reklama

Ile będzie zarabiała nowa dyrektor szpitala?

, Polityka, Wiadomości, 24.02.2020 10:35, PG
Prace rozpocznie 1 marca br.
Ile będzie zarabiała nowa dyrektor szpitala?

Jak już pisaliśmy konkurs na dyrektora szpitala w Wadowicach wygrała Barbara Bulanowska. Zarząd Powiatu Wadowickiego zaakceptował tę kandydaturę i od 1 marca br. B. Bujanowska obejmie funkcję dyrektora.

Ile będzie zarabiała?

Jak się dowiadujemy, wynagrodzenie nowej dyrektor będzie wynosiło 18 tys. zł brutto, czyli tyle co poprzedniej dyrektor.

Do końca lutego obowiązki dyrektora pełni dr Grzegorz Skałkowski.

Barbara Bulanowska to była dyrektor Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie, a także była dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Kojarzona jest w Platformą Obywatelską, w czasach której rządów – w kraju i w województwie - sprawowała te stanowiska. Dlatego wśród niektórych lokalnych działaczy PiS (ma większość w Radzie Powiatu) ten wybór wzbudza zdziwienie, choć niektórzy uważają, że zdecydowało doświadczenie zawodowe kandydatki.

foto: rynekzdrowia.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

cath, 25.02.2020 11:03

Po co uparcie powtarzacie ze była kojarzona z PO? Metoda kopiuj-wklej z kolejnych artykułów?Wiadomo że tym razem zgoda pochodziła z PIS.I gdyby nie decyzja PIS to dyrektorem by nie była.A radni powiatowi nie mieli tu nic do gadania

cath, 25.02.2020 11:00

Po co uparcie powtarzacie ze była kojarzona z PO? Metoda kopiuj-wklej? Wiadomo że tym razem zgoda pochodziła z PIS.