reklama
reklama

Obchody 25-lecia Konstytucji z lokalnym akcentem

Polityka, Wiadomości, 05.04.2022 09:13, DK
Kto był w Warszawie?
Obchody 25-lecia Konstytucji z lokalnym akcentem
Młody szef szef struktur PSL w powiecie wadowickim - Miłosz Szatan, który zastąpił na tym stanowisku Józefa Budkę, ojca Borysa Budki z Platformy Obywatelskiej, został zaproszony na wydarzenie 25-lecia uchwalenia konstytucji RP.

Uroczystość odbyła się w sobotę (2.04), a zorganizował ją klub parlamentarny koalicja Polska PSL.

Z powiatu wadowickiego, na wydarzenie zaproszony został również Tadeusz Sabat poseł, obecnie szef klubu radnych PSL w powiecie.

Wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski, który uroczyście otworzył obchody, mówił, że "w nowoczesnych dziejach Polski to najdłużej obowiązująca i najbardziej stabilna demokratyczna ustawa zasadnicza".

Gwoździem programu była debata liderów partii opozycyjnych: prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza, szefa PO Donalda Tuska, lidera Polski 2050 Szymona Hołowni oraz współprzewodniczących Nowej Lewicy Włodzimierza Czarzastego i Roberta Biedronia.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

z Kęt, 05.04.2022 09:54

Czyż to nie jest zbiór aktów prawnych, interpretowanych wedle potrzeb ?