Burmistrz Kęt: na hejt i nękanie mojej zgody nie będzie

, Polityka, Wiadomości, 08.01.2020 21:00, PG
Burmistrz Kęt: na hejt i nękanie mojej zgody nie będzie

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, jak burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar postanowił ścigać hejterów, którzy wyzywali jedną z mieszkanek Kęt, rysując m.in. na ławkach w Kętach wulgarne hasła pod jej adresem. Sprawa miała podwójny wymiar: hejtu oraz niszczenia mienia publicznego i koniec końców trafiła do sądu.

Burmistrz jednak nie spoczął na laurach i zajął się kolejną sprawą o podłożu hejterskim. Tym razem ktoś wypisuje obraźliwe słowa nad rzeką Sołą skierowane przeciwko jednemu z chłopców.

Rozumiem radosną twórczość, ale kochani wandale, przegięliście! Osobiście rozmawiałem z chłopakiem, którego to dotyczy. Pomimo moich próśb nie zgodził się zgłosić sprawy na Policję. Choć Mu dokuczacie chce Was chronić. Macie jednak pecha, obiekt jest powiatowy. Znam zdanie naszego Starosty na temat wandalizmu i hejtu, mogę więc zapewnić, że Jego zgoda by Was złapać i ukarać jest tylko kwestią formalności. Dosłownie jednego telefonu, który chętnie osobiście wykonam. Ale, jak to mam w zwyczaju, daję Wam szansę. Do 10 stycznia (godz. 12.00) te bazgroły mają zniknąć (wszystkie, numer telefonu również), a wszelkie zaczepki pod adresem Damiana od dziś mają się skończyć. Każde wyzwisko, obelgę, głuchy telefon czy jakąkolwiek inną formę nękania potraktuję jako niedotrzymanie umowy. Wiem, że Ci do których to adresuję śledzą mój profil, polecam więc potraktować sprawę poważnie. Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy mówię poważnie lub czy Policja zdoła wykryć sprawców niech zapyta kolegi, który ostatnim razem umowy nie dotrzymał. Szybciutko trafił w ręce Policji i dziś już rozmawia z sędzią w sądzie rodzinnym. Tak jak już pisałem: na hejt i nękanie mojej zgody nie będzie!


foto: facebook Krzysiek Klęczar

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy