reklama

Kiedy otwarcie nowych kortów i boisk w Kętach?

, Polityka, Sport, Wiadomości, 02.03.2019 12:00, PG
Nowe korty już czynne czy jeszcze nie?
Kiedy otwarcie nowych kortów i boisk w Kętach?

W ubiegłym roku zakończyła się budowa terenów rekreacyjnych w Kętach. Powstało tutaj pięć nowych boisk: 3 boiska tenisowe, 1 boisko do siatkówki i 1 boisko do koszykówki. Dodatkowo wybudowano budynek z tarasem widokowym na dachu, 13 miejsc postojowych i chodnik.

Jak poinformował nas burmistrz Krzysztof Klęczar boiska są już po odbiorze technicznym. Teraz pozostaje tylko przygotowanie trawników. Na wiosnę ma odbyć się oficjalnie otwarcie i przecięcie wstęgi przez włodarzy miasta..

Koszt ich przebudowy to aż 4,5 mln zł. Gmina otrzymała 1 mln zł unijnej dotacji na ten cel. Oponenci polityczni burmistrza podnoszą głos, że kwota ta była zbyt wygórowana jak na taką inwestycję.

foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kaczor, 02.03.2019 16:01

wszystko po kolei. - najpierw jeszcze jeden wiceburmistrz i jedna nowa instytucja do ich obsługi powiedźmy na 30 etatów :)) a potem możemy budować :) Moje rozbawianie wynika skąd że według najnowszej wersji klakierów moskit z 54 zatrudnionymi to temu że ma być nowa hala sportowa - jeszcze jej nie zaczęli budować i nie wiadomo kiedy zaczyna ale jak wynika ze słów klakierów warto już płacić za etat :)

budyn77, 02.03.2019 13:08

Wójcie Zak: Kiedy otwarcie nowych kortów i boisk w Andrychowie?