reklama
reklama

Kęty mają nowego wiceburmistrza

Polityka, Wiadomości, 02.07.2024 14:10, red
Pierwsze decyzje kadrowe nowego burmistrza Kęt Marcina Śliwy.
Kęty mają nowego wiceburmistrza
Kęcki urząd poinformował właśnie, że 1 lipca pracę rozpoczął II Zastępca Burmistrza Gminy Kęty - stanowisko to objął Marcin Blok, dotychczasowy Członek Zarządu Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji.


Nowy wiceburmistrz ma 42 lata i jest kęczaninem, od lat związanym z gospodarką komunalną naszej gminy. W ostatnich latach, oprócz wspomnianej funkcji w zarządzie MZWiK, pełnił w latach 2020-2022 funkcję członka Zarządu Przedsiębiorstwa Komunalnego „KOMAX”. Nowy wiceburmistrz posiada tytuł magistra na kierunku zarządzanie - specjalność zarządzania usługami i procesami logistycznymi. Posiada również bogate doświadczenie z zakresu rozliczania projektów unijnych i kompleksowej realizacji inwestycji.

Wydziały, z którymi w szczególności będzie współpracował II zastępca, to Wydział Infrastruktury Gminnej, Gospodarki Nieruchomościami oraz Środowiska i Przedsiębiorczości.

I Zastępcą Burmistrza Gminy Kęty pozostaje Rafał Ficoń.

źródło i foto: UG Kęty

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy