Kampania wyborcza powoli się rozkręca. Robert Biedroń w Wadowicach

, Polityka, Wiadomości, 06.05.2019 09:45, DK
Kampania przed majowymi wyborami powoli się rozkręca.
Kampania wyborcza powoli się rozkręca. Robert Biedroń w Wadowicach
26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Kampania wyborcza coraz bardziej się rozkręca. We wtorek (7.05) do Wadowic ma przyjechać lider partii „Wiosna” - Robert Biedroń.

Jak czytamy na fanpage'u Roberta Biedronia:

„Kochani, już jutro wyruszamy w Trasę Europejską. Przez najbliższe 19 dni przejedziemy Polskę wzdłuż i wszerz. Poniżej plan na najbliższy tydzień. Do zobaczenia!”

Jak wynika z zamieszczonej grafiki, właśnie we wtorek 7 maja, WiosnoBus z Robertem Biedroniem na pokładzie około południa odwiedzi Wadowice.

Jest to ostatni etap kampanii przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.

„W Polce zbyt długo trwa już mroźna zima, teraz po kilku latach musi nareszcie się naprawdę skończyć.” - czytamy na stronie „Wiosny”.

Partia Wiosna przewiduje wiele zmian, w jej programie znajdują się postulaty o zmianach w sferze szkolnictwa, emerytur czy biznesu.


foto: www.facebook.com/RobertBiedron/

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 07.05.2019 19:10

Po drugie, ani jedna osoba poniżej nie napisała że jest "pobożnym pisiorem katolikiem" i ma jakieś ale do ludzi innej orientacji seksualnej. Za to mamy kolejny przykład "mowy miłości" przeciwników Polskiego Rządu.

`, 07.05.2019 19:03

Nie rozumiem tego, jak można obrażać człowieka innej orientacji politycznej. Właśnie widać jak zacofana jest Polska. Ja mam nadzieję, że wreszcie ktoś dokopie tym Totalnym którzy udają tylko tolerancyjnych.

małami, 07.05.2019 14:04

Nie rozumiem tego, jak można obrażać człowieka innej orientacji seksualnej. Co z tego że jest gejem? Właśnie widać jak zacofana jest Polska. Ja mam nadzieję, że wreszcie ktoś dokopie tym pisiorom którzy udają tylko pobożnych katolików. Życzę powodzenia Biedroniowi

`, 07.05.2019 09:02

Aleś ty żałosny jest Psikuta :-0 ... Polacy to nie głupcy i kopnęli wam w d...e... i kopną ponownie :-0

barte, 06.05.2019 21:19

Aleś ty żałosny jest gościu tyś by chciał żeby wszystko na jedną pisowską nutę było.Polacy to nie głupcy kopną pisiorom zaraz w d...e... no chyba że pisowcy sfałszują wybory

",,**,,", 06.05.2019 19:23

A swoją drogą jak nazywa sie człowiek który czuje pociąg do meskiego odbytu i jeszcze chce adoptowac dzieci?????!!!!!!masakra.

",,**,,", 06.05.2019 19:22

Wypalił sie u Palikota, wypalił sie w Słupsku to teraz utworzył sobie wiosne i bzdety opowiada.