reklama
reklama

Lider Nowej Lewicy w Wadowicach i Andrychowie

Polityka, Wiadomości, 02.11.2022 10:48, red
Zaplanował spotkanie m.in. z władzami Andrychowa.
Lider Nowej Lewicy w Wadowicach i Andrychowie
Wybory parlamentarne odbędą się najpewniej dopiero jesienią 2023 roku, ale w ostatnich miesiącach widać już niesłychaną aktywność politycznych liderów w terenie. Po Polsce regularnie jeździ Jarosław Kaczyński, trochę rzadziej Donald Tusk, ale w teren ruszyli również politycy innych partii.


Na poniedziałek (7.11) przyjazd do powiatu wadowickiego zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, współprzewodniczący Nowej Lewicy.

Przed południem ma odwiedzić Muzeum Miejskie w Wadowicach, a po południu - Andrychów, a gdzie zaplanował nawet spotkanie z burmistrzem Andrychowa Tomaszem Żakiem na temat aktualnych problemów w działalności samorządów.

Według aktualnych sondaży, co prawda PiS cieszy się nadal największą popularnością, ale ta partia nie miałaby już możliwości utworzenia większości parlamentarnej i rządu w nowej kadencji. Ale do wyborów pozostał jeszcze prawie rok, więc wszystko jest jeszcze możliwe.


foto: https://www.facebook.com/WlodzimierzCzarzasty
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 02.11.2022 17:10

Dziadek co ma kota w domu powinien już usunąć się w cień. Same dziadki w polityce. Kaczyński Macierewicz Glapinski Gliński Terlecki wyglądają jak chodzące trupy.

tomekх, 02.11.2022 16:01

Tylko "dziadka z nowogrodzkiej" partia nie nazywa się "Nowy PiS"

Zakolog, 02.11.2022 14:38

Andrychowskie spotkanie lidera polskiej lewicy bramińskiej z lokalnym przedstawicielem prawicy kupieckiej, czyli beneficjenci degresywnego systemu podatkowego okażą miłosierdzie swoim sponsorom i wskażą im nowy wspaniały świat. Pierwszym krokiem będzie powszechne opodatkowanie kułackich stodół, w celu zdobycia środków na budowę infrastruktury dla wrażliwych społecznie kapitalistów na miejscowym osuwisku.

andrychowianin1, 02.11.2022 12:40

I tak jest młodszy od tego dziadka z nowogrodzkiej

tomekх, 02.11.2022 12:33

Widać nowość i młodość