Burmistrz do radnych: nie bawcie się w detektywów

, Polityka, Wiadomości, 25.02.2016 17:00, (red)
Debata o kulturze w Andrychowie, czyli o... szefowej Centrum Kultury.
Burmistrz do radnych: nie bawcie się w detektywów

W czwartek (25.02) podczas sesji Rady Miejskiej w Andrychowie omawiane było sprawozdanie z działalności Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie w minionym roku. Po raz kolejny powórzył się ten sam scenariusz: działalność CKiW została przez większość radnych dobrze oceniona, ale dużo mówiło się także o samej szefowej tej instytucji. Po raz ostatni?

 

To już jest koniec kontrowersji wokół dyrektor CKiW?

Radni Alicja Studniarz i Wiesław Mikołajek dopytywali burmistrza o dyrektor CKiW Anetę Wądrzyk i postępowania, jakie toczą się przeciwko niej. Przypomnijmy, że kilka lat temu oświęcimska prokuratura postawiła jej szereg zarzutów związanych z jej poprzednim miejscem pracy – kinem w Brzeszczach. Kilka miesięcy temu, jak już informowaliśmy, sprawa karna została ostatecznie warunkowo umorzona. Na mocy zawartej ugody Aneta Wądrzyk zobowiązała się zapłacić gminie Brzeszcze – ponad 65 tys. zł, a także pokryć koszty postępowania sądowego. 

 

Radni zażądali na początku czwartkowych obrad od burmistrza, aby spełnił daną kiedyś obietnicę, że jeśli cokolwiek zostanie dyrektor CKiW udowodnione, wówczas zwolni ją ze stanowiska. - Liczymy, że dotrzyma pan tego słowa – mówił radny Mikołajek.

 

I co? Szefowa CKiW może być spokojna o swoje stanowisko. Podczas obrad wystąpienie miał reprezentujący ją radca prawny Wojciech Wałęga, który poinformował radnych, że postępowanie karne względem Anety Wądrzyk zostało warunkowe umorzone.

 

To oznacza, że Aneta Wądrzyk nie jest osobą karaną. Burmistrz nie ma zatem podstaw, aby ją zwolnić ze stanowiska.

 

- Ja jasno mówiłem, że jeżeli będzie wyrok skazujący prawomocny karny to taką decyzję podejmę (odwoła dyrektor CKiW ze stanowiska - przyp.red). Jeżeli ta osoba będzie w rejestrze skazanych, jako osoba skazana – mówił burmistrz. Takiej sytuacji w przypadku Anety Wądrzyk nie ma. Burmistrz zaznaczył, że raz na zawsze chciałby zakończyc dyskuję „na temat pani dyrektor”.

 

„Sprawa definitywnie zakończona”

Wystąpienie burmistrza i radcy prawnego związane było bezpośrednio z niedawną wypowiedzą radnej Studniarz w TVP Kraków, w której zasugerowała, jakoby dyrektorka została skazana. 

 

- Pani Aneta Wądrzyk nie została nigdy skazana ani prawomocnym, ani nieprawomocnym wyrokiem. Nie toczy się przeciwko niej żadne postępowanie karne, które mogłoby skutkować wyrokiem skazującym. W związku z tym wszelkie wypowiedzi dotyczące domniemanego skazania pani Anety Wądrzyk są oparte na być może niedostatecznej wiedzy co do okoliczności (…) Sprawa pani dyrektor jest definitywnie zakończona, zamknięta. Pani Aneta Wądrzyk nie została skazana – mówił Wojciech Wałęga.

 

To zabrzamiało trochę jak ostrzeżenie dla różnych osób, które być może w przyszłości będą mówić „o wyroku skazującym” w tej sprawie. Kto wie, jeśli ktoś tak powie lub napisze może spodziewać się procesu o zniesławienie?

 

Burmistrz do radnych: nie bawcie się w detektywów

Szefowa CKiW przedstawiła w czwartek radnym sprawozdanie z działalności merytorytcznej i finansowej CKiW za zeszły rok. Sporo się działo. CKiW zorganizowało mnóstwo imprez, o których głośno było nie tylko w Andrychowie, ale i regionie, choćby koncert „Modern Talking” czy lipcowy festiwal na stadionie z udziałem m.in. zespołów Perfect czy Kobranocka.

 

Radny Wiesław Mikołajek dopytywał szefową CKiW na jakim koncercie „popłynęła”. Jego zastrzeżenia budzi także niekorzystny bilans urzędowych mediów. W zeszłym roku  167 tys. na minusie.

 

Radny mówił także, że od dawna prosi aby gmina zrobiła wiatę przystankową jednej z miejscowości i nie ma na to pieniędzy, a tymczasem w mieście organizowane tak kosztowne imprezy. - Czy gminę na to stać? – zastanawiał się radny

 

Burmistrz Tomasz Żak apelował do radnych opozycji, aby nie bawili się w detektywów. Działalność finansowa CKiW była wielokrotnie kontrolowana i nie ma żadnych zastrzeżeń. Dotacja dla CKiW z kasy gminy od wielu lat utrzymuje się na podobnym poziomie. A CKiW pod nowym kierownictwem nie tylko organizuje duże i ciekawe koncerty, ale przeprowadza także remonty budynków instytucji kultury na terenie gminy. Jak mówił burmistrz, nowe kierownictwo pozyskuje dużo środków pozabudżetowych i wszystko się bilansuje.

 

Radni chwalą: Andrychów znany z koncertów

Pozostali radni z tzw. koalicji i z opozycji nie zgłaszali żadnych zastrzeżeń. Niektórzy mocno chwiali działalność CKiW. Jak radny Stanisław Prus, który zwrócił uwagę, że w zeszłym roku z imprez organizownaych przez CKiW skorzystało aż 55 tys. osób. - To świadczy o tym, że ta działalność prowadzona jest prawidłowo – podkreślał radny.

 

Z kolei radny Wojciech Polak podkreślał, że pracuje w Bielsku-Białej a tam dużo mówi się o Andrychowie, jako gminie turystyczno-wypoczynkowej, która ma ciekawą ofertę kulturalną.

 

- Do działalności wiejskich domów kultury trzeba dopłacać, co nie znaczy że te domy kultury nie są potrzebne, co nie znaczy że ktoś na ich działalności „popłynął” - mówił z kolei radny Adam Kowalczyk. Też chwalił CKiW.

 

Przewodniczący Rady Miejskiej Roman Babski mówił z kolei, że warto na kulturę andrychowską popatrzeć z perspektywy innych miast i tego, co one mają do zaoferowania. W tym porównaniu Andrychów wypada bardzo korzystnie.

 

Radny Roman Prystacki prosił, aby CKiW organizowało więcej imprez na wioskach.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kaowcy2012, 13.03.2016 19:43

Czytaliście Kronikę Beskidzką. Fragment artykułu (oby na dziennikarza nie poszedł donos do prokuratury!) O obecnej powołanej przez Żaka dyrektorce CKiW : „Jako szefowa kina w Brzeszczach odpowiadała bowiem przez sądem za sprzeniewierzenie kilkudziesięciu tysięcy złotych z biletów (o sprawie pisaliśmy obszernie w „MKB”). Prawomocnie została uznana winną, ale sprawę warunkowo umorzono, gdyż zawarła porozumienie z kierownictwem brzeszczańskiego domu kultury w sprawie zwrotu zagarniętych pieniędzy”. Koniec cytatu z Kroniki Beskidzkiej.

Maksymilian, 04.03.2016 21:05

Cz burmistrz wyjaśni dlaczego zatrudnił tą panią na takim stanowisku?

ogi333, 03.03.2016 21:02

czy Aeta Wądrzyk wypowie się na temat swojej ZŁODZIEJSKIEJ PRZESZŁOŚCI ? ja chce wiedzieć ile ukradła ?

maniek, 02.03.2016 21:49

według logiki niektórych: ależ "napluli" na panią Anetę policja, prokuratura i sąd ależ uczciwi i prawdomówni są "klakierzy zakolandii" którzy twierdzą że jak człowiek w wieku powyżej 36 lat przez kilka lat podrabia dokumenty i przywłaszcza pieniądze to robi to w młodości

AntyPIS, 02.03.2016 20:13

kolejny injeeeligent, który "spodziewał się takich odpowiedzi"- szczerych i prawdziwych :) Lubisz dawać robić z siebie takiego matoła co ? :)

zandrychowa, 02.03.2016 19:49

Takich właśnie odpowiedzi spodziewałem się ze strony pisowskich hejterów - kłamstw, obelg i pomówień Nic innego nie potraficie. Całe szczęście tacy ja wy jesteście w miejszości

mareczek, 02.03.2016 18:45

proces za zniesławienie? może najpierw od policjantów, prokuratorów,sędziów i dziennikarzy sie zacznie? ich też jak Andrychowian będzie zastraszać zalkolandia? "Policja i prokuratura ustaliła, że kierowniczka kina przywłaszczyła sobie pieniądze pochodzące ze sprzedaży biletów. Podrabiała także dokumenty czyli faktury VAT, których z resztą nie miała prawa wystawiać........". i koniec sprawy "Jak przekazał nam zastępca Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, prok. Mariusz Słomka, sąd wydał wyrok - sprawa karna przeciwko Anecie Wądrzyk została warunkowo umorzona na okres próby wynoszący 2 lata. Aneta Wądrzyk zobowiązała się zapłacić gminie Brzeszcze (Ośrodkowi Kultury w Brzeszczach) – ponad 65 tys. zł, a także pokryć koszty postępowania sądowego. Wyjaśnijmy, że warunkowe umorzenie postępowania karnego możliwe jest w sytuacji, kiedy okoliczności popełnienia przestępstwa zostały wyjaśnione i nie budzą wątpliwości........."

mareczek, 02.03.2016 18:44

zandrychowa to nikt inny jak słono opłacany propagandzista zalkolandii. do tego łże bo ma nas Andrychowian za idiotów. Ze niby w młodości robiła co robiła Aneta Wądrzyk?? Kłamco jeden. Prokuratura postawiła zarzuty Anecie W. za to co robiła w latach 2004 - 2012. A wtedy była bardzo ale to bardzo dorosłą osobą. Zaraz jak rozstała się z Brzeszczami w takich a nie innych okolicznościach została za Żaka przyjęta w Andrychowie. Nie będę podawał wieku damy. Ale jest on powszechnie znany tak jak każdy może przekonać się ile kasy bierze w Andrychowie. Wszystkim którzy to zobaczyli szczena opadła że tak dużo zarabia u nas za Żaka

AntyPIS, 02.03.2016 17:06

"zandrychowa: (2015-06-17 13:56:46) Wszystkie te ogi , igory i inne kaczopodobne powinny teraz odpowiedzieć za zniesławienie osoby niekaranej" . właśnie widać jak nie masz pojęcia kim jest aneta w. i nie interesuje cie co robiła w młodości :) hahahahaha dzeiciaku przestań opowiadać bajeczki bo jesteś niewiarygodny i poczytaj inne swoje komentarze w tych tematach :)

Maksymilian, 02.03.2016 13:16

zandrychowa;na temat,a nie pouczanie.Absolutorium nie musi oznaczać uczciwego gospodarowania groszem podatników.

zandrychowa, 02.03.2016 11:48

Budżet gminy uchwala licząca 21 osób Rada Miejska a odpowiedzialny za realizację budżetu jest burmistrz który co roku otrzymuje od radnych absulutorium z tego tytułu. Z tego co mi wiadomo ostatnio wszyscy radni byli za udzieleniem absolutorium nie mając żadnych zastrzeżeń Podstawy wiedzy żeby się wypowiadać

Maksymilian, 02.03.2016 10:27

Mnie natomiast interesuje kto wydaje pieniądze publiczne/ nie tylko wasze /obrońcy oszustów.

zandrychowa, 02.03.2016 07:23

Ja i większość mieszkańców Andrychowa nie wiem kim jest cała ta dyrektorka i nie interesuje mnie co robiła w młodości ale wszyscy widzimy że w ostatnich latach CK działa dużo sprawniej i organizuje więcej wydarzeń. Kiedyś pod tym względem panował prawdziwy zastój Rozumiem że radni PiS usiłują narzucać własne pisowskie standardy tak jak PIS zawłaszcza cały kraj ale bez przesady.Widać że w Andrychowie nie mają poparcia i chcą po prostu zaistnieć krytykując wszystko 'dla zasady'

xpek, 02.03.2016 02:38

jak to CUŚ co cytujesz to jest rzetelne to chyba rzetelne a'la PIS.Zacznijmy od tego że to coś to nie jest dziennikarstwo tylko jakiś felietonik człowieka który nienawidzi Andrychowa i poperdoliły mu się podstawowe fakty obejrzyj sobie przebieg tych obrad i zrozumiesz youtube.com/watch?v=7WDC7vYXNmU

AntyPIS, 02.03.2016 02:04

Tak czytam na MN ten artykuł, porównuję i mam wrażenie, że naprawdę propaganda droga żakolandio pełną parą :)

AntyPIS, 02.03.2016 02:02

Tutaj macie rzetelność dziennikarską i całą prawdę. Dobrze, że są jeszcze w tej żakolandi media rzeczywiście niezależne :) . andrychowianin.pl/index.php/polityka1/844-aneta-w-winna-musi-naprawic-wyrzadzona-szkode-ale-nie-jest-skazana-burmistrz-i-przewodniczacy-apeluja-do-milosierdzia-bozego

AntyPIS, 01.03.2016 11:09

MN z pewnością nie wyjaśni bo to co pojawia się na MN pojawia się również na biurku celebryty nr 2 :)

Maksymilian, 01.03.2016 10:47

Czyżby wszyscy dziennikarze bali się wyjaśnić mieszkańcom wątpliwości ?

petarda, 01.03.2016 07:08

(...) Według śledczych kobieta w latach 2004-2012 dopuściła się 118 przestępstw. (...) slyszalem ze straty ponad 200 tys zlotych

statystyk, 29.02.2016 18:57

@tomekx to wiesz czy nie wiesz ? ile ANETA WĄDZRZYK UKRADŁA PRACUJĄC W KINIE W BRZESZCZACH ? bo chciałbym wiedzieć i sie mi statystyki nie zgadzają

tomekx, 29.02.2016 18:47

Witamy w Andrychowie.Tacy ludzie też tutaj żyją.Pełni jadu nienawiści do innych.Czytaj poniżej

AntyPIS, 29.02.2016 18:38

Andrychów za czasów żakolandi stał się istnym powrotem do czasów służb bezpieczeństwa. Już nie wnikam kto współpracował a kto nie bo to już mieszkańcy dobrze wiedzą. Chodzi o metody jakie są stosowane- donosy na mieszkańców, bezsensowne zwolnienia, ciągłe sprawy sądowe w oparciu o "widzi mi się". Krótko mówiąc działania, które w tych nowoczesnych czasach nazywa się mobbingiem i próbą zniszczenia :) Póki co słabiusie te wszystkie próby a sądy wyśmiewają nasze władze. Próbujcie do skutku :)

rzykimuszazostac, 29.02.2016 18:31

Media też będą straszyć ci z zalkolandii za to co piszą? cytaty o tym co robiła Aneta Wądrzyk w Brzeszczach zanim za Żaka przyszła do Andrychowa "Policja i prokuratura ustaliła, że kierowniczka kina przywłaszczyła sobie pieniądze pochodzące ze sprzedaży biletów. Podrabiała także dokumenty czyli faktury VAT, których z resztą nie miała prawa wystawiać........". "Jak przekazał nam zastępca Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, prok. Mariusz Słomka, sąd wydał wyrok - sprawa karna przeciwko Anecie Wądrzyk została warunkowo umorzona na okres próby wynoszący 2 lata. Aneta Wądrzyk zobowiązała się zapłacić gminie Brzeszcze (Ośrodkowi Kultury w Brzeszczach) – ponad 65 tys. zł, a także pokryć koszty postępowania sądowego. Wyjaśnijmy, że warunkowe umorzenie postępowania karnego możliwe jest w sytuacji, kiedy okoliczności popełnienia przestępstwa zostały wyjaśnione i nie budzą wątpliwości........."

rzykimuszazostac, 29.02.2016 18:29

No właśnie.. "klakierzy zalkolandii" w pełnej krasie. Składać donosy na tzw. przeciwników władzy, straszyć prokuratorem za "obrażanie pana burmistrza" W tym są najlepi. Wiedzą o tym nawet organizacje broniące praw obywatelskich przerażone liczbą donosów złożonych na tzw. wrogów władzy za rządów Żaka. Na szczęście z tych donosów lipa. Prokuratura nie chce się iść na pasku zalkolandii.

kaczor, 29.02.2016 18:16

czyżby abcabc próbowała straszyć donosami? no no ale czasy.....

statystyk, 29.02.2016 17:51

@abcabc no brachu taki temat a ciebie nie było może wiesz ILE UKRADŁA ANETA WĄDRZYK PRACUJĄC W KINIE W BRZESZCZACH ?

abcabc, 29.02.2016 17:42

spokojnie satystyk stawianie tez ze znakiem zapytania nie zwalniania od odpowiedzialności za zniesławienie z postępowaniu cywilnym

statystyk, 29.02.2016 17:33

czy nowy dzień przyniósł wiadomość ILE ANETA WĄDRZYK UKRADŁA PRACUJĄC W KINIE W BRZESZCZACH ? czy ktoś co usłyszał ? dowiedział się ?

xpek, 29.02.2016 17:28

a czy to wszystko o czym tak namiętnie hejterzycie ma jakikolwiek związek z Andrychowem?-nie. ta sprawa z prokuratury dotyczy brzeszcz a akurat w Andrychowie jak widać ta dyrektorka postawiła kulturę na nogi z niemalże niebytu i totalnego zastoju

AntyPIS, 29.02.2016 16:59

maria a co to za bzdury o rozprawie Maksymiliana opowiadasz ? :) I jeszcze jedna kwestia. Napisałaś: "Dyrektorka A.Wądrzyk to profesjonalistka". Odpowiedz czy wg ciebie profesjonalista fałszuje faktury oraz przywłaszcza sobie nie swoje pieniądze ? Proszę o krótką i merytoryczną odpowiedź.

Maksymilian, 29.02.2016 15:38

NIEUZASADNIONE I NIEUPRAWNIONE OSKARŻENIE.

maria, 29.02.2016 14:39

maksymilian poznasz te nazwiska po Twojej rozprawie.

maria, 29.02.2016 14:38

no nie do końca AntyPis bo faceci patrzą tylko na jej nogi.

AntyPIS, 29.02.2016 12:33

W każdym razie ciekawy skład skoro kogoś kto podrabial faktury i przywlaszczyl pieniądze nie wsadzaja do więzienia :) Ciekawe jak ona się czuje gdy gdziekolwiek wchodzi- wszyscy patrzą jej na ręce.

Maksymilian, 29.02.2016 11:23

Czas najwyższy by poznać nazwiska składu orzekającego.

AntyPIS, 29.02.2016 00:47

Kiedyś pani anetka miała przydomek: "niekarany złodziej", czy teraz można ją tak nazywać ? :)

martinez, 28.02.2016 21:42

Dwa cytaty potwierdzające "profesjonalizm" pani Anety Wądrzyk z poprzedniej pracy? Ach ta policja, prokuratura i sąd. Jak mogli tak potraktować taką profesjonalistkę. "Policja i prokuratura ustaliła, że kierowniczka kina przywłaszczyła sobie pieniądze pochodzące ze sprzedaży biletów. Podrabiała także dokumenty czyli faktury VAT, których z resztą nie miała prawa wystawiać". "Jak przekazał nam zastępca Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, prok. Mariusz Słomka, sąd wydał wyrok - sprawa karna przeciwko Anecie Wądrzyk została warunkowo umorzona na okres próby wynoszący 2 lata. Aneta Wądrzyk zobowiązała się zapłacić gminie Brzeszcze (Ośrodkowi Kultury w Brzeszczach) – ponad 65 tys. zł, a także pokryć koszty postępowania sądowego. Wyjaśnijmy, że warunkowe umorzenie postępowania karnego możliwe jest w sytuacji, kiedy okoliczności popełnienia przestępstwa zostały wyjaśnione i nie budzą wątpliwości........."

martinez, 28.02.2016 21:40

klakierzy zakolandii jak zwykle obrzucanie mieszkańców gminy błotem bez dowodów. Wystarczy że nie wszystko ci pasi za Żaka i od razu wróg, pomówienia, donosy Co do tej dyrektor - taka "profesjonalistka" że aż Żak powołał ja na stołek na wszelki wypadek bez konkursu:)

maria, 28.02.2016 21:15

CKiW w Andrychowie działa na wysokim poziomie Dyrektorka A.Wądrzyk to profesjonalistka i dajmy jej pracować pozdrawiam wszystkich ale nic nie pomoże szukać nowej pracy i to wszystko w temacie.

maria, 28.02.2016 21:11

myślę że czas zakończyć tą parodię CKiW rządziło sie swoimi prawami to było tabu nic nie mogło wyjść poza mury a może mieszkańcy Rzyk pamiętają stale pijaną kierowniczkę CKiW wiem wiem nie ma dowodów nie ma bo została przesunięta do innej pracy ale też w ckiw też ma pozdrowienia od śmierdzącej stopy.

kalafior, 28.02.2016 20:54

"Jak mówił burmistrz, nowe kierownictwo pozyskuje dużo środków pozabudżetowych i wszystko się bilansuje."-Gdybym była radną to zapytałabym co to za środki i w jaki sposób są pozyskiwane?

kalafior, 28.02.2016 20:48

@barte Żałosna jest ta cała historia i Polskie prawo.Człowiek batona czy kawe ukradnie w sklepie i ma wieksze problemy od tej pani.

tomasz2, 28.02.2016 20:34

wielka szkoda że dla burmistrza Żaka zadawanie pytań jak są wydawane pieniądze podatników to bawienie się w detektywów. To nie są jego prywatne pieniądze. wielka szkoda że na stanowisku dyrektora Żak bez konkursu powołał panią która tak działała w poprzedniej pracy: "Policja i prokuratura ustaliła, że kierowniczka kina przywłaszczyła sobie pieniądze pochodzące ze sprzedaży biletów. Podrabiała także dokumenty czyli faktury VAT, których z resztą nie miała prawa wystawiać". Rozumiem że w paranoicznych umysłach klakierów zakolandii policja i prokuratura są w tym spisku przeciwko wielkiej pani dyrektor Wądrzyk i Żakowi. w końcu wielka szkoda że niektórzy biorą obecnie premie nie za solidną pracę ale za nazywanie zwolnionych andrychowian nierobami. A już nazywanie zwolnionych andrychowian "cwaniakami" wobec zarzutów w stosunku do Anety Wądrzyk to według mnie kpina.

tomasz2, 28.02.2016 20:28

to całe ckiw dostaje prawie 3 miliony z klasy podatników. wystarczy przejrzeć dokumenty żeby wiedzieć że to więcej niż kiedyś. łaski nie robią że coś robią za taką kasę. szkoda że na ciekawe imprezy bilety obecnie są po 50, 70 a nawet 95 złotych i 120 też się zdarza.

barte, 28.02.2016 20:08

Jakie te wpisy poniżej są żałosne., Ja rozumiem że w CKIW były zwolnienia i stąd teraz te wpisy w ramach zemsty ale dzięki tym zmianom sytuacja w CKIW została uzdrowiona. Ckiw działa lepiej, organizuje więcej ciekawszych imprez. Frekwencja jak widać jest dobra więc mieszkańcy są zadowoleni z tych zmian Paru dyżurnych pisowskich hejterów i tak wszystko krytykuje więc to nie ma zupełnie znaczenia

Maksymilian, 28.02.2016 19:57

Bardzo proszę o informację czy ta pani wpłaciła i kiedy, te przywłaszczone pieniądze.

igor11, 28.02.2016 19:22

Panie Żak - naprawdę nie znalazł Pan nikogo uczciwego ??? . . aż się boję myśleć w jakim towarzystwie Pan się obraca...

kolka, 28.02.2016 18:45

pisze się "jest chlebodawcą", a w tym kontekście "spełnia się wymagania" a "kwalifikacje się posiada" ps. pozdrowienia od przyjaciela - "Śmierdzącej Stopy"

AntyPIS, 28.02.2016 18:34

Chwila nieobecności a żakojad leje się szerokim strumieniem :) Co do anety w. to jedno jest oczywiste- czy ma to co uczyniła wpisane w papiery czy nie, wieść o zarzutach prokuratora w kwesti przywłaszczania pieniedzy i falszowania faktur poszła już dawno w świat. Tego podważyć się nie da. Żak jest jej jedynym chlebodawcom i gdyby straciła kiedyś posadę w Andrychowie nikt jej nigdzie nie przyjmie. Bo różnica między gminą Andrychów a innymi gminami w Polsce jest taka, że tam organizuje się konkursy, i choćby spełniała kwalifikacje i miała teoretycznie "czyste konto" wybiorą słabszego kandydata bo nikt nie zaryzykuje kolejnego skandalu. Póki co niech sobie rządzi. Jak strata CKiW wzrośnie do miliona złotych a na pewno wzrośnie to sama się spakuje i ucieknie.

martin, 28.02.2016 18:01

I na koniec. tylko przypomnę że pan Pietras drugą kadencję burmistrzowiania wygrał w I turze mimo że miał 4 czy 5 konkurentów. pan Żak drugą kadencję wygrał dopiero w II turze mimo że miał tylko 2 konkurentów. czyli po I kadencji mieszkańcy pana Żaka ocenili gorzej niż pana Pietrasa. PROPAGANDA "zakolandii" nijak nie ma się do tego jak oceniają wyborcy.

martin, 28.02.2016 18:00

tego że burmistrz Żak jak ktoś zada mu pytanie o pieniądze podatników gada żeby nie bawić się w detektywów nie będę komentował. Jedno tylko słowo: kompromitacja.

martin, 28.02.2016 17:58

W sprawie Anety Wądrzyk oskarżała prokuratura. Skoro Aneta Wądrzyk zgodziła się oddać do Brzeszcz 65 tysięcy złotych to wszystko mówi. Pan asquit jeden z najbardziej opłacanych klakierów zakolandii potrafi jak nikt inny pluć po andrychowianach. Poza tym to istota która twierdziła że za żaka powstało w Andrychowie pogotowie ratunkowe a jak pani Janda narzekała że bilety na jej spektakl nie sprzedają się w Andrychowie bo są być może za drogie to twierdził że to spisek opozycji. To tyle w sprawie zdrowia psychicznego tego opłacanego klakiera.

statystyk, 28.02.2016 17:39

@asquit no witaj brachu i ratuj pewnie wiesz bo jesteś dobrze zorientowany ILE UKRADŁA ANETA WĄDRZYK PRACUJĄC W KINIE W BRZESZCZACH ?

asquit, 28.02.2016 17:30

andrychowainie są bardzo zadowoleni ze zmian jakie zostały w ostatnich latach wdrożone w tej pamiętającej jest PRL instytucji jaką jest CKIW.widać to po ofercie imprez organizowanych przez ckiw i znakomitej frekwencji na nich kiedyś był zastój i marazm,teraz jest ofensywa,. możecie sobie napisać milion oszczerczych komentarzy a ludzie i tak widzą zmiany na lepsze

mareczek, 28.02.2016 17:17

to" Policja i prokuratura ustaliła, że kierowniczka kina przywłaszczyła sobie pieniądze pochodzące ze sprzedaży biletów. Podrabiała także dokumenty czyli faktury VAT, których z resztą nie miała prawa wystawiać". Do policji i prokuratury mają pretensje klakierzy zakolandii że oskarżyli Anetę Wądrzyk gorsze że według grubo opłacanych klakierów zakolandii to zwalniani pracownicy - andrychowianie są "cwaniaczkami". żeby tak pluć po zwalanianych ludziach i tak wychwalać panią jaka ma oddać na mocy wyroku sądu do Brzeszcz 65 tysięcy złotych za swoją "działalność" klakierzy muszą dostawać wysokie premie albo być chorymi ludźmi. Albo jedno i drugie.

asquit, 28.02.2016 16:57

pluj chłopczyku pluj a i tak ci nie pomoże

statystyk, 28.02.2016 15:52

na prawdę nikt nie wie ILE UKRADŁA ANETA WĄDRZYK PRACUJĄC W KINIE W BRZESZCZACH ?

martin, 28.02.2016 15:27

paranoja. bez konkursu Żak dał na stanowisko kobietę jaka "przywłaszczyła sobie pieniądze pochodzące ze sprzedaży biletów. Podrabiała także dokumenty czyli faktury VAT, których z resztą nie miała prawa wystawiać" (z kroniki beskidzkiej) za rządów tej pani strata nowinek i radyjka to 167 tysięcy złotych (w 2012 - 72 tys) o inne rzeczy nie bardzo wolno pytać bo jak czytam burmistrz zwróci uwagę. chyba zapomniał że to nasze podatników pieniadze. ale to zwolnieni pracownicy są według zakowców nierobami i cwaniaczkami.

martin, 28.02.2016 15:23

paranoja. maria aneta czy jak jej tam straszy ludzi dowodami. jakby je miała już dawno powinna je pokazać. a tak to nic innego jak sbeckie metody. nawiasem mówiąc Aneta Wądrzyk zgłaszała kiedyś sprawę byłej pracownicy do prokuratury. a prokuratura na to że nie postawi zarzutów mieszkance naszej gminy. klapa.

maria, 28.02.2016 14:15

tomasz2 widzę że to już nie szczekanie tylko miałcznie ostatnie podrygi P. Dyrektor jest odpowiednia na tym stanowisku i zrobiła dużo dobrego dla CKiW a ty pogoń trochę po GÓRCE jak się zmęczysz to ci przejdzie przyjmij pozdrawienia od Śmierdzącej Stopy i wyluzuj praca Niektórych byłych pracowników w CKiW to była parodia. parodia panowie i panie. P Dyrektor Wądrzyk przerwała to i nie podoba się to byłym nierobom z CKiW dajcie spokój i chwyćcie się roboty.a może chcecie dowodów ???

tomasz2, 28.02.2016 13:37

"napociła" to się przede wszystkim tzw. Aneta "ku.. jaka ja jestem wspaniała" występująca tu pod kilkoma nickami. ps. do wyników CKiW pod rządami Anety Wądrzyk jaką Żak na stanowisko mianował bez konkursu będzie okazja powiedzieć i napisać. ten wzrost z 72 tysięcy straty nowinek i radia z czasów kiedy dyrektorem nie była do 167 tysięcy straty w czasie kiedy dyrektorem jest to tylko przykład na te "cudowne" rządy.

kolka, 28.02.2016 11:15

@ pozostali byli pracownicy Centrum ależ tutaj było gorąco i aktywnie, niektórzy nieźle się napocili ! a teraz dobre słowo na niedzielę - pozdrowienia od "Śmierdzącej Stopy"/zainteresowani wiedzą o co chodzi/ i ode mnie także miłego dnia

kolka, 28.02.2016 11:09

@statystyk WIEM ILIE MOŻESZ DOSTAĆ W INTERNECIE NIE JESTEŚ ANONIMOWY !

maria, 28.02.2016 01:01

dobranoc koleżanki i koledzy o której rano zaczynamy?????

statystyk, 28.02.2016 00:09

@tomekx ale fajnie że jesteś stary ratuj czy wiesz ILE ANETA WĄDRZYK UKRADŁA PRACUJĄC W KINIE W BRZESZCZACH ?

maria, 27.02.2016 23:55

do kaowcy2012 pokazałeś kim jesteś jesteś zerem kto nazywa Andrychowian nierobami?????cały czas chodzi o CKiW a tam było dużo nierobów i cwaniaków prawda panowie???? te czasy już dla was nie powrócą musicie się chwycić jakiejś pracy panowie.

Maksymilian, 27.02.2016 22:50

Wygląda na to że wpis wodza poirytował..

AntyPIS, 27.02.2016 22:20

I o tym właśnie ludzie mówią- każdy kto ma inne zdanie od tego z obozu żakolandi jest wg nich pełen jadu i nienawiści :) nie dziwię się burmistrzowi i jego ludziom, że tak poupadają na zdrowiu i siwieją jak w przypadku andrzeja szafrańskiego. Przeżywają każdy wpis i regularnie próbują tłumić wszelkie przejawy opierania się propagandzie a to i tak nic nie daje. Żyjcie dalej złudzeniami :)

tomekx, 27.02.2016 21:29

Witamy w Andrychowie.Tacy ludzie też tutaj żyją.Pełni jadu nienawiści do innych.Czytaj poniżej

Maksymilian, 27.02.2016 20:15

Dla mnie jest to jednoznaczne.UKRADŁA I OSZUKAŁA skoro musi oddać. CI CO POPIERAJĄ ZŁODZIEJI muszą mieć swój interes w tym procederze, bo po co by to czynili.No chyba jak są normalni inaczej.

statystyk, 27.02.2016 19:50

@aleocochodzi MOŻE TY WIESZ ILE UKRADŁA ANETA WĄDRZYK PRACUJĄC W KINIE W BRZESZCZACH ? . jak ktoś czyni- czasownik -kradnie to staje się -rzeczownik- złodziejem proste

aleocochodzi, 27.02.2016 19:22

Ma wyrok czy nie ma nieważne. Ważne jest to czy jest złodziejem czy nie.

igor11, 27.02.2016 18:19

...ludzie prawi zawsze otaczali się im podobnymi,złodzieje woleli towarzystwo złodziei,esbecy woleli towarzystwo swoich współbraci w donoszeniu i łamaniu karier,zdrowia i życia prawych ludzi,szemrani byznesmeni wykorzystujący współczesnych niewolników też... przysłowie" Kruk krukowi oka nie wykole" niestety jest dalej aktualne . komunistyczny morderca z Roczyn tak nas urządził w Magdalence powierzając władzę swoim agentom że wychodzenie z tego szamba będzie jeszcze trwać latami

kaowcy2012, 27.02.2016 18:16

coś z mamnewa dla Pana burmistrza który zapewniał że jak zostanie udowodnione to zwolni panią Anetę (teraz ma inną wersję) "Jak przekazał nam zastępca Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, prok. Mariusz Słomka, sąd wydał wyrok - sprawa karna przeciwko Anecie Wądrzyk została warunkowo umorzona na okres próby wynoszący 2 lata. Aneta Wądrzyk zobowiązała się zapłacić gminie Brzeszcze (Ośrodkowi Kultury w Brzeszczach) – ponad 65 tys. zł, a także pokryć koszty postępowania sądowego. Wyjaśnijmy, że warunkowe umorzenie postępowania karnego możliwe jest w sytuacji, kiedy okoliczności popełnienia przestępstwa zostały wyjaśnione i nie budzą wątpliwości........."

AntyPIS, 27.02.2016 17:52

cyt: "Policja i prokuratura ustaliła, że kierowniczka kina (czytaj Aneta Wądrzyk) przywłaszczyła sobie pieniądze pochodzące ze sprzedaży biletów. Podrabiała także dokumenty czyli faktury VAT, których z resztą nie miała prawa wystawiać. Dodajmy, że wyrokiem sądu Pani Wądrzyk ma oddać to co ukradła, to jest 65 tysięcy złotych." . zagadka dla inteligentnych- jak się nazywa kogoś takiego i gdzie jest jego miejsce ?

statystyk, 27.02.2016 17:39

@maria CZY WIESZ ILE UKRADŁA ANETA WĄDRZYK PRACUJĄC W KINIE W BRZESZCZACH ? . za protokołem sesji RM 24.10.2013 "Jeżeli cokolwiek będzie miała ta pani udowodnione, to nie będzie pracowała w CKiW." tak mówił Tomasz Żak. a nie to co teraz lawirując opowiada . co powiedział zapisane jest

kaowcy2012, 27.02.2016 16:45

fragment artykułu z Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej: W Kinie Wisła w Brzeszczach pojawiła się znaczna ilość biletów z ceną 0,00 zł. 2004 - 575 sztuk 2005 - 615 sztuk 2006 - 1300 sztuk 2007 - 776 sztuk 2008 - 925 sztuk 2009 - 967 sztuk 2010 - 1495 sztuk 2011 - 2702 sztuk 2012 (do sierpnia) - 1221 sztuk. Policja i prokuratura ustaliła, że kierowniczka kina" (czytaj Aneta Wądrzyk) "przywłaszczyła sobie pieniądze pochodzące ze sprzedaży biletów. Podrabiała także dokumenty czyli faktury VAT, których z resztą nie miała prawa wystawiać". Dodajmy, że wyrokiem sądu Pani Wądrzyk ma oddać 65 tysięcy złotych. Aneta Wądrzyk jest obecnie z "nadania" żaka dyrektorem CKIW.

kaowcy2012, 27.02.2016 16:44

opłacani klakierzy zakolandii andrychowian nazywają nierobami!!!!!!

kalafior, 27.02.2016 16:44

@maria Moze pani dyrektor jest dobrym fachowcem. Mysle ze dopóki burmistrzem jest pan Żak to ona ma prace a potem nie sądzę że ktos ja zatrudni na takie stanowisko a nawet podobne .

maria, 27.02.2016 15:15

statystyk widzisz to już jest Twój krzyk rozpaczy od oceniania p Dyrektor CKiW nie jesteś ty są od tego sądy CKIW w Andrychowie działa bez zarzutu p. Aneta jest mega fachowcem w tym kierunku p.Żak też zna się w tym temacie i dobrze wybrał osobę która uzdrowi CKiW w naszym mieście Ona musiała rozpocząć swą pracę od pozbycia się nierobów którzy myśleli że już mają posadki do emerytury prawda statystyk ??????? P. Aneta Wądrzyk zrobiła dużo dobrej roboty i życzę pani dalszych sukcesów i wiem że źle się pracuje gdy tak się jest atakowanym.ale pani Anetko to tylko cwaniaki którzy teraz muszą pracować jako pomocnik murarza.

szpp, 27.02.2016 15:06

ty chłopcze doprowadź siebie do jakiegoś normalnego stanu bo wyglądasz jak jakiś islamista nie widzisz że ludzie się z ciebie śmieją tam gdzie się pojawiasz?

AntyPIS, 27.02.2016 14:46

No i się kolka nasza speszyła :) Tak to jest gdy udaje się kogoś kim się nie jest. Wracaj do kuchni pani psycholog bo może tam coś zdziałasz:)

kolka, 27.02.2016 14:31

Antypis i jak tam jeszcze siebie nazywasz - właśnie potwierdziłeś, że jesteś jednym w kilku osobach / i jak mniemam wydaje ci się, że boskich/ szkoda mojego czasu, swój cel osiągnęłam, uważałeś, że to był pojedynek na słowa, a to była rozgrywka intelektualna, postępujesz jak zaprogramowane urządzenie, w sposób bardzo przewidywalny, w/g określonych schematów, w ten sposób nigdy nie ruszysz do przodu,oczerniać w internecie można łatwo i coraz częściej można za to ponieść karę, a manipulacja to przydatne narzędzie, ale korzystanie z niego to umiejętność, której na dzień dzisiejszy nie posiadasz

AntyPIS, 27.02.2016 14:03

kolka twoje pedofilskie skojarzenia są bardzo niepokojące. Ale dobrze, że nie dusisz w sobie traumy, z którą jak można wnioskować żyjesz. Pewnie dlatego zajmujesz się tym czym się zajmujesz. To dobrze, że wydarzenia z dzieciństwa pchnęły cię by pomagać innym, którzy jak ty przeszli przez piekło, ale zacznij od siebie. Szczerze współczuję i trzymam kciuki żebyś odnalazła swoje prawdziwe "ja";)

kolka, 27.02.2016 13:59

statystyk wydaje mi się, że z Antypisem i innymi podobnymi łączy cię nr telefonu, adres, nr rejestracyjny auta itd. ale najpierw przeczytaj jeszcze raz komentarz poniżej i odpowiedz - po co ciągle zadajesz to samo pytanie? wygląda jakbyś był zainteresowany spłatą ewentualnego długu

statystyk, 27.02.2016 13:40

CZY KTOŚ WIE ILE ANETA WĄDRZYK UKRADŁA PRACUJĄC W BRZESZCZACH ?

kolka, 27.02.2016 13:10

@ mark7 pisanie w internecie dużymi literami oznacza krzyk, a krzyk jest oznaką bezsilności, złych emocji i braku panowania nad sytuacją, pozdrawiam

mark7, 27.02.2016 12:56

Sugerowanie komuś ,że jest prostacki jest nietrafione. Czytając teksty owego indywiduum, brak jest dowodów na to ,by rozumiał on znaczenie słów. Najwłaściwszym określeniem tej sytuacja ,a jednocześnie zrozumiałym dla antypis jest powiedzieć: JESTEŚ ORCYK !!!!

kolka, 27.02.2016 12:34

Antypisku masz strasznie prostacki język i używasz zwrotów, które stawiają cię w złym świetle np "kobiety niezużyte" to znaczy jakie? dziewice czy może dziewczynki, a to już pedofilia; "kobieta zniewolona" to jaka?zależna od kogoś z własnej woli bo lubi czy zmuszona do zachowań, których nie akceptuje? jeżeli to cię kręci to masz zaburzenia osobowości, warto to przemyśleć i popracować jednak nad swoim wizerunkiem, pa, zawsze reagujesz zgodnie ze schematem,uwielbiam się z tobą drażnić

Maksymilian, 27.02.2016 12:09

barte;obłudniku ja się już kilka razy przedstawiłem na tym forum .Miej j..a i zrób to samo.

AntyPIS, 27.02.2016 11:42

kolka, zatrudnić to ty byś sie mogła w końcu gdzieś bo w tym domu ci już naprawdę bije :) Typowy przykład kobiety zniewolonej :)

tomasz2, 27.02.2016 10:41

Drogi Panie Tomaszu ps. "Słuchać, podziwiać albo milczeć":) Zadawanie pytań przez mieszkańców to w demokracji ich święte prawo. Jeśli ktoś tego nie rozumie i robi się nerwowy w takich momentach może powinien przenieść się do Chin albo Korei ludowej?:) Drodzy opłacani klakierzy zalkolandii. Kto donosi i niszczy mieszkańców którzy zadają pytania władzy i pisze o nich jak wy "że nie chcą dla dobra współpracować", "szukają problemów" etc. bardziej nadaje się na propagandzistów w Chinach albo Korei ludowej niż w demokratycznym państwie. Dobrego weekendu wszystkim

tomasz2, 27.02.2016 10:33

Antypis daj już spokój kolce czyli Anecie "ku.. jaka ja jestem wspaniała" nie warto wdawać się z nią w dyskusję Inna rzecz że Aneta "ku.. jaka ja jestem wspaniała" najaktywniejsza była w piątek na mamnewsa w godzinach w których podobno pracowała Aż dziw bierze ile wtedy nachwaliła się dyrektorkę ckiw i burmistrza:)

kolka, 27.02.2016 09:32

Drogi Antypisku widzę, że problemy mocno się i ciebie nawarstwiły, jeżeli znajdziesz w sobie dość siły, żeby im stawić czoła to służę pomocą, zatrudniam dobrego psychologa klinicznego - przerobisz z nim na terapii swoje problemy i będziesz jak nowy

AntyPIS, 27.02.2016 00:07

kolka sama jesteś sobie szefem przy zmywaku w kuchni bo nawet zmywarka nie chce ciebie słuchać :) idź ty lepiej tam gdzie twoje miejsce :)

statystyk, 26.02.2016 23:43

a MĄDRZY LUDZIE WIEDZĄ CO CZYTAJĄ ,

kolka, 26.02.2016 21:57

@ statystyk ja mam się świetnie, stać mnie na własne zdanie, sama jestem sobie szefem i nie muszę lizać nikomu d...y jak ty, miłego wieczoru ciamajdo

kalafior, 26.02.2016 21:22

@barte Idiotów to róbcie sami z siebie jak wam to pasuje a nie z mieszkanców tej gminy.

barte, 26.02.2016 21:14

Jakie to pisowskie -rzucanie oskarżeń anonimowo w internecie

Maksymilian, 26.02.2016 20:01

Ciekawy jestem czy już to wpłaciła ?

statystyk, 26.02.2016 19:03

ANETO WĄDRZYK NA ILE OKRADŁAŚ SPOŁECZEŃSTWO BRZESZCZ PRACUJĄC TAM W KINIE ? . @kolka nie ma takiego, który mógłby to zrobić biedaczysko tobie to robią codziennie . po prostu brak mi tych danych do STATYSTYK :)

AntyPIS, 26.02.2016 18:16

Zgadzam się i wzajemnie.

orange, 26.02.2016 16:43

AntyPis spokojnie może być moja prawda i Twoja prawda mógł być tu i tu miłego popołudnia.

walet, 26.02.2016 16:05

Gdzie jest Igor ?

AntyPIS, 26.02.2016 14:45

orange nie będę z tobą polemizował bo to bez sensu. Powiem krótko- tego dnia pewna firma organizowała w Sheratonie bankiet. A z racji, że "wypożyczam" pracowników do tego typu przedsięwzięć miałem info z pierwszej ręki :) A dzięki temu, że wielu z was utożsamia mój nick z pewnym JEGOMOŚCIEM chociaż wielokrotnie informowałem o tym, że nie jestem Panem R.B., łatwiej mi się pracuje :) Trochę prawdy nikogo nie zabolało :) . Tak z innej beczki to kręcą mnie kobiety "niezużyte" i blondynki :)

kolka, 26.02.2016 13:54

statystyk ktoś ci zrobił pranie mózgu i kazał powtarzać w kółko to samo zdanie ? nie stać cię na nic własnego?

statystyk, 26.02.2016 13:38

Aneto Wądrzyk ILE UKRADŁAŚ PRZEZ TE 10 DŁUGICH LAT PRACUJĄC W KINIE W BRZESZCZACH ?

kolka, 26.02.2016 12:46

Antypis jak coś dla przyjemności to bez zysku, a z tobą nie chciałabym nawet za skarbiec pełen złota, takim jak tobie nie staje nawet do sikania

orange, 26.02.2016 12:41

AnyPis masz na myśli samogwałt?????? w / kościoła to grzech a jeśli chodzi o to zebranie z wyborcami to P.ŻAK pojechał wtedy do chorej matki.wyciągacie takie asy z rękawa że widać że to już tylko ostatnie pomruki.

maria, 26.02.2016 12:34

kolka stawiam na ten sex ale weź pod uwagę że ci sfrustrowani i zestresowani porażką że się nie zmieścili w mocnej profesjonalnej ekipie P. Anety Wądrzyk mogą mieć problemy z seksem.

AntyPIS, 26.02.2016 12:31

kolka twoje weekendowe dorabianie nas nie interesuje :) Szanuj się kobieto, bo są bardziej kreatywne formy odstresowania :) . abcabc oto co zostało po wyborcach, którzy przyszli na spotkanie :) . mamnewsa.pl/newsy,9259-andrychow-tomasz-zak-zlekcewazyl-wyborcow-i-nie-przyszedl-na-spotkanie-z-mieszkancami-

kolka, 26.02.2016 12:24

@Antypis i pozostali niezadowoleni ISIS ostatnio dostało cięgi wygląda na to, że Andrychowski Pislam też dostaje, z czego osobiście bardzo się cieszę, przegrywanie nie jest przyjemne,ale ile można przeżywać i rozpamiętywać porażkę - nadziwić się nie mogę, biedaki jesteście strasznie zestresowani, dzisiaj piątek, proponuję zaplanować coś na weekend, ja polecam seks - odstresowuje, poprawia nastrój, pozytywnie nastawia do świata i sprawia, że jesteśmy gotowi na nowe wyzwania, kto wie może ci sfrustrowani w poniedziałek znajdą nową posadkę, równie cieplutką jak mieli w CKiW, dostaną powera i wreszcie będą happy, pozdrawiam

abcabc, 26.02.2016 12:22

byłeś tam jako człowiek ze sztabu wyborczego pietrasa.nikogo poza tym tam nie było

AntyPIS, 26.02.2016 12:08

"Burmistrzu Żak potrzebny jest w Andrchowie taki gość jak pan który myśli nowocześnie i ciężko pracuje bo p. nie kończy pracy o 16 - tej pozdrawiam" . najzabawniejszy komentarz dzisiejszego dnia o naszym dzielnym celebrycie, który swoje ostatnie spotkanie wyborcze na osiedlu olał na rzecz imprezy w Sheratonie :) Pamiętam tę gonitwe babeczki od żaka, która spanikowana nie wiedziała co ludziom powiedzieć hahahahahhahaha :) Ale co poradzić gdy w kimś więcej celebryty a mniej zwykłego człowieka i czasu dla szarego mieszkańca :)

orange, 26.02.2016 11:31

statystyk myślę ze się nie załapałeś / załapałaś w CKiW i tak ujadasz jak wściekły pies wiem że w CKiW pracują tylko bardzo dobrzy fachowcy i chwała Dyrektorce A Wądrzyk oraz Burmistrzowi P. Żakowi że zrobili porządek w tej byłej przechowalni różnych beztalenci.

barte, 26.02.2016 11:31

Dyr CKiW postawiła te instytucję na nogi i dlatego to tak wk...a niektórych Było źle - krytykowali Jest dobrze -krytykowali Niektórzy to nie mają ograniczenia

maria, 26.02.2016 11:13

widać że komuś puszczają nerwy mamy dobrego Burmistrza p.Żaka i będzie jeszcze długo bo wiem że nie zawiedzie nas jego wyborców a my wiemy ze to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu.

statystyk, 26.02.2016 11:02

Żak nie zwolni złodzieja Żak nie dotrzyma słowa . Aneto Wądrzyk ILE UKRADŁAŚ PRACUJĄC W KINIE W BRZESZCZACH ?

Maksymilian, 26.02.2016 10:52

Żenada i dno by zatrudniać takich pracowników.Wielu z komentujących nie rozróżnia dobra i zła.

Zibi33, 26.02.2016 09:43

Typowe dla wszelkiej maści cwaniaczków kryształowa Aneta zobowiązała się zwrócić gminie Brzeszcze 65tyś. Wszyscy w około przyklasnęli bo to miło prawda wszystko ok. Tyle że zaraz ale jak zwrócić tzn. że je zabrała a nie należały do niej czy jak? Przecież ot tak to chyba nie rozdaje swoich pieniędzy? Typowe polactwo cwaniak i złodziej wychwalany przez sobie podobnych i zmanipulowaną gawiedź.

orange, 26.02.2016 09:22

zgadzam się z kolką i to wszystko nic dodać nic ująć P. Burmistrzu Żak potrzebny jest w Andrchowie taki gość jak pan który myśli nowocześnie i ciężko pracuje bo p. nie kończy pracy o 16 - tej pozdrawiam.

kolka, 26.02.2016 08:43

w czasie I kadencji poplecznicy Pietrasa i Kubienia starali się zdyskredytować działania Żaka, ale jak widać mieszkańcy gminy mieli inne zdanie, został wybrany na kolejną kadencję i wszystko wskazuje na to, że w gabinecie burmistrza Andrychowa pozostanie nadal, a wiecznie niezadowolonym pozostaje ujadanie w internecie bo prosto w oczy nie mieliby odwagi nic powiedzieć

maria, 26.02.2016 07:30

dzięki zandrychowa myślałam ze jestem sama. CKiW w Andrychowie jest nowoczesne i chwała za to P. Żakowi oraz Dyrektorce P A Wądrzyk no i pracownikom których dobrała p.A. Chcieli byście aby dalej pracownicy CKiW tak jak dawniej zrobili pare jajecek na świeta pare zającków itd itd dajcie spokój pozwólmy pracować ludziom skoro robią to profesjonalnie pozdrawiam.

zandrychowa, 26.02.2016 07:08

Ja i większość mieszkańców Andrychowa nie wiem kim jest cała ta dyrektorka i nie interesuje mnie co robiła w młodości ale wszyscy widzimy że w ostatnich latach CK działa dużo sprawniej i organizuje więcej wydarzeń. Kiedyś pod tym względem panował prawdziwy zastój Rozumiem że radni PiS usiłują narzucać własne pisowskie standardy tak jak PIS zawłaszcza cały kraj ale bez przesady.Widać że w Andrychowie nie mają poparcia i chcą po prostu zaistnieć krytykując wszystko 'dla zasady'

maria, 26.02.2016 07:01

o co tu właściwie chodzi???? czy uważacie że lepiej było jak na dni Andrychowa zagrała kapela w J - ka której członkowie byli narąbani od rana???? zresztą nie będę pisać bo mnie zniszczycie mamy CKiW na b wysokim poziomie to byli przywódcy zazdroszczą p A. i dlatego jest tyle szumu.

nietakszybko, 26.02.2016 00:12

Komentarz usunięty przez autora.

nietakszybko, 26.02.2016 00:11

"ale ja nie o Pani która ma warunkowe umorzenie, nie o bardzo drogich biletach i nawet nie o propagandzistach i radnych którzy chwalą bo po pierwsze ich stać po drugie z tego co mówią pracownicy i tak wchodzą za darmo często. ja o tym że to co normalne w demokracji czyli to że obywatele zadają pytanie co dzieje się z pieniędzmi podatnika żak "kwituje" żeby radni nie bawili się detektywów. tych samych ludzi którzy "mają czelność" pytać tzw. propagandziści obrzucają błotem. Szok, szok, szok. Panie Żak każdy ma prawo pytać. Bo to pieniądze podatników!!!!!!!!" DOKŁADNIE.

nietakszybko, 26.02.2016 00:10

jak piszą inni - w anonimowym obrzucaniu błotem andrychowian ci z zalkolandii są the best. ale bez dowodów. jakby je mieli już dawno by pokazali. ale nie ma czego więc tylko straszą błotem, po kase za obrzucenie błotem i uśmiech zadowolonego z nich szefa. Maria a raczej Agnieszka jest pierwsza do tego.

kalafior, 26.02.2016 00:05

@ asquit " całe szczęście większość radnych to rozsądni radni "-Nie rozsmieszaj mieszkańców gminy,mysle że wiekszosc podziękuje im przy następnych wyborach jak równiez burmistrzowi.167 tys. na minusie a orkiestra gra dalej i nie bawcie sie w detektywów.Szok!

maria, 25.02.2016 23:45

AntyPis jak będzie trzeba to przedstawię nic się nie martw. żeby tylko do ciebie nie zapukali.

dr_house, 25.02.2016 23:16

@statystyk miałem okazję widzieć zachowanie ww przed inkubatorem i szkoda słów.

AntyPIS, 25.02.2016 23:06

maria: "niektórzy w CKiW przepracowali wiele lat grając w bilarda od rana do wieczora ". . jeżeli nie masz na to żadnych dowodów to poważne pomówienie. Według tego co napisałaś ci "grający w bilard" pobierali wynagrodzenie, które się im nie należało. Myślę, że przedstawisz swoje dowody odpowiedniej instytucji gdy zapuka do ciebie. . co do dyrektorki anety w. to niezły wstyd dla tej kobiety, że tak się o niej mówi w andrychowie, nawet wśród zwolenników żakolandi :) co za kompromitacja :)

statystyk, 25.02.2016 22:39

ale trzęsą dupą trzeba się zająć dochodzeniem . dzięki za wskazówki . kocham Was . tak szczególnie zazdrościmy jej ( Anecie Wądrzyk) tej zrytej ZŁODZIEJSKIEJ czaszki tą ma IDEALNĄ

maria, 25.02.2016 22:16

Brawo Panie Burmistrzu za te słowa NIE BAWCIE SIĘ W DETEKTYWÓW jest bardzo dobrze niektórzy w CKiW przepracowali wiele lat grając w bilarda od rana do wieczora i teraz szczekają mamy super Dyrektorkę p A Wądrzyk i te byłe cwaniaki jej zazdroszczą doświadczenia i prezencji a już najlepszy był ten radny co wyskoczył z tą wiatą panowie wstyd gdzie wiata a gdzie CKi W pozdrawiam.

azquit, 25.02.2016 21:27

Komentarz usunięty przez autora.

statystyk, 25.02.2016 21:20

@doktore myślisz ma to znaczenie co dzieliła sie z Beatą? wiem nie lubisz ale to zwykła złodziejska, indywidualna sprawa zryta czaszka i tyle . on uwielbia takimi "zarządzać"

asquit, 25.02.2016 21:10

pisiorku daj sobie na wstrzymanie,

dr_house, 25.02.2016 21:10

@statystyk a za czyich rządów była ta akcja w Brzeszczach? Kto był tam wtedy burmistrzem?

statystyk, 25.02.2016 21:04

ależ on mija się z prawdą ależ lawiruje panie Żak vel TW Zdzisałw . PROTOKÓŁ Nr XXXIX/13 z posiedzenia sesyjnego Rady Miejskiej w Andrychowie z dnia 24 października 2013r. . mały cytat ze str 28 . Tomasz Żak- Burmistrz Andrychowa powiedział, że czeka na wyrok sądu. Jeżeli cokolwiek będzie miała ta pani udowodnione, to nie będzie pracowała w CKiW. . postępowanie zostało umorzone warunkowo tzn sąd BEZSPRZECZNIE USTALIŁ WINĘ = "cokolwiek zostało udowodnione" poparł zwrócenie skradzionych pieniędzy ponad 65 tyś !!!! . Panie Żak i co z tak odświeżoną pamięcią

asquit, 25.02.2016 21:04

całe szczęście większość radnych to rozsądni radni

dr_house, 25.02.2016 20:04

@leon"jak kogoś nie stać to niech nie chodzi na koncerty. Proste' ale i tak na pensje pracowników CKiW zapłaci w podatkach. Zrób z CKiW prywatną firmę która opłaca artystów, wynajęcie /placu/stadionu oraz służb na imprezy. Pani dyrektor CKIW w Andrychowie nie została skazana wyrokiem sądowym ale "Na mocy zawartej ugody Aneta Wądrzyk zobowiązała się zapłacić gminie Brzeszcze – ponad 65 tys. zł, a także pokryć koszty postępowania sądowego." zwrócić za co? Za pożyczkę, kredyt? Chyba raczej nie.

tomekx, 25.02.2016 19:12

Pińset każdy weźmie to każdego będzie stać

leon, 25.02.2016 19:09

Najważniejsze: psy szczekają a karawana jedzie dalej po 12 a jak Pan Tomasz zechce i 16 i 20 lat rządów w Andrychowie. Niech się pieski z tym pogodzą i przestaną ujadać.

leon, 25.02.2016 19:07

Mądrego Burmistrza jakim jest Pan Tomasz Żak się słucha a nie bawi w detektywów. A jak się nie słucha to ponosi się konsekwencje. Proste?

leon, 25.02.2016 19:06

kogoś obchodzą twoje wywody statystyk? bez jaj

leon, 25.02.2016 19:06

jak kogoś nie stać to niech nie chodzi na koncerty. Proste?

statystyk, 25.02.2016 18:57

ależ on mija się z prawdą ależ lawiruje panie Żak vel TW Zdzisałw . PROTOKÓŁ Nr XXXIX/13 z posiedzenia sesyjnego Rady Miejskiej w Andrychowie z dnia 24 października 2013r. . mały cytat ze str 28 . Tomasz Żak- Burmistrz Andrychowa powiedział, że czeka na wyrok sądu. Jeżeli cokolwiek będzie miała ta pani udowodnione, to nie będzie pracowała w CKiW. . postępowanie zostało umorzone warunkowo tzn sąd BEZSPRZECZNIE USTALIŁ WINĘ = "cokolwiek zostało udowodnione" poparł zwrócenie skradzionych pieniędzy ponad 65 tyś !!!! . Panie Żak i co z tak odświeżoną pamięcią

mareczek, 25.02.2016 18:56

ale ja nie o Pani która ma warunkowe umorzenie, nie o bardzo drogich biletach i nawet nie o propagandzistach i radnych którzy chwalą bo po pierwsze ich stać po drugie z tego co mówią pracownicy i tak wchodzą za darmo często. ja o tym że to co normalne w demokracji czyli to że obywatele zadają pytanie co dzieje się z pieniędzmi podatnika żak "kwituje" żeby radni nie bawili się detektywów. tych samych ludzi którzy "mają czelność" pytać tzw. propagandziści obrzucają błotem. Szok, szok, szok. Panie Żak każdy ma prawo pytać. Bo to pieniądze podatników!!!!!!!!

mareczek, 25.02.2016 18:50

warunkowe umorzeniw według prawników jest wtedy kiedy m.in. wina nie ulega wątpliwości. Do tej "Na mocy zawartej ugody Aneta Wądrzyk zobowiązała się zapłacić gminie Brzeszcze – ponad 65 tys. zł, a także pokryć koszty postępowania sądowego. " To o czymś świadczy

...komentator..., 25.02.2016 18:36

Od razu zaznaczam, że wypowiadam się jako neutralny obserwator, nie mający nic wspólnego ani z burmistrzem Żakiem ani byłym burmistrzem Pietrasem. Nie da się nie zauważyć, że różnica między tym, co było kiedyś, a tym co jest teraz jeśli chodzi o imprezy kulturalne w Andrychowie jest ogromna. Każdy, czy to młodzież, czy to osoby w średnim wieku, czy to seniorzy znajdzie coś dla siebie. Niektórzy narzekają na ceny biletów na poszczególne imprezy, ale widać jak na dłoni, że to narzekanie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości, bo frekwencja jaka jest każdy może się przekonać na własne oczy. Oczywiście kwestia biletowania Dni Andrychowa wywołuje spory, ale z drugiej strony chyba trudno sobie wyobrazić darmowy wstęp na koncert Perfectu, Thomasa Andersa, czy w tym roku Garou, Red Lips, Dżemu, Francesco Napoli. Samo ściągnięcie ich tutaj to już jest wyczyn, niestety kosztowny, ale to jest oczywiste. Zauważyłem, że jak kiedyś nie było takich koncertów i takich atrakcji to było źle i, zresztą, słusznie. Teraz, gdy przyjeżdżają takie gwiazdy to też jest źle. Niestety coś za coś.