reklama

Będą remonty placów zabaw w Andrychowie. Który radny to załatwił?

, Polityka, Wiadomości, 30.04.2021 20:25, PG
Jest dwóch kandydatów.
Będą remonty placów zabaw w Andrychowie. Który radny to załatwił?

Podczas czwartkowej (29.04.) sesji Rady Miejskiej w Andrychowie radny Czesław Rajda złożył wniosek o doprowadzenie do przeglądu wszystkich urządzeń znajdujących się na gminnych terenach placów zabaw.

Na zewnątrz robi się coraz cieplej, więc rodzice z dziećmi coraz częściej będą korzystać z placów zabaw, jeśli wytyczne sanitarne na to pozwolą.

Radny zaapelował też o remonty i unowocześnienie placów zabaw. Wniosek został przegłosowany 18 głosami „za”.

Jednak nie obyło się bez emocji.

Radny Maciej Kobielus zarzucił radnemu Cz. Rajdzie hipokryzję. Radny M. Kobielus przypomniał, że trzy miesiące temu podczas jednej z komisji złożył wniosek o wykorzystanie 100 tys. zł z rezerw budżetowych i budowę placu zabaw na osiedlu Lenartowicza w Andrychowie. Wtedy radny Cz. Rajda miał głosować przeciwko.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

gepard czester, 30.04.2021 21:42

Pan Czesiek załatwi jakieś palety z WSW i zrobi strefę relaksu.