Delegacja z Andrychowa w Gruzji

, Polityka, Wiadomości, 06.05.2019 12:05, WB
Wyjazd zagranicznych delegacji władz Andrychowa.
Delegacja z Andrychowa w Gruzji
Delegacja w składzie wiceburmistrz Wojciech Polak, radni Stanisław Prus i Paweł Łysoń oraz pracownik Wydziału Turystyki, Sportu i Kultury andrychowskiego magistratu w dniach 4-7 maja gości w Gruzji w mieście Khoni na obchodach święta miasta. Khoni to partnerskie miasto Andrychowa.

Jak nam przekazała dyrektor biura burmistrza Andrychowa Agnieszka Gierszewska, przedstawiciele Andrychowa zostali zaproszeni na obchody święta Khoni, tak samo jak Andrychów zaprasza delegacje z miast partnerskich na Dni Andrychowa.

- Koszty są po naszej stronie, związane są tylko z przelotem w obydwie strony, resztę pokrywa zapraszający. Koszty przelotu w obie strony dla 4 osób to 3432 zł - informuje Agnieszka Gierszewska.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy