reklama

Od soboty zamknięte cmentarze!

Polityka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 30.10.2020 15:40, red
Nowe decyzje rządu
Od soboty zamknięte cmentarze!

W piątek (20.10) o godz. 15:30 rozpoczęła się konferencja prasowa przedstawicieli rządu, podczas której ogłoszone zostały nowe obostrzenia. To konsekwencje coraz większej liczby przypadków koronawirusa w Polsce - w piątek było ich ponad 21 tysięcy.

Najważniejsza informacja ogłoszona przez premiera - w sobotę, niedzielę i poniedziałek - a więc w okresie Wszystkich Świętych (31 października - 2 listopada) cmentarze będą zamknięte.

- Ponieważ niesie to ze sobą ogromne ryzyko, uznałem że tradycja jest mniej ważna niż życie - powiedział Mateusz Morawiecki.

Premier zaapelował, zwłaszcza do seniorów, pozostanie w domach. Skierował również apel do firm, aby w miarę możliwości kierowali pracowników na pracę zdalną.

Inne nowe obostrzenia nie zostały wprowadzone.

Zobaczcie transmisjęZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

KochamTuska, 31.10.2020 12:33

Dokładnie Zenobiusz, miał "Pinokio" rację bo wystarczy zobaczyć ile było wtedy zakażeń jak wirus był w odwrocie a ile jest teraz na jesień gdy uderzył drugi raz.

Zenobiusz Kuśmider, 31.10.2020 08:47

https://www.youtube.com/watch?v=par-Gezb-EE

KochamTuska, 30.10.2020 21:37

Dokładnie ! teraz pewnie dotarło do niektórych dlaczego pisiory nie posłuchały "Borysława" https://wpolityce.pl/polityka/522451-obluda-platformy-przypomniano-slowa-budki-o-koncu-pandemii