Monitoring przy rejestracji i nagrywanie rozmów. Zmiany w kęckiej przychodni

, Polityka, Wiadomości, 26.08.2020 15:20, PG
Są propozycje zmian.
Monitoring przy rejestracji i nagrywanie rozmów. Zmiany w kęckiej przychodni

Burmistrz Krzysztof Klęczar wraz dyrektorem GZOZ Adamem Piskorzem w Kętach ustalili zmiany jakie zajdą w ośrodku, po licznych skargach pacjentów na funkcjonowanie i obsługę przychodni w czasie pandemii.

Po pierwsze modyfikowany zostanie system teleinformatyczny. Zdecydowano się też na montaż monitoringu pracy rejestracji i nagrywanie rozmów. Pracownicy ośrodka, odpowiedzialni za kontakt z pacjentami będą zobowiązani posiadać identyfikatory.

Jak poinformował burmistrz dla osób oczekujących na rejestrację przygotowano prowizoryczne zadaszenie, chroniące przed deszczem i słońcem. Trwają również prace koncepcyjne, zmierzające do rozwiązania problemu oczekiwania pacjentów na przyjęcie w okresie jesienno - zimowym.

Dodatkowo wszystkie potwierdzone (również dzięki wprowadzonej rejestracji rozmów) przypadki słownej lub fizycznej agresji ze strony pacjentów, skierowanej wobec pracowników ośrodka będą bezwzględnie zgłaszane odpowiednim organom, celem ukarania sprawców.

Burmistrz obiecuje, że w przypadkach szczególnych, zwłaszcza dotyczących małych dzieci i osób starszych, na wyraźną prośbę pacjenta/opiekuna, osoba taka nie zostanie skierowana na teleporadę, bez bezpośredniej rozmowy z lekarzem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jarek, 26.08.2020 20:56

Kamery to powinny być ale przy rejestracji samochodów

barte, 26.08.2020 20:24

za respiratory których nie dostarczył.Po prostu kolejna afera której pisiory nie wyjaśnią bo dotyczy swoich BAGNO

barte, 26.08.2020 20:23

Gdzie są składki na zus które co miesiąc płacimy że służba zdrowia działa tak marnie.Czy wszystkie pieniądze dostał handlarz bronią za respiratory?Dlaczego były minister nie został jeszcze zatrzymany i nie toczy się śledztwo a wypoczywa sobie spokojnie na kanarach??????

ulubieniec, 26.08.2020 15:33

"Są takie rzeczy na niebie i ziemi o których nie śniło się nawet filozofom" Wielki Brat rozwiąże problem dostępu kęczan do lekarza !