reklama

Nowy stadion na 100-lecie Hejnału. Tak obiecuje burmistrz

, Polityka, Sport, Wiadomości, 28.05.2019 15:45, PG
Ważne miejsce dla wszystkich mieszkańców Kęt.
Nowy stadion na 100-lecie Hejnału. Tak obiecuje burmistrz

Jeszcze w kampanii wyborczej burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar remont TS „Hejnał” z okazji jubileuszu 100-lecia klubu, który ma mieć miejsce w 2021 roku.

Przypomnijmy, że w 2016 roku gmina Kęty odkupiła od Syndyk Masy Upadłości KKS "Hejnał" czyli stadion Hejnału przy ul. Sobieskiego w Kętach - główną płytę wraz z trybuną oraz budynek gospodarczy za 600 tys. zł. Pozostała część obiektu należała już wcześniej go gminy.

Nie ma co ukrywać, że kęcki stadion od kilkunastu lat oczekuje na kompleksową przebudowę, trybuna i zaplecze socjalne są zrujnowane.

Gmina przygotowuje właśnie koncepcję przebudowy, do której uwagi będą mogli wnieść działacze, kibice i mieszkańcy. Na ten rok zaplanowano wykonanie projektu a w kolejnych latach kompleksowy remont.

Team Sport „Hejnał” gra obecnie w A klasie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Maniek, 29.05.2019 07:31

Polski język to trudny język :-) Czy ktoś czyta przed publikacją te artykuły? A może to tłumacz google z angielskiego??? :-)