcom wyjazd do Niemiec, oj trzeba będzie się nagimnastykować. jak zobaczę w autobusie do Niemiec Panią Dorotkę, to chyba padnę ze śmiechu. Wiadro święconej wody i w drogę :) A co do wstydu, to inaczej nie będzie, człowiek łudził się, że poprzestaną na robieniu obciachu w najbliższej okolicy, ale widocznie to mało, trzeba przed całym światem miastu wstyd zrobić

znanywmiescie, 08.07.2024 10:26

Pojadą, wstydu narobią i tak się skończy przyjaźń polsko-niemiecka

cath, 08.07.2024 09:23

10.06?

Koniczynka, 08.07.2024 09:11

Byli w opozycji to okropnie wszystko krytykowali, a teraz jak dostali się do koryta to robią dokładnie to samo co Żakowcy. Zadłużyli gminę Andrychów na kolejne 16 milionów złotych, zaczynają się wycieczki na koszt Andrychowian. Trzeci miesiąc kadencji a w Andrychowie kompletnie nic się nie dzieje. Zero osiągnięć zero inwestycji zero przetargów....

politolog, 08.07.2024 08:37

I taka się nasuwa konkluzja z ostatnich wiadomości: nieważne że MKS jest skazany na rozwiązanie, że nie wiadomo co począć z Energią Andrychów, że przetargi leżą, że pieniądze na kolejny etap Pańskiej być może trzeba będzie oddać, nie ma nawet widoków na apteki i przychodnie całodobową…. najważniejsze że można się zabawić! Zabawić się trzeba!