reklama

Mandat dla starosty za spowodowanie kolizji drogowej

, Polityka, Na sygnale, Wiadomości, 14.02.2020 12:15, red
To był pechowy poranek dla lokalnego polityka PiS.
Mandat dla starosty za spowodowanie kolizji drogowej

Każdemu może się zdarzyć. W piątkowy poranek starosta wadowicki Eugeniusz Kurdas jechał do pracy. W miejscowości Tłuczań doszło do kolizji dwóch samochodów. Akurat tak się złożyło, że za kierownicą samochodu, który najechał na tył innego, siedział starosta wadowicki Eugeniusz Kurdas.

Jak informuje policja, kierujący volkswagenem golfem nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył volkswagena polo.

Przybyli na miejsce policjanci ukarali starostę mandatem. Starosta mandat przyjął z pokorą. Do pracy dojechał tym samym samochodem, bo okazało się, że choć oba pojazdy po kolizji zostały uszkodzone, to nie na tyle, aby nie mogły dalej jechać. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało..

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy