reklama

Kolejne roszady kadrowe w policji

Polityka, Na sygnale, Wiadomości, 31.05.2023 09:25,
Nowy zastępca komendanta powiatowego, ale nie tylko.
Kolejne roszady kadrowe w policji
Kolejne zmiany w policji w powiecie suski, po ostatnich zawirowaniach związanych odwołanie dotychczasowego komendanta powiatowego.


W poniedziałek (29.05) w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której nowy komendant suskiej policji młodszy inspektor Robert Michna przywitał swojego nowego zastępcę podinsp. Daniela Chlebdę, który wcześniej zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Sztab Policji Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.

Podinsp. Daniel Chlebda do służby w Policji wstąpił w 2001 roku. Od początku swojej kariery związany był z Komendą Powiatową Policji w Krakowie. W latach 2006 – 2009 pełnił służbę w Komisariacie Policji w Dobczycach. W 2009 roku powrócił do Komendy Powiatowej Policji w Krakowie. Od 2012 pełnił służbę jako specjalista Zespołu ds. Zarządzania Kryzysowego i Operacji Policyjnych Wydziału Prewencji KPP w Krakowie, a dwa lata później jako ekspert Zespołu ds. Zarządzania Kryzysowego i Operacji Policyjnych Wydziału Prewencji KPP w Krakowie. Od 2017 r. zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Sztab Policji Komendy Powiatowej Policji w Krakowie. W Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej bezpośrednio nadzoruje: Wydział Prewencji, Wydział Ruchu Drogowego, a także Komisariat Policji w Jordanowie oraz Komisariat Policji w Makowie Podhalańskim .

Podczas spotkania komendant wręczył też rozkazy o mianowaniu na wyższe stanowiska kierownicze w Komisariacie Policji w Makowie Podhalańskim:
- podkom. Annie Gąsiorek- Rezler na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim
- nadkom. Zbigniewowi Kachelowi na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim
- asp.szt. Józefowi Rączce na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.
źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy