reklama

Korwin w ogniu krytyki [SONDA]

Polityka, Wiadomości, 09.04.2022 15:55, DK / WB
Tym razem sonda uliczna o kontrowersyjnej wypowiedzi kontrowersyjnego polityka.
Korwin w ogniu krytyki [SONDA]

Janusz Korwin-Mikke, jeden z liderów partii Konfederacja, jest znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i komentarzy. Niedawno stwierdził jakoby cała wojna w Ukrainie oraz zbrodnie wojenne żołnierzy Federacji Rosyjskiej są jedną wielką mistyfikacją.

Trupy cywilów leżące na ulicach Buczy (Bucza – miasto na Ukrainie, w obwodzie kijowskim - to zdaniem posła Mikke- aktorzy.

A skąd wiadomo, że mordercami byli Rosjanie, a nie Ukraińcy?” - napisał na twitterze lider Konfederacji, kwestionując w ten sposób zbrodnie wojenne jakie popełniają żołnierze Federacji Rosyjskiej w Ukrainie.

Agencja prasowa Rosji zacytowała nawet wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego i tym samym został on twarzą rosyjskiej propagandy.

Spora część polityków Konfederacji odcina się od posła. Ich zdaniem jest reliktem pewnej epoki a jego opinie i komentarze są szkodliwe dla całego ugrupowania.

Co o kontrowersyjnym polityku sądzą mieszkańcy?

Zobaczcie sondę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Saturn, 09.04.2022 18:27

A może tak małe wakacje w Buczy lub Mariupolu Panie Januszu?

cath, 09.04.2022 17:22

Korwin dba o PR nawet jeśli jest to czarny PR.Od dawna sprawia wrażenie odciętego od rzeczywistości dementywnego dziadka albo po prostu Kreml mu płaci… W końcu jego wypowiedzi są jota w jotę zgodne z linia Kremla - nie tylko te ostatnie .Przypadek? nie sądzę …Jedyne co mu wychodzi to zmiana żon.