reklama
reklama

Nowy sołtys Targanic już oficjalnie

Region, Andrychów Polityka, Wiadomości, 19.02.2025 17:00, red
Sławomir Jończy wygrał niedzielne wybory.
Nowy sołtys Targanic już oficjalnie
42-letni Sławomir Jończy wygrał niedzielne (16.02) wybory uzupełniające na sołtysa sołectwa Targanice, które obejmuje Targanice i Brzezinkę Górną. Głosowało na niego 448 posób. W środę (19.02) w magistracie w Andrychowie odebrał zaświadczenie o wyborze na sołtysa i oficjalnie zaczął pełnić tę funkcję.

- Z całego serca pragnę serdecznie podziękować za okazane zaufanie i wybór mnie na stanowisko sołtysa naszego wspaniałego Sołectwa. To dla mnie ogromny zaszczyt i odpowiedzialność, by reprezentować Państwa interesy oraz wspólnie z Wami dbać o dalszy rozwój naszej społeczności. Dzięki pełnieniu funkcji radnego będę miał większe możliwości, by skutecznie działać na rzecz Targanic i Brzezinki Górnej, realizować projekty, które poprawią jakość życia mieszkańców oraz wpływać na ważne decyzje dotyczące naszego Sołectwa. Liczę na Państwa wsparcie, zaangażowanie oraz otwartość w realizowaniu naszych wspólnych celów - napisał kilka dni temu w podziękowaniu dla mieszkańców.

Sławomir Jończy jest też - po raz pierwszy - radnym Rady Miejskiej w Andrychowie.

foto: Um Andrychów
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Feel Free, 20.02.2025 11:37

@Kamrat - Na pewno masz rację. A najlepsze dopiero przed Tobą. Ale mimo wszystko warto po jakimś czasie przemyśleć raz jeszcze co się napisało: "Lewak lewactwo to choroba psychiczna" Kamrat, 20.02.2025 09:22

Kamrat, 20.02.2025 10:22

Lewak lewactwo to choroba psychiczna

Kamrat, 20.02.2025 10:21

To co piszecie nie motywuje nowego sołtysa do pracy dajcie człowiekowi szansę chyba za wczas żeby kogoś ocenia.zataz po wyborze

Kamrat, 20.02.2025 10:19

Lewak lewactwo to choroba psychiczna

Lewak, 20.02.2025 09:26

TYLKO PTASZEK PRUS

Lewak, 20.02.2025 09:26

JOŃCZY żadnej inwestycji w TARGANICACH NIE SKOŃCZY

Feel Free, 20.02.2025 08:46

@Sławomir Jończy - zapraszamy w najbliższych dniach do odwiedzenia WSZYSTKICH dróg w Targanicach i Brzezińce i przedstawienia planu oraz kolejności prac drogowych. "Dzięki pełnieniu funkcji radnego będę miał większe możliwości, by skutecznie działać na rzecz Targanic i Brzezinki Górnej, realizować projekty, które poprawią jakość życia mieszkańców oraz wpływać na ważne decyzje dotyczące naszego Sołectwa." Będziemy obserwować pana działania, a w szczególności jak pan głosuje. I proszę dokładnie doprecyzować kto się dokładnie kryje pod słowem "Państwa": "To dla mnie ogromny zaszczyt i odpowiedzialność, by reprezentować Państwa interesy" dla siebie niech sobie pan odpowie, my po działaniach zobaczymy o jakich "Państwa" pan będzie dbał.

Feel Free, 20.02.2025 08:41

@kamil - "KOLEJNY OD ŻAKA" - i to jest najistotniejsza informacja, bo są to osoby, które przez 14 lat robiły w głosowaniach to co im kazał Żak, a nie dbały zwykle o swoje sołectwa. To byli (i są) radni, którzy zajmowali się likwidowaniem szkoły podstawowej dla zemsty politycznej i satysfakcji wójta, zamiast stanem dróg.

juzzepe, 20.02.2025 07:14

Jończy Jończy Targanice wykończy skończy skończy

tomekx, 20.02.2025 01:04

Gratulacje Sławek

kamil, 20.02.2025 00:38

kolejny od zaka

Koniczynka, 19.02.2025 22:44

A zięć Pietrasa z czego się tak cieszy na zdjęciu??? Już wkrótce sołtysem Rzyk zostanie Jakub Guzdek. Wtedy będzie tam bajkowo.

Jarosław Kaczyński, 19.02.2025 18:17

Jest czego gratulować Sławkowi Jończemu? Jakoś mu współczuję