reklama

Konwencja PiS z Jarosławem Kaczyńskim w Wadowicach [RELACJA] [FOTO]

Polityka, Wiadomości, 21.09.2019 15:45,
Co tam się działo? Zobaczcie naszą relację.
Konwencja PiS z Jarosławem Kaczyńskim w Wadowicach [RELACJA] [FOTO]
17:00. Małe podsumowanie przemówienia Jarosława Kaczyńskiego. Mówił, o jego zdaniem, sukcesach minionych 4 lat. - My potrafimy rządzić. To podstawa do nadziei, ale przede wszystkim realizacji obietnic. (...) - Polska była okradana, a my pokazaliśmy, że można tę kradzież powstrzymać. Dzięki temu zostały zrealizowane nasze programy społeczne - powiedział Jarosław Kaczyński.


Podkreślał, wskazując na Zator, że trzeba wykorzystać do końca lokalny potencjał.

Było też o tym, co napędza ostatnio kampanię PiS. - Rodzina nie może się składać z dwóch tatusiów, dwóch mamuś. Przecież to jest oczywiste - mówił J. Kaczyński.

Zapewniał że "przedsiębiorcy, zwłaszcza ci mniejsi, otrzymali w tej kadencji wiele ułatwień". - Wbrew temu co się opowiada - to nie jest zagrożone, a będzie nawet umocnione - przekonywał, próbując zapewne uspokoić właścicieli firm, którzy ostatnio są mocno zaniepokojeni, że to na ich barkach spocznie finansowanie obietnic wyborczych PiS.

Jarosław Kaczyński zaprezentował program partii na najbliższą kadencję, ostrzegając przed opozycją, która "zaciekle atakuje". I mobilizował obecnych na sali działaczy do udziału w wyborach. - Zwycięstwo może zależeć dosłownie od 1 głosu - mówił szef PIS, apelując do partyjnych działaczy o pracę do ostatniego momentu przed ciszą wyborczą, bo przeciwnicy PiS nie próżnują.


16:25: Premier skończył mówić w Rudzie Śląskiej, prezes Kaczyński zaczyna w Wadowicach. Transmisja na żywo z Wadowic.


16:29. Prezes wszedł na salę. Ludzie skandują: - Jarosław Jarosław! Powszechna euforia. Pomyśleć, że Jarosław Kaczyński jest zwykłym posłem i w sumie za nic nie odpowiada.16:20. Konwencja rozpoczęta. Wszyscy czekają na wystąpienie prezesa. Ten przemówi dopiero za kilka minut, bo aktualnie w Rudzie Śląskiej przemawia premier Mateusz Morawiecki, transmituje to telewizja, a przecież prezes też musi być na antenie.

16:15. Niektórzy kandydaci PiS chyba postawili się ponad prawem, stawiając swoje banery na środku skrzyżowania.


16:15 Prezes przyjechał! Cała sala na to czekała. Przed salę podjechał tylko samochód z J. Kaczyńskim i jego ochroniarze.


16:00 Sala pełna, a prezesa nie ma. Podobno jedzie z Katowic i się spóźni. Limuzyna przywiozła za to Beatę Szydło. Europosłowie mają limuzyny i ochronę?
15:40. Demonstracja jest, ale jakaś taka słaba. Policja już interweniuje. To już pewne, ci panowie na pewno nie wejdą na konwencję PiS. Osoby które chcą wejść cierpliwie muszą czekać w kolejce. Przyjechali ludzie z całego regionu. Jest np. radny PiS z gminy Andrychów Wiesław Mikołajek, ubrany w galowy mundur górniczy. Dostojnie się prezentuje :)


14:45. W Wadowicach już wszystko gotowe. Są telewizje, a panie w ludowych strojach już idą na salę w której odbędzie się konwencja PiS. J. Kaczyński już jedzie. Podobno mają być też demonstracje antypisowskie. Gości wchodzących do auli szkoły muzycznej, gdzie ma się odbyć konwencja wita wielki baner z nazwiskiem Kaczyński. Nie chodzi jednak o prezesa PiS, a Filipa Kaczyńskiego z Wadowic, który posłem chce zostać.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maxsm, 23.09.2019 07:23

Panowie panowie bez nerwów i tak te wybory wygramy a wtedy to pisiorów dojedziemy pięćset zabierzemy będą menele z powrotem po koszach puszki zbierać i pod sklepem żebrać (panie kochany z PO daj 50gr na winko )

Jaha, 22.09.2019 21:17

A poza tym Angel debilu piekli się ten kto za wszelką cenę musi bronić swoich chorych racji,czujesz się zagrożony?niedowartosciowany?zupełnie jak twój idol Jarosław;)ŻEGNAM!!!!i mam nadzieję że twoja kurwica nie da ci spać w nocy ;))))

Jaha, 22.09.2019 21:08

Angel ja pierdole ręce opadają,ty to debil do kwadratu jesteś!!!sam sobie zaprzeczasz!!!w twoim przypadku już nawet dobry psychiatra nie pomoże....jeżeli nie glosujesz na Pisiorow,PO czy komuchow to aż strach pomyśleć kim ty jesteś albo czym bo tylko jedno nasuwa się na myśl....tfffuuu

Angel, 22.09.2019 19:57

@Jaha Za to twoje argumenty są miażdżące. IksDe Wy nie macie argumentów, tak samo jak nie macie programu waszej partii. Hahaha. "Odsunąć PiS od władzy" hahaha... Żenada. A jak się dostaną do koryta te polmozgi Z PO to znów zaczną okrada Polskę i Polaków tak jak to robili niedawno gdy byli u koryta. Jakim trzeba być debilem żeby głosować przeciwko własnemu krajowi? Jeśli nie oglądasz tv, to wyjaśnij mi jakim cudem istota ludzka może wlasnowolnie zagłosować na złodziei lub komunistów, którzy już rządzili i zostali odsunieci od rządów, bo byli tak chujowi, że większość narodu zaglosowala przeciwko nim na lepszą partie czyli PIS? Sa trzy wyjscia: 1. Kłamiesz i oglądasz tv i masz nasrane w głowie. 2. Nie znasz się na polityce, ale bardzo chcesz się udzielić gdzieś, bo masz nudne życie i szukasz atencji. 3. Masz IQ murzyna z AFRYKI, czyli gdzieś w okolicach 63.

Jaha, 22.09.2019 15:30

Oj Angel ty jednak musisz się leczyć...na Dąbrowskiego masz niedaleko więc biegusiem bo zagrażasz sobie i innym!a do twojej wiadomości,nie oglądam żadnych programów informacyjnych!tylko trolle pisowskie takie argumenty wysuwają bo po prostu innych nie mają????więc teraz usiądź,poddychaj,wlaczy tv i poluzuj majty a jutro z rana do psychiatry????

Angel, 22.09.2019 14:55

W domu wariatów normalny zawsze uchodzi za wariata. Wiem że nie masz nawet pojęcia o czym mówię, bo twój mały mózg tego nie ogarnia, a w tv nie wytłumaczyli. Jakiejkolwiek płci byś nie był / była to nie zmienia faktu, że jesteś sterowaną przez telewizję marionetką która nie potrafi używać własnego mózgu. A teraz zwrot akcji: ja nie głosuje na PiS. TAA DAAAM!! I nagle świat ci się posypał, bo nie ogarniasz że jeśli ktoś jest przeciwko folskdojczom z PO i kmuchom z SLD to nie znaczy że musi być za PIS. Hehe spokojnie, usiądź sobie, pooddychaj. Nie ugotuj sobie mózgu od myślenia.

Angel, 22.09.2019 11:15

Oho wyłoniły się wszystkie trolle od PO... Festiwal żenady w komentarzach trwa w najlepsze. Fajnie. Jeden na Białoruś drugi do Korei Północnej. Polska będzie lepsza bez trolli i takich polmozgów. @jaha PO lepsze? A może SLD? Albo pedały? Przestań gościu oglądać telewizję i zacznij używać mózgu.

ChojnaZmiana , 22.09.2019 10:18

Jak wygrają pisioki wyprowadzam się do Korei Północnej !

ChojnaZmiana , 22.09.2019 10:15

Dokładnie ! co z aferami PIS ? przecież afery Koalicji np. Amber Gold, Afera podsłuchowa, Afera reprywatyzacyjna, Afera stoczniowa, Afera z pieniędzmi z OFE itd. itd itd. itd. To nic w porównaniu z aferami pisioków !!!

tomekx, 22.09.2019 08:40

A czy prezes PISu wypowiedział sie też o wszystkich aferach rządu PISu w ostatnich latach??? Ośmiorniczki Platformy wyglądają przy tym jak kiełbasa z grila

",,**,,", 22.09.2019 07:41

Stary dziadek emeryt,przepraszam, nie dziadek bo on nigdy nie miał zony dzieci rodziny mowi o.....Rodzinie,zabawne. Ludzie nie wolno głosować ani na Polaka ani na Filipiakowa,zmarnowali kadencje w sejmie,zarobili pół miliona!!!!!!!!!!! A kompletnie nic nie zrobili. Tak głoszą program 500+ a przez38 miesięcy pierwsze dziecko w rodzinie i jedynacy nie dostali ani grosza z tego programu,kazde dziecko wspomniane zistalo okradzione przez pis na 19tysiecy złotych!!!!!!! Nadal polowa dzieci w Polsce nie dostaje zasilku rodzinnego na dziecko!!!!!!! A na konwencje sa wpuszczani tylko ludzie z pisu, dowoza ich autobusami, zamykaja się za drzwiami bo boją sie pytan od normalnych ludzi. Taka jest prawda,zapowiedzieli 13-14emeryture,a juz mowia ze 14emerytura bedzie tylko dla wybranych czyli dla nierobów co maja niska emeryture. To albo wszyscy albo nikt, pis nadal dzieli Polaków, dzieli dzieci w programie 500+ dzieli w zasilkach rodzinnych,teraz dzieli emerytow!!!!!!!! Pamiętajcie dosc poslow nierobow Polaka i Filipiakowej. Nie głosujcie na nich. A swoja drogą gdzie sa radni pisu z Andrychowa? Przyszywane pisiory partyjniacy,czemu nie jezdza sieroty na konwencje,gdzie Kubien, ten chlopczyk Guzdek i cala reszta?????

Keson, 22.09.2019 05:34

strach pomyslec (...) Jarosław Kaczyński jest zwykłym posłem i w sumie za nic nie odpowiada. (...) rozumiecie to ludzie

wolfgang, 21.09.2019 22:30

Czas wyjechać na Białoruś, Łukaszenka jest chociaż normalny !

stan, 21.09.2019 22:07

Pietucha o Polsce PiS Psycholog punktuje PiS, zestawiając rzeczywistość z fikcją kreowaną przez rządzących. Państwo jest ostoją, ale teoretyczną. Europa cywilizacją śmierci, gwarantującą bezpieczne trwanie. Demokracja jest, nie ma, była zła, ale będzie niedługo prawdziwa. Zbuduje ją prezes. Kraj jest świecki, ale właściwie kościelny. Węgiel truje, ale mamy ogromne zapasy na przyszłość. Samoloty są ku*ewsko drogie, ale i tak obronimy się modlitwą. Artyści i intelektualiści to zgniła elita idiotów, przetrwamy jak zawsze, dzięki kulturze. Mięso to podstawa, białko, które buduje, to rakotwórcza toksyna, która przedwcześnie zabija miliony głupców. Obcy to zaraza, nie poradzimy sobie bez Ukraińców. Dwie kobiety żyjące razem zagrażają istnieniu zdrowej tkanki, ksiądz i kawaler definiują rodzinę. Pedofilia to groźne przestępstwo, lepiej tego nie ruszajmy. Nauka jest irracjonalna, przesądy są rozumne, szczepienia, zdrowie, profilaktyka, alkohol i piłka nożna to podstawa sensownej namiętności. Największy narodowy ściemniacz zadecyduje o publicznej prawdzie. Kobiety są najważniejsze, to fundament, jebnięte feministki albo głupie laski do garów i dymania. Oświata jest najważniejsza dla przyszłości narodu, należy ją niszczyć albo przynajmniej sabotować, niech zdycha w głupkowatym anachronizmie. Najważniejsza osoba w państwie to gamoń bez znaczenia. Konstytucja to świętość, można ją deptać, łamać i naginać po swojemu. Wybory zadecydują o losie Polski, ale ni ch*ja, niczego nie zmienią. Mamy największy syf, przedsmak katastrofy, tak kiedyś upadliśmy, mamy dobrobyt, najlepszy moment w historii. Zginiemy i przepadniemy, będziemy nareszcie ważni, będziemy rządzić i triumfować. Jeśli nie będziesz myślał, nic ci nie grozi. Jeśli nie będziesz mówił, nie będziesz podsłuchiwany. Jeśli nic nie zrobisz, nic ci nie zrobią. Ale powiedz sam szczerze, co, ku*wa, miałbyś zrobić ? Odjechać?

wolfgang, 21.09.2019 21:10

z sieci Bóg wyborcą PiS " Naprawdę jadą po bandzie. Coś musi iść nie tak w tajnych sondażach, skoro prezes PiS podpiera się Bogiem w walce o władzę. Kaczyński oznajmił na wiecu, że Bóg pomógł wygrać jego partii i zdobyć władzę. Bezwstydne, ale przecież część Kościoła uprawia ten sam bezwstyd, więc prezes może czuć się bezkarny, mówiąc takie rzeczy. Żaden biskup go nie upomni, aby nie wciągał Boga do polityki partyjnej. Bóg nie jest wyborcą żadnej ludzkiej partii. Za to Kościół, który toleruje takie enuncjacje polityka, przestaje być Kościołem Powszechnym, a staje się Kościołem jednej partii politycznej. Taki Kościół jest potrzebny tylko politykom w garniturach czy w sutannach, ale nie katolikom. Biskup nie upomni, ale zwykły ksiądz się znalazł. Ks. Lemański. Napisał na FB, że Kaczyński bluźni. Warto przeczytać cały komentarz. Ksiądz ma rację z perspektywy wiary. Człowiek wierzący może uważać, że Bóg interweniuje w historię ludzkości, ale spór teologiczny o to, jak to czyni, nie jest rozstrzygnięty, a wśród ludzi niewierzących wydaje się niedorzeczny. Deklaracja lidera politycznego, że Bóg mu pomaga, graniczy nie tylko z bluźnierstwem, lecz też z zaburzeniem psychicznym. Wiemy, o co tu chodzi. To skrajny cynizm w mistycznej masce. Coś, na co mogą się nabrać wyborcy skandujący „Jarosław, Polskę zbaw!”. Kaczyński wie, że nie jest mesjaszem, ale godzi się na obsadzanie go w takiej roli, też zresztą bluźnierczej, bo żaden człowiek nie ma mocy zbawczej w sensie chrześcijańskim. A ten, który czuje, że ma, zwykle doprowadza do nieszczęścia. Kiepska teologia, kiepska polityka, tragiczne skutki, ratuj się, kto chce. "

Angel, 21.09.2019 19:01

@chojna No tak, bo wy macie program zlozony zjednego punktu: "Odsunąć PiS od władzy" IksDe Przeciez wy nie macie nawet programu, gościu... Wiem że 50gr za post ci się należy, ale chociaż byś się postarał żeby napisać coś czym nie osmieszysz siebie i tych debili z koalicji.

ChojnaZmiana , 21.09.2019 18:36

Zastanawiałem się ostatnio dlaczego na spotkania pisioków przychodzą takie tłumy ludzi a na nasz mało kto i doszedłem do wniosku że po prostu my wiemy wszystko co potrzeba więc na spotkania z kandydatami Koalicji nie ma potrzeby iść żeby się czegoś dowiedzieć.

stachurski300, 21.09.2019 17:40

prezes przyjechał , łał

tomekx, 21.09.2019 16:39

O kurde!!!!! nie ma podestu!