reklama

Lustro na skrzyżowaniu, zarośnięte lampy czy nowy przystanek. Oto walczą radni

, Polityka, Wiadomości, 08.05.2019 12:30, PG
O sprawach ważnych dla mieszkańców na sesji kęckiej Rady Gminy.
Lustro na skrzyżowaniu, zarośnięte lampy czy nowy przystanek. Oto walczą radni

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy w Kętach radni zabrali głos w kilku ważnych dla mieszkańców sprawach. Radny Jakub Goc poprosił o zamontowanie lustra na skrzyżowaniu ul. Widokowej i Wesołej w sołectwie Malec.

Radny Wiesław Gawęda zaapelował o utworzenie przystanku na wschodniej pierzei rynku, tak by starszym mieszkańcom łatwiej było dojść do ośrodka zdrowia, czy do kościoła. Obecnie autobusy jeżdżą tylko na dworzec autobusowy. Z kolei Janusz Raj zwrócił uwagę na dzikie wysypiska na terenie Bielan, które jeśli teraz nie zostaną posprzątane to zamienią się w wielkie góry śmieci.

Jest problem także z zarośniętą lampą uliczną na ul. św. Jana Kantego oraz na ul. Skotnickiej.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 10.05.2019 05:36

Każdy leń nic nie zrobi tylko piane robi. A wziałby jeden z drugim sekator wyciął te pare gałezi i juz sie problem by rozwiązał. Także lenie czy robotnicy ???