reklama

Drugie podejście do wyboru dyrektora szkoły

, Polityka, Wiadomości, 27.05.2022 09:48, red
Obecnej dyrektor kadencja kończy się już w sierpniu.
Drugie podejście do wyboru dyrektora szkoły
W tym tygodniu władze powiatu wadowickiego zdecydowały o rozpoczęciu procedury konkursowej na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie. To już drugie podejście do wyboru dyrektora tej placówki.

Obecna dyrektor - Grażyna Gwoździewicz - pełni kadencję do końca sierpnia. Kto pokieruje szkołą od września? Tego na razie nie wiadomo. Do ogłoszonego na wiosnę konkursu nikt nie przystąpił. Teraz konkurs ogłoszony zostanie drugie konkurs.

Niedawno rozstrzygnięto natomiast konkurs na stanowisko dyrektor innej powiatowej szkoły w Andrychowie - CKZiU nr 1 przy ulicy Starowiejskiej. Dyrektorem na kolejna kadencje wybrany został Tomasz Bizoń.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy