Burmistrz nie zgodził się, aby mieszkańcy zablokowali drogę

, Polityka, Wiadomości, 15.05.2019 11:15, red
Mieszkańcy nie dają za wygraną.
Burmistrz nie zgodził się, aby mieszkańcy zablokowali drogę
Jak już informowaliśmy, mieszkańcy Podolsza k. Zatora zapowiedzieli blokadę dróg wojewódzkiej i gminnej z proteście przeciwko opóźnieniom przy budowie obwodnicy tej miejscowości. Pierwsza blokada miała nastąpić już w piątek.

Blokady jednak nie będzie. Przynajmniej w ten piątek.

Burmistrz Zatora Mariusz Makuch nie zgodził się na to ze względów formalnych - zbyt późno złożony wniosek..

Mieszkańcy zapowiadają, że nie zrezygnują ze swoich starań.
- Wniosek w najbliższym czasie zostanie poprawiony i złożony ponownie. W międzyczasie, spotkanie z komisją protestacyjną zaproponował właściciel największego parku rozrywki, do którego dojdzie w najbliższych dniach. Na spotkaniu może zjawi się również jakiś przedstawiciel wyższych władz. Aktualnie w planach jest produkcja banerów które zostaną rozwieszone na ogrodzeniach prywatnych posesji, głównie wzdłuż ulicy Zatorskiej. I tutaj prośba do obserwujących o pomoc w wymyśleniu haseł, które na tych banerach miałby się znaleźć, coś na wzór „Żądamy obwodnicy Podolsza”. - informują mieszkańcy Podolsza.

foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 15.05.2019 12:23

Może: pis, po- jedno zło!