reklama

Nowy radny złożył ślubowanie

, Polityka, Wiadomości, 30.04.2021 18:20,
Nowy radny złożył ślubowanie
Podczas piątkowych (30.04) obrad Rady Miejskiej w Kętach ślubowanie złożył nowy radny - Jan Godlewski. W Radzie zajął miejsce po zmarłym w tym roku radnym Andrzeju Wiśniowskim.

Jan Godlewski ma 79 lat. Jest mieszkańcem Kęt. Był radnym w poprzednich kadencjach oraz wieloletnim prezesem spółdzielni mieszkaniowej w Kętach, pracował także w Komaksie. W 2018 roku kandydował na radnego listy komitetu "Porozumienia Ponad Podziałami".

- Wyznaję od lat jedną zasadę: jeśli w ciągu dnia nikomu nie pomogłeś to możesz uznać ten dzień za stracony. I właśnie z takim podejściem chcę pełnić funkcję Radnego Rady Miejskiej w Kętach. Nastawiam się na dobrą współpracę z wszystkimi Radnymi bez względu na to, do jakiego Klubu Radnych należą. Myślę, że dla dobra interesów gminy jesteśmy w stanie działać Ponad Podziałami –powiedział nowy radny.

foto: UM Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy