Nie został posłem, właśnie został komisarzem

, Polityka, Wiadomości, 01.07.2020 09:15, GM
Nowa praca dla byłego burmistrza Zatora i byłego posła Zbigniewa Biernata (PiS).
Nie został posłem, właśnie został komisarzem
Zbigniew Biernat w poprzedniej kadencji był posłem, jednak w zeszłorocznych wyborach parlamentarnych już nie zdobył wystarczającego poparcia na objęcie mandatu posła w tej kadencji.

Zbigniew Biernat właśnie otrzymał nową pracę. Premier Mateusz Morawiecki wyznaczył na stanowisko komisarza w podkrakowskiej gminie Czernichów. To osoba, które de facto pełni obowiązki wójta. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu zmarł dotychczasowy wójt tej gminy Szymon Łytek. Zbigniew Biernat będzie komisarzem do czasu wyboru nowego wójta tej gminy w nowych wyborach, których termin nie jest na razie znany.

foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rysiek, 01.07.2020 09:52

Odnalazł się !!! Biernat gdzieś zniknął z mediów. Podobno w Zatorze też nie był widywany od czasu przegranej w wyborach .