reklama
reklama

Bez policyjnej obstawy i pytań z kartek

Polityka, Wiadomości, 24.11.2022 08:00, GM
W spotkaniu uczestniczyło kilkadziesiąt osób.
Bez policyjnej obstawy i pytań z kartek
W środę (23.11) wieczorem w Wadowicach doszło już do drugiego w listopadzie politycznego spotkania. 12 listopada miasto odwiedził prezes PiS Jarosław Kaczyński.


W środę w Wadowickiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z politykami PO: posłami Pawłem Kowalem, Markiem Sową i radnym powiatowym Sebastianem Mlakiem.

Tym razem nie było policyjnej obstawy, protestów, a w spotkaniu mógł uczestniczyć każdy zainteresowany. Nie było też „pytań z kartki”.

Podczas blisko dwugodzinnego spotkania poruszano różne tematy z bieżącej polityki, a dyskusja skupiała się głównie na krytyce rządu, który nie radzi sobie z obecnym kryzysem, czy podziałach społecznych nakręcanych przez polityków PiS w imię politycznych celów (wygrania kolejnych wyborów) itp.

Był też lokalny akcent: jedna z mieszkanek wręczyła politykom petycję z prośbą wywarcie presji na rząd w sprawie pomocy dla dzieci chorych na SMA, które nie zostały objęte refundacją kosztownej terapii genowej. Takich dzieci jest w Polsce ok. 30, a wśród mały Oliwier z Wadowic i Zosia ze Skawinek w powiecie wadowickim.

foto:
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rysiek, 25.11.2022 21:04

@tomekx W Wadowicach było tylu chętnych miejscowych pisiorów na spotkanie z preziem ,że aby wypełnić salę zwieziono osoby zależne od pisowskiego wójta Spytkowic , radnych pis z ościennych powiatów i innych aparatczyków zatrudnionych na nomenklaturowych stanowiskach w urzędach , spółkach . Łubu dubu niech żyje nam prezes klubu !

Kola, 24.11.2022 16:13

MamnewSIK chwali się jak to spokojnie przebiegły rozmowy o jej zaraz się popłaczę ze szczęścia. Wypisują bzdury jakby platforma była partią bez zarzutów to tylko skorumpowani pseudo politycy mydlący ludziom oczy.

tomekх, 24.11.2022 15:36

Nie dało się wkleić trochę ludzi na zdjęciach? Kurcze słabo to wygląda.

panda, 24.11.2022 12:08

I TU WIDAĆ DUŻĄ RÓŻNICE KULTURY ZE STRONY PISU A TYMI KRZYKACZAMI,HOSZTAPLERÓW Z po

tomekх, 24.11.2022 11:23

Pisiory nawet nie mają LOTNYCH BRYGAD więc po co ma być ochrona jak nie ma kto krzyczeć "wypie......" "Jeb..." itd... Kaczor musi mieć spotkania zamknięte bo chcą przyjść tysiące pisiorów i nie ma tyle miejsca, a do nas to tylko śmietanka przychodzi w liczbie kilkudziesięciu. Proste prawda ?

z Kęt, 24.11.2022 10:58

I na tym polega demokracja, podobno od kilku lat zawieszona na polskiej ziemi, że dwóch nieistotnych polityków może sobie urządzać taki spęd, czy spędzik. I na dodatek mówią co chcą, jakby byli w Hyde Parku, a podobno wolności słowa nie uświadczysz na ziemi polskiej. I jeszcze zebranych przekonują, że demokracji i wolności słowa w Polsce nie ma. A relacje przeprowadza portal o poglądach tożsamych z tymi politykami.

ML18, 24.11.2022 10:34

A czy była "Babcia Kasia", mająca od "wolnych sądów" pozwolenie na atakowanie policjantów? A może był Cyba(to taki były członek PO, morderca, którego wygumkowano z kart historii bo oj tam oj tam, zabił, zdarza się)? Jeśli nie oni to może chociaż obecni na spotkaniu wypisują życzenia śmierci politykom PiS? To już na pewno, przecież jest tego pełno w sieci więc jacyś musieli się trafić. Dobrze, że Kowalowi wybaczyli polityczną korupcję, tak jak temu marszałkowi na Śląsku. Bo jak na tym samym Śląsku był ruch w drugą stronę, to wszyscy pamiętamy te groźby pod adresem Kałuży...No ale cóż, takie już jest to środowisko uśmiechniętej, tolerancyjnej opozycji. Ale wracając do spotkania. Ze spotkania się cieszę, może dzięki niemu nikt nie został zaatakowany nożem pod kościołem, bo potencjalny napastnik miał spotkanie ze swoimi idolami.