reklama
reklama

Nowe otwarcie we współpracy Andrychowa z Kętami i Wadowicami?

Polityka, Wiadomości, 02.07.2024 09:33, red
Na razie nikt nie wie, co z tego wyniknie.
Nowe otwarcie we współpracy Andrychowa z Kętami i Wadowicami?
W ostatnich latach jedyne, co łączy Andrychów z Wadowicami i Kętami, to w zasadzie tylko autobusy. Kilka miesięcy temu we współpracy gminy Andrychow i Wadowice udało się uruchomić połączenie autobusowe pomiędzy obu miastami. Z kolei między Andrychowem a Kętami od kilku lat kursują autobusy Komunikacji Beskidzkiej, której gmina Kęty jest członkiem.

Czy położone przy drodze krajowej nr 52 miasta zaczną mocniej ze sobą współpracować przy realizacji różnych międzygminnych projektów?

Być może, choć na razie konkrety nie są znane. Pod koniec czerwca nowa burmistrz Andrychowa Beata Smolec o "wspólnych tematach" rozmawiała z burmistrzem Wadowic Bartoszem Kalińskim, a w poniedziałek (1.07) z nowym burmistrzem Kęt Marcinem Śliwą.

Co z tego wyniknie - zobaczymy.


foto: fb / Beata Smolec
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

konto, 03.07.2024 09:07

Na razie się spotykają i „się spotykanie” jest głównym i ulubionym zajęciem. Ale czy z tego „się spotykania” coś wynika dla mieSZkańców? Czy mamy apteki całonocne, opiekę medyczną? Czy mamy nowe inwestycje? Drogi, chodniki? Co zostało zrobione? „Się spotykanie”, „się bawienie”, „się nicnierobienie”. Wakajki na koszt podatników

Nostradamus, 02.07.2024 13:57

Andrychów , Wadowice, Kęty powinna już dawno połączyć ścieżka rowerowa. Ale jak widać jesteśmy na etapie łączenia tych miast komunikacją autobusową. Dobrze że komunikacja dyliżansami jest już za nami :).