Cmentarz nie zostanie zamknięty na noc

, Polityka, Wiadomości, 29.05.2019 15:25, red
A był taki pomysł.
Cmentarz nie zostanie zamknięty na noc
Jeden z mieszkańców Kęt wystąpił ostatnio z wnioskiem do władz Kęt, ale kęcki cmentarz komunalny był zamykany na noc. Powodów jest wiele, wśród nich m.in. zdarzające się kradzieże na kęckiej nekropoli.

Już wiadomo jednak, że ten postulat nie doczeka się realizacji. Zdaniem burmistrza Kęt Krzysztofa Klęczara statystyki policji czy Straży Miejskiej wcale nie pokazują, jakoby na cmentarzu często dochodziło do dewastacji. Poza tym wielu okolicznych mieszkańców przechodzi o różnych porach przez cmentarz, skracając sobie drogę.

Zostaje więc po staremu – bramy cmentarza otwarte będą przez całą dobę.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 29.05.2019 16:39

Domy pogrzebowe, kaplice cmentarne i cmentarze powinny być monitorowane całą dobę i ciała naszych zmarłych powinny być chronione przed środowiskiem LGBTQ.