Infokiosk szpeci rynek. Kiedy zniknie?

, Polityka, Wiadomości, 08.08.2018 12:30, PG
Infokiosk zamontowany jeszcze przez poprzednią burmistrz Wadowic szpeci rynek od lat.
Infokiosk szpeci rynek. Kiedy zniknie?

W 2012 roku na wadowickim rynku stanęły infokioski. Można z nich było wysyłać maila ze zdjęciami czy wejść na urzędową stronę w 5 językach. Ta dogodność dla turystów niestety od początku była dewastowana przez wandali.

Gdy fotel burmistrza objął Mateusz Klinowski stwierdził, że w dobie smartfonów infokioski to archaizm a pieniądze na ich zakupu i montaż wyrzucono w błoto. Ostatnia ich naprawa na potrzeby Światowym Dni Młodzieży kosztowała podatników około 8 tys. zł.

Infokiosk na zdjęciu od lat stoi nie potrzebny i obklejony taśmą, tylko przeszkadzając krajobrazowi rynku.

Podobno urządzenie to ma zniknąć na zawsze z placu Jana Pawła II wtedy, kiedy skończy się okres jego utrzymania. Jak się dowiadujemy ma to stać się jeszcze w tym roku.

Zatem czekamy.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy