reklama

Burmistrz Andrychowa zakażony koronawirusem

Polityka, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 21.10.2020 12:25, red
Burmistrz przebywa w izolacji.
Burmistrz Andrychowa zakażony koronawirusem
"Kochani, bardzo apeluje o poważne traktowanie sytuacji w której się obecnie znaleźliśmy. Przestrzegajmy zaleceń DDM czyli Dystans, Dezynfekcja i Maseczka!!!. Wiem co mówię, ponieważ w niedzielę źle się poczułem, ból głowy, gorączka. Wynik pozytywny COVID. Aktualnie jestem w izolacji . Apeluję jeszcze raz, nie lekceważmy tego zagrożenia. Chrońmy osoby starsze. Jak sami o siebie nie zadbamy to nikt za nas tego nie zrobi!!!"

- poinformował burmistrz Andrychowa we wpisie na facebooku.

Nieoficjalnie wiadomo, że testy w kierunku koronawirusa wykonuje także kilku innych urzędników z andrychowskiego magistratu.

Zobacz także: aktualna sytuacja w regionie dotycząca zakażeń koronawirusem:

Przedstawiamy aktualne informacje z sanepidu.

Opublikowany przez MamNewsa.pl Środa, 21 października 2020

Kochani , bardzo apeluje o poważne traktowanie sytuacji w , której się obecnie znaleźliśmy .Przestrzegajmy zaleceń DDM...

Opublikowany przez Tomasza Żaka Środa, 21 października 2020

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 22.10.2020 14:36

Tomku jak będziesz testował inkubator to też napisz na FB :D

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 22.10.2020 14:33

w związku ze ten patogen inkubuje sie do 14 dni koniecznie sprawdził wszystkich bez wyjątku z kim kontaktował się Tomek.