Koniec sporu z lekarzami w szpitalu

, Polityka, Wiadomości, 27.06.2019 10:40, red
Funkcjonowanie oddziału nie jest zagrożone.
Koniec sporu z lekarzami w szpitalu
O tej sprawie pialiśmy. Przypomnijmy, kilka tygodni temu część lekarzy z oddziału ginekologiczno-położniczego szpitala w Wadowicach złożyła wypowiedzenia umów. Domagali się wynagrodzenia w kwocie nie niższej niż 100 zł za godzinę pracy lekarza specjalisty. Padały również zarzuty o ogólnie złe relacje z dyrekcją szpitala.

Dyrekcja placówki zapowiadała rozmowy z lekarzami, którzy złożyli wypowiedzenia.

Szczegóły nie są znane, ale jak poinformował starosta wadowicki Eugeniusz Kurdas spór z lekarzami został zakończony i nie ma zagrożenia dla funkcjonowania oddziału.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 27.06.2019 12:08

OK. 735.00 złotych za dniówkę, ale na dyżurach spicie za swoje. I nie przesadzajcie z tymi specjalistami, to że państwo polskie zaliczyło wam PES, to problem tego państwa, a nie kunszt medyczny.