reklama

Jest nowy prezes MZK Kęty

, Polityka, Wiadomości, 18.03.2019 13:00, PG
Nowe otwarcie w spółce MZK.
Jest nowy prezes MZK Kęty

Międzygminny Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Kętach stoi teraz przed dużym wyzwaniem. W ubiegłym roku gmina Andrychów, czyli jeden z trzech udziałowców opuściła spółkę, i założyła swoją własną miejską komunikację. Gmina Kęty zakupiła od Andrychowa jej udziały za 20 tys. zł.

MZK musi teraz, bez andrychowskiej dotacji, utrzymać się i zapewnić przewozy mieszkańcom Kęt i Porąbki. Na razie spółka realizuje też przewozy międzygminne do Andrychowa, przez Bulowice i Czaniec.

Jak się dowiadujemy dotychczasowy prezes Andrzej Socha został odwołany przez Radę Nadzorczą. Nową prezes została Monika Rus, wieloletni pracownik spółki. Do tej pory pełniła funkcję zastępcy kierownika Działu Przewozów Pasażerskich.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy