reklama
reklama

Gdzie się podziała biało-czerwona flaga?

Polityka, Wiadomości, 01.04.2022 14:20, DK, foto: Konfederacja Wadowice
Dziwna sprawa. Chodzi o Urząd Miasta w Wadowicach
Gdzie się podziała biało-czerwona flaga?

W piątek (1.04) na profilu facebook'owym Konfederacji Wadowice, pojawił się wpis nawiązujący do obecnego wyglądu Urzędu Miejskiego w Wadowicach. Mianowicie zabrakło na nim flagi Polski. Na budynku magistratu znajdują się flagi papieskie i ukraińskie. Nie ma biało-czerwonej

"Pytanie: Jakiej flagi brakuje na budynku Urzędu Miejskiego w Wadowicach?"

- pisze Konfederacja.
Gdzie się podziała biało-czerwona flaga?

Jak przekazuje nam kierownik wydziału promocji w UM Wadowice Małgorzata Targosz-Storch:

„Na urzędzie cały czas widniały flagi Polski oraz flaga papieska. Dodatkowo, ze względu na wojnę w Ukrainie, zawiesiliśmy również dwie flagi naszego wschodniego sąsiada. Jednakowoż ze względu na jutrzejszą rocznicę śmierci Papieża Polaka (2.04) postanowiliśmy flagi Polski zastąpić dodatkowymi flagami papieskimi. Później wszystko wróci do normy"

- informuje Małgorzata Targosz- Storch.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

jasiekm, 08.04.2022 01:46

Rocznica, solidaryzowanie się z Ukrainą OK. Wystarczyło jednak na ten dzień zamiast wielokrotności par z flagami ukraińskimi dać ukraińską i polską. Wtedy jak dla mnie byłoby OK, a tak patrząc na zdjęcie... słabo :/.

peter, 01.04.2022 16:49

To jest jakaś paranoja gdzie Ja ku..a mieszkam na ukrainie. Cały urząd do zwolnienia.

Jeremiasz, 01.04.2022 16:15

To jest skandal. Chyba nie ma w całej Europie bardziej naiwnego i głupiego narodu niż naród polski, bo tylko my zachowujemy się jak frajerzy. Wszystkim dookoła za darmo i za nic - tylko sami sobie nie jesteśmy wstanie pomóc a jakoś nikt inny też pomóc w niczym nam nie chce. Pożytecznie idioci zarządzani przez polskojęzyczne elyty tworzą ten bantustan.

Obywatel, 01.04.2022 15:14

To jest chore. Pomoc , pomocą, solidarność z Ukrainą to jedno ale takie sytuacje?. Gdzie nasz patriotyzm gdzie nasz honor do flagi Polskiej. Ja osobiście mam wrażenie że nie mieszkam już w Polsce ,a na Ukrainie. Sorry ,ale taka prawda.

slawek.n, 01.04.2022 14:48

Urzędnik który podjął decyzję takiego udekorowania Urzędu powinien zostać zdymisjonowany. Kpina. Ewentualnie powinien szukać etatu na Ukrainie albo Watykanie.

Patryk Burzej, 01.04.2022 14:33

Tłumaczenie nieprzekonywujące. Można było ściągnąć ukraińskie flagi ale jednak wybrano polskie...