reklama

Beata Szydło w Andrychowie promuje kandydatów PiS na burmistrzów i radnych [FOTO]

, Polityka, Wiadomości, 01.10.2018 15:40, PG/WB
Premier pochwaliła się, że zlikwidowała w Polsce ubóstwo wśród dzieci.
Beata Szydło w Andrychowie promuje kandydatów PiS na burmistrzów i radnych [FOTO]

W poniedziałek (01.10.) w andrychowskim kinie "Beskid" lokalni działacze i miłośnicy PiS spotkali się z premier Beatą Szydło, która zachęcała mieszkańców do głosowania na kandydatów ich partii w wyborach samorządowych.

Podkreślała jak ważna jest współpraca rządu z samorządem. - Trzeba wybierać i stawiać na ludzi, którzy nie tylko będą mieli pomysł na swoje miasto ale także będą współpracować z państwem, i tym samym korzystać z projektów rządowych. - mówiła była premier. Za przykład podała program modernizacji dróg lokalnych, na które jest przeznaczone około 5 mld zł.

- Dotrzymamy słowa w samorządzie, tak jak dotrzymaliśmy słowa w rządzie.- mówiła B. Szydło.

Za swój największy sukces uznała to, że dzięki programom pomocy rodzinie m.in. Rodzina 500+ udało się zlikwidować ubóstwo wśród dzieci. -To jest wielkie osiągniecie. W 2015 roku gazety pisały, że polska bieda ma twarz dziecka. Dzisiaj według badań ten problem nie istnieje.

Była premier zaznaczyła też, że województwo małopolskie stoi przed ogromną szansą realizacji w regionie programu dobrej zmiany. Zachęcając tym samym do głosowania na poszczególnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości.

Kandydat na burmistrza Andrychowa Krzysztof Kubień prowadząc spotkanie przedstawił wszystkich kandydatów na radnych gminnych, powiatowych i wojewódzkich PiS w regionie.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

taranczako, 16.10.2018 04:30

Co za schizofrenia gdy wyborca musi udowodnic ze mieszka tam gdzie glosuje a wybierany juz nie!!!!!!!! beskidmaly, 02.10.2018 06:34 "Na burmistrza nie patrzy sie z jakiej partii tylko ile zrobil dla miasta ,a ile może zrobić kandydat" a nie gdzie mieszka bo mu wolno mieszkac gdzie chce a zrobil więcej niż wszyscy pozostali razem

berni, 09.10.2018 14:50

A może by tak promować trzeźwość? - że tak nieśmiało zapytam... Też dobre i pożyteczne.

repart, 09.10.2018 13:17

Nie żyje Krzysztof Jończy, lat 57 os. Włókniarzy znany bywalcom nad rzeką Wieprzówką i bardzo lubiany. Odszedł w tragicznych okolicznościach Pogrzeb dziś 9 X 2018 rok o g. 15

Rzycan, 03.10.2018 22:21

Ja byłem na spotkaniu u ŻAKA w Brzezince, i powiem tak TYLKO ŻAK, jeśli ktoś może rządzić Andrychowem i może skończyć wszystkie inwestycje to tylko ŻAK. Bardziej sympatycznego i empatycznego Burmistrza nigdy nie spotkałem, z dumą słuchałem co Burmistrz Żak mówi, i jakie ma pomysły, po prostu umie porwać słuchaczy wizją Naszej Gminy. Żak jest na pewno odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Bardzo MĄDRY facet w wielkim doświadczeniem ,z dystansem do Siebie i poczuciem humoru. Oby wybory wygrał w 1 turze bo szkoda czasu i pieniędzy podatników na Kubieni ,Kobielusów i Małeckich ... różnica w poziomie wiedzy doświadczeniu, odwadze ,to jak "maluch" i "mercedes" ... Zdecydowanie ŻAK.

marcinmad, 03.10.2018 21:27

swoja drogą Żakowi ani i 500 nowych banerów przypadkiem wieszanych po wizycie Szydłowej i 1000 nowych gazetek nie pomoże:) Nie pomoże żadna akcja zakolandii przeciwko "wrogom": Kubieniowi i Kobielusowi. Zak przegra sam przez siebie. Ludzie mają dośc kolejnych niespełnianych obietnic Żaka, jego pouczania innych, tego że ma czas na bywanie na imprezach i wyjazdy zagraniczne ale przywrócić opiekę nocną mają inni np. Kobielus, mają dość lejącej się z nowinek i radyjka propagandy sukcesu na rzecz Żaka i mają dość kłamstw zakolandii tutaj na mamnewsa gdzie np. okłamują nas że do takiej Gruzji to Żak za swoje na urlopie a okazuje się że za podatników i to w delegację (ile wyniosła dieta?)

marcinmad, 03.10.2018 21:25

swoja drogą Żakowi ani i 500 nowych banerów przypadkiem wieszanych po wizycie Szydłowej nie pomoże:) Nie pomoże żadna akcja zakolandii przeciwko "wrogom". Zak przegra sam przez siebie. Ludzie mają dośc kolejnych niespełniananych obietnic Żaka, jego pouczania innych, tego że ma czas na bywanie na imprezach i wyjazdy zagraniczne jest ale przwrócić opiekę nocną mają inni np. Kobielus, mają dośc lejącej się z nowinek i radyjka propagandy sukcesu na rzecz Żaka i maja dość kłamstw zakolandii tutaj na mamnewsa gdzie np. okłamują nas że do takiej Gruzji to Żak za swoje na urlopie a okazuje się że za podatników i to w delegację (ile wyniosła dieta?)

marcinmad, 03.10.2018 21:19

Tak tak jasne :) Każdy kto odchodzi od ciebie równa się innemu wrogowi :) PS. Czy ktoś mógłby przytulić Tomka i ukoić jak można wnosić zszargane doszczętnie przyjazdem Szydłowej nerwy jego i jego kumpli?

xpek, 03.10.2018 21:07

jak dla mnie kubień = kobielus

marcin1970, 03.10.2018 21:05

Może bym nie uwierzył w to co mówia urzędnicy ale niestety wszystko potwierdza się. I wiesza sztab Żaka nowe banery. Jest i ostra jazda w necie przeciwko Kubieniowi ( przy okazji przeciwko Kubielusowi ) i spełniają się inne info urzędników. Może dla andrychowian p. Szydło nie ma wielkiej mocy, ale na zakolandii robi piorunujące wrażenie :)

marcin1970, 03.10.2018 21:01

Było "szkoda pieniędzy bo i tak wygra Żak", jest "trzeba dokupić ile się da banerów i innych materiałów bo ianzcej z Tomkiem i nami będzie kiepsko". Do tego dochodzi ostra jazda jaka klakierzy zakolandii urządzają Kubieniowi i Kobielusowi w necie i szukanie chętnych przez zakolandię do zakłócania ich spotkań.

sąsiad, 03.10.2018 20:48

Nawet w Wadowicach byli w szoku jak bardzo przyjazd Szydłowej wkurzył tych których nazywacie zakolandią i jak bardzo zmieniło im sie patrzenie z "burmistrz Żak nie musi robić kampanii bo jest tak dobry że i tak wygra" na trzeba "ostrą kampanię zrobić bo inaczej Tomek przegra".

cdn, 03.10.2018 20:27

Wolfi wybierz sie do Rzycona i zjedzcie sobie to co on na ręce trzyma. Poprawi wam się punkt widzenia. Zaproście też innych kolesi - będzie uczta w tym upadającym kraju. Tak swoją drogą czy na twoją gębule da się patrzeć?

wolfgang, 02.10.2018 22:27

Jak widzę te pisowskie gęby to robi mi się nie dobrze , a co dopiero komentować !

Rzycan, 02.10.2018 22:22

Dojnej Zmianie już nikt nie wierzy... Kraj Upada z dnia na dzień... Nawet Policja i inne służby ma dość tej błazenady... To dopiero początek strajków i protestów?

cdn, 02.10.2018 21:25

To ujadanie zwolenników obecnego układu świadczy o tym jak trudno oderwać się od stołka. Kiedyś nie wierzyłem, że w Polsce są jakieś układy kolesiowsko - ubeckie, dopuki nie zobaczyłem je na andrychowskim podwórku. Wolałbym być dalej nieświadomy.

roczynianin, 02.10.2018 19:57

" do tej pory słyszeliśmy że Żak jest tak znakomitym burmistrzem że ani mnóstwa banerów nie potrzebuje, ani płatnych materiałów. "Niech inni wydaja kasę a Żak i tak wygra". A teraz: płatna "propaganda" na rzecz Żaka, coraz to nowe nicki propagandzistów, info o tym że chcą powiesić koło 300 banerów i wydać grubą kasę na inne materiały wyborcze Żaka. Jeśli kolejne rzeczy będą potwiedzac się, to ..... oj, co by nie powiedzieć o Szydłowej przyjechała i wydaje sie że poruszyła serca i kieszenie komitetu Żaka :) Strach w oczy zaglądnął?" Nie tylko strach ale i wściekłość u niektórych pojawiła się.Tworzą nowe nicki i jadą po bandzie pokazując cały swój jad.

roczynianin, 02.10.2018 19:55

Tomek zadaje sobie pytanie jak "xpek" i odpowiada jako ",,**,," Dobre :) Prawie jak samo dobre jak Władek jaki zdanie sobie pytania jako wroczyny a odpowiada jako "stan"

",,**,,", 02.10.2018 19:07

[email protected] bardzo dobre pytanie czemu pis usmiercil własnego brata jana pietrasa??? A pod skrzydla przyjeli zdrajce i uciekiniera z pisu krzysztofa kubienia!!! Bilbordy plakaty pleban z rynku udostepnia kino,szydlowa z borowcami i tak ci nie pomoze... miales swoje 5minut byles radnym 12lat malo tego byles przewodniczacym rady,prawą ręką pietrasa i nie zrobiliscie nic,basen odkryty nadal nie splacony,zlikwidowaliscie publiczna sluzbe zdrowia,co wy wyprawiacie pisowcy,gdzie poseł polak jest od 12lat,wpada tylko na imprezy pisowskie z Kwiatuszkami. Kubien a kiedy u plebana na dole bedzie kazanie z twoim nazwiskiem??? Bo u plebana na osiedlu nazwisko kobielusa juz padlo w niedziele na mszy,by dawac kase na murzynkow w afryce,a mize tak łopata do reki i do roboty na budowe za 12zl na godzine a nie zebrac cale zycie na parafianach.

",,**,,", 02.10.2018 18:58

Polak przez trzy kadencje w sejmie nie zrobil kompletnie nic dla Miasta i Gminy Andrychow, Kubien przegral poprzednie wybory na burmistrza i na radnego,a nadal sie pcha do urzedu tylko po co??? Kaczynski zlikwidowal JOW-y bo kubien by znów przegral mandat radnego,bo to ze burmistrzem nigdy nie bedzie to nawet ulomny wie!!! A smieszny kobielus czyli [email protected] juz wisi na patykach kolo plebana na osiedlu,smieszny baner ze smiesznym czlowiekiem na smiesznych patykach. Ten baner kolo ogrodzenua koscielnego to kompromitacja kobielusa,tak domagasz sie sciezek rowerowych a jako radny glisowales przeciwko inwestycjom w calej gminie,i ty masz honor startowac w wyborach...12lat byles radnym kobielusie,pora podliczyc kase z mandatu radnego i iddac tą kase do budżetu Miasta,a tobie jak sie tu nie podoba to wypad z dwojka dzieci i kombinezonem ratownika z Andrychowa.

",,**,,", 02.10.2018 18:49

Krisu78 szydlowa i jej ministrowie nadal nie oddali do budżetu państwa przyznanych sobie premii tylko przekazali sekcie ktora sie zwie caritas.

xpek, 02.10.2018 18:11

dobra przyznać się gdzie jest jasiek pietras?

Trajlabajla, 02.10.2018 17:30

PiS już wystarczająco zadłużył Nasz kraj....won z nim i ich kandydatami...same obiboki i niedojdy życiowe startują w tych wyborach z listy PiSu....roboty się chwycić a nie liczyć na ciepłe posadki!!!! Fotograf ,wfista.....

agares, 02.10.2018 15:18

a ty budyń pierwsze pomóż sobie a potem niepełnosprawnym.!!!!!!!!

agares, 02.10.2018 15:16

~,,te pieniądze im się należały,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

beskidmaly, 02.10.2018 14:55

Ja nikogo nie rugam tylko odpisuje budyniowi 77 pozdrawiam

cdn, 02.10.2018 11:57

Tak oficjalnie rugać byłą co prawda, ale premier RP? Nie za krótkie nóżki towarzyszu Ż?

beskidmaly, 02.10.2018 08:06

calodobowa opieke to twój szef ma zalatwic a ty moglbys troche pojezdzic na rowerze albo pochodzić na nogach po gminie to bys widział ile jest zrobione i dobrze by ci zrobilo bo cos z waga nie tak.

budyn77, 02.10.2018 07:36

Andrychów już zadłużony podobnie jak Kęty. A dalej nie ma połowy rzeczy które już dawno są w Kętach (3 obwodnice, żłobki, dom seniora, ścieżki rowerowe, opieka całodobowa, gminny ZOZ, funkcjonalne targowisko, duża hala sportowa, basen kryty itd.) I jeszcze długo tego nie będzie w Andrychowie bo dług wyniesie wtedy 120 mln! Brawo wójt Zak i bezradni...

rzykimuszazostac, 02.10.2018 06:58

" do tej pory słyszeliśmy że Żak jest tak znakomitym burmistrzem że ani mnóstwa banerów nie potrzebuje, ani płatnych materiałów. "Niech inni wydaja kasę a Żak i tak wygra". A teraz: płatna "propaganda" na rzecz Żaka, coraz to nowe nicki propagandzistów, info o tym że chcą powiesić koło 300 banerów i wydać grubą kasę na inne materiały wyborcze Żaka. Jeśli kolejne rzeczy będą potwiedzac się, to ..... oj, co by nie powiedzieć o Szydłowej przyjechała i wydaje sie że poruszyła serca i kieszenie komitetu Żaka :) Strach w oczy zaglądnął?" Nie tylko strach ale i wściekłość u niektórych pojawiła się. Mają prikaz tworzyć nowe nicki i jechać po bandzie. Ale andrychowianie nie dadzą się!

krisu78, 02.10.2018 06:53

co do tego ile kto zrobił, to mam wrażenie że zakolandii trochę skromności by sie przydało. I przyzwoitości. Są gorsi niż ci od pietrasa i woźniaka razem wzięci. Chyba że to ma konkurencja w niespełnionych obietnicach wtedy idol zakolandii prowadzi bez wątpienia

krisu78, 02.10.2018 06:50

Trzeba tylko uczciwie powiedzieć że np. mieszka dany kandydat w Krakowie a nie wmawiać ludziom że w np. Andrychowie choć nikt nie wie gdzie :) A jeśli wmawia się że w Andrychowie, tak samo jak kłamie się że na zagraniczne wyjazdy jeździ za prywatne a potem wychodzi że za podatników to robi się niewiarygodny i on i jego ludzie.

beskidmaly, 02.10.2018 06:34

"Na burmistrza nie patrzy sie z jakiej partii tylko ile zrobil dla miasta ,a ile może zrobić kandydat" a nie gdzie mieszka bo mu wolno mieszkac gdzie chce a zrobil więcej niż wszyscy pozostali razem

kukus, 02.10.2018 03:15

Na burmistrza nie patrzy się z jakiej jest partii tylko ile zrobił dla miasta i gminy a ile może zrobić nowy kandydat.

tomasz2, 01.10.2018 22:34

powiem wam jedno. do tej pory słyszeliśmy że Żak jest tak znakomitym burmistrzem że ani mnóstwa banerów nie potrzebuje, ani płatnych materiałów. "Niech inni wydaja kasę a Żak i tak wygra". A teraz: płatna "propaganda" na rzecz Żaka, coraz to nowe nicki propagandzistów, info o tym że chcą powiesić koło 300 banerów i wydać grubą kasę na inne materiały wyborcze Żaka. Jeśli kolejne rzeczy będą potwiedzac się, to ..... oj, co by nie powiedzieć o Szydłowej przyjechała i wydaje sie że poruszyła serca i kieszenie komitetu Żaka :) Strach w oczy zaglądnął? Nie dziwcie się że tak ostro atakuje zakolandia. Jutro jak przyjdą wszyscy z nich do "pracy" to będzie dopiero jazda

tomasz2, 01.10.2018 22:27

"Jeżeli gmina jest tak zadluzona to dlaczego tak bardzo chcą być Burmistrzami w takiej gminie " - to pytanie do Żaka z 2010 roku? :) Czemu w liczbnie mnogiej? :) Na serio zakolandia mysli że andrychowianie mają tak słabą pamięć i nie przypomną sobie co Żak mówił w 2010 roku o zadłużaniu i co mówił o basenie? O przywróceniu pogotowia przez litość nie wspomnę dłużej.

nietakszybko, 01.10.2018 22:17

Czepianie się wykształcenia części kandyadtów pisu przez tzw zakolandię - prostackie i świadczące o ich marnym poziomie. No ale czego spodziewać się od ludzi którzy uważają że rozdawanie podczas biegu dobroczynnego na rzecz chorego chłopca materiałów wyborczych Żaka to świetna promocja "Pana Burmistrza".

nietakszybko, 01.10.2018 22:14

beskidmaly czyli kolejne wcielenie tego samego propagandzisty. Na twoje nieszczęście po mieście krąży juz nagranie jak urzędnik od Żaka nie chce powiedzieć jasno czy dotacja na strefe będzie. Ta wasza propaganda sukcesu jest tyle warta co wasze kłamstwa że Żak do Gruzji poleciał za swoje.

stan, 01.10.2018 22:12

pis to TARGOWICA! ZDRAJCY! SZUBRAWCY! Sprzedający dla własnych wyimaginowanych ambicji przyszłość naszych dzieci i wnuków!

Mpede, 01.10.2018 21:59

Prostackie myślenie, nigdy zawód i stan społeczny nie świadczył o umiejętnościach ipodejmowaniu decyzji. Ludzie prości mają tak samo rozwinięte umysły jak ci pseudo bogaci. Dlatego bardzo prosze zastanowić sie mówiąc o woznym i kucharce. Co do krytyki partii Pisu ktoś ich kiedyś wybrał i dopuścił do władzy jeden człowiek o tym nie zadecydował więc kto teraz za to odpowiada? Pieniądze które daje państwo bierze każdy który moze a plują na nich jadem. Państwo jest takie jakie stworzą go obywatele więc przykro mi bardzo nie reprezentują niektórzy z Państwa wysokich standardów tego państwa nie znając osób startujących a na starcie ich krytykujacych. Teraz skończyć z magistrem to nie żadna filozofia a krytyka na niższe klasy np. Wykształcenia zawodowego to trochę nie na miejscu. Pozdrawiam serdecznie i jeśli nie pasuje nikt w kraju nie trzyma. Ajeśli każda próba zmiany bedzie krytykowana to przepraszam daleko nie zajdziemy :)

beskidmaly, 01.10.2018 21:02

Krisu nie masz elementarnych wiadomości na temat dotacji z unii europejskiej pieniądze sa przyznane teraz Urzad Marszalkowski sprawdza faktury za zakup autobusow i remont Wlokniarzy oraz za czesc strefy i ma 3 miesiąca na przekazanie pieniedzy do Gminy

beskidmaly, 01.10.2018 21:00

Jeżeli gmina jest tak zadluzona to dlaczego tak bardzo chcą być Burmistrzami w takiej gminie

beskidmaly, 01.10.2018 20:56

Krisu nie masz elementarnych wiadomości na temat dotacji z unii europejskiej pieniądze sa przyznane teraz Urzad Marszalkowski sprawdza faktury za zakup autobusow i remont Wlokniarzy oraz za czesc strefy i ma 3 miesiąca na przekazanie pieniedzy do Gminy

awi70, 01.10.2018 20:52

Pani premier co z BDI? Pan poseł Polak miał ten temat dążyć i nic, tak się olewa Andrychów.

krisu78, 01.10.2018 20:17

"i boja się niektórzy w sztabie pana Żaka potwornie. że wyjdzie prawda o dotacjach których nie ma a o których tyle gadali, że wyjdzie prawda o długu za pana Żaka, że płatne artykuły wyborcze pana Żaka i nawet i 400 billoboardów ekipy pana Żaka nie pomoże. Ta gadka że jest świetnie, że pan Żak niczego nie potrzebuje to na pokaz. Dlatego raczej spodziewajcie się i zalania gminy przez materiały wyborcze komitetu pana Żaka i propagandy sukcesu lejącej się zewsząd. Niech pan Kobielus i inni nie dadzą sie uśpić. " Nikt nie da się uśpić, spoko!

krisu78, 01.10.2018 20:16

hmm, po pierwsze "ładnie" członek zakolandii mówi o kobiecie. Po drugie p. Szydłowa i jej ministrowie oddali nagrody. A Żak? dał najwyższe w powiecie nagrody, sam tylko wiceburmistrz od Żaka wziął za 2 lata koło 34 tysięcy nagrody. I ani widu ani słychu żeby ktos z ekipy Żaka oddał chociaż złotówkę.

stan, 01.10.2018 20:06

Największym sukcesem tej potłuczonej z pierdzieszyna jest przyznanie SOBIE !!! NAGRODĘ W WYSOKOŚCI 65 TYSIĘCY ZŁOTYCH , za co mogła sobie kupić i ZEŻREĆ dwa wagony ośmiorniczek.

kamila86, 01.10.2018 20:01

i boja się niektórzy w sztabie pana Żaka potwornie. że wyjdzie prawda o dotacjach których nie ma a o których tyle gadali, że wyjdzie prawda o długu za pana Żaka, że płatne artykuły wyborcze pana Żaka i nawet i 400 billoboardów ekipy pana Żaka nie pomoże. Ta gadka że jest świetnie, że pan Żak niczego nie potrzebuje to na pokaz. Dlatego raczej spodziewajcie się i zalania gminy przez materiały wyborcze komitetu pana Żaka i propagandy sukcesu lejącej się zewsząd. Niech pan Kobielus i inni nie dadzą sie uśpić.

kamila86, 01.10.2018 19:56

ludzie którzy okłamywali nas że p. Żak do Gruzji poleciał za swoje (tak naprawdę za podatnków) teraz wmawiają nam że koło 51 miliona długu za Żaka to nic takiego bo planują duże dochody. Tak samo jak planowali pogotowie całodobowe? Plany planami a życie. Pogotowia nie ma, dotacja na autobusy jeśi będzie to mniejsza, a na strefę - wysoki urzędnik mówił publicznie że nie ma gwarancji czy będzie. Dlatego opłacana propganda to jedno a dług na 2019 roku ekipa Żaka zaplanowała na 55 miliona złotych.

stan, 01.10.2018 19:56

W prostych słowach " Ja jestem przeciwnikiem PIS nie tyle ze względów politycznych , ile estetycznych. To brzydka partia, popełniająca brzydkie uczynki, posługująca się brzydką retoryką i wreszcie złożona w dużej mierze z ludzi o brzydkich twarzach, które prawdopodobnie są odbiciem stanu ich duszy. Oni nie mają przyzwoitości, nie tylko politycznej , ale też osobistej " prof. Andrzej Wiszniewski

leon, 01.10.2018 19:46

wyluzujcie pyeski opyzycji. Pan Burmistrz Żak może nawet odstąpić miejsca na bilboardach kubieniowi i Kobielusowi bo oni ich potrzebują jak wody na pustyni a rządy Pana Burmistrza Żaka BRONIĄ SIĘ SAME. Bez wielu bilboardów, bez plakacików. To potrzeba tylko symbolicznie. Plus prawda w Nowinach i Radiu Andrychów jest jest OK

leon, 01.10.2018 19:45

Szydłowa a nawet sam Kaczyński nie pomoże Kubieniowi, proboszcz z osiedla nie pomoże Kobielusowi. I tak Burmistrz Żak bez wielkiej kampanii wygra w cyglach i będzie rządził naszą gminą przez 18 lat!!!!!!!

beskidmaly, 01.10.2018 19:44

51 mln długu ale dotacji przyznane 30 wiec ile tego długu zostalo jak wroca pieniądze z dotacji do gminy a wygrają wybory to sobie splaca kredyty

leon, 01.10.2018 19:43

wylzuujcie pyeski opyzcji. Pan Burmistrz Żak może nawet odstąpić miejsca na bilboardach kubieniowi i Kobielusowi bo oni ich potzrebujajak wody na pustyni a rządy Pana Burmistrza Żaka BRONIĄ SIĘ SAME. Bez wielu bilboardów, bez plakacików. To potrzeba tylko symbolicznie.

aga33, 01.10.2018 19:38

ludzie którzy uprawiają tu propagandę na rzecz pana Żaka obleciał nie tylko strach ale i zwykła pogarda dla andrychowian. Myslą że ich robota - siedzenie w necie i atakowanie, opluwanie andrychowian jest lepsza od uczciwej pracy pani kucharki, pana woźnego? PS. Ani billoboardy pana Żaka nawet na co 4 płocie, ani płatne artykuły w jakich mówi nam sie że prawie 51 miliona długu to nic takiego, ani rozdawanie materiałów wyborczych pana Żaka nawet na biegu charytatywnym nie pomogą.

tomasznasz, 01.10.2018 19:26

"Andrychowianie mówią że ludzi od Żaka obleciał strach a wizyta p. Szydłowej tej strach jeszcze pogłębiła dlatego gmine zaleją banery i inne materiały komitetu Żaka. Propagandziści poza tym że zajmują się obrażaniem andrychowian zajmują się też przekonywaniem że Żak banerów, ulotek, plaktów nie potrzebuje bo i tak wygra wybory. Szybko przekonamy się czy prawdę mówią andrychowanie czy propagandziści. " 100 procent racji!

tomasznasz, 01.10.2018 19:25

świetny burmistrz nie musi uprawiać propagandy sukcesu w podległych gminie mediach a tak robi moim zdaniem Żak. świetny burmistrz nie musi kupować (albo jego komitet) tekstu że finanse gminy są niezgrożone bo planują (tak jak pogotowie całodobowe? z takim samym efektem? ) wysokie dochody. Świetny burmistrz nie musi wieszać koło 300 banerów, świetny burmistrz nie musi mieć armii propagandzistów na mamnewsa którzy przekonują innych dzień i pół nocy że jest świetnie a kto nie z burmistrzem to wróg.

",,**,,", 01.10.2018 19:25

[email protected] a kto opluwa Andrychowian??? Pisowcy maja swoje radyjko pana w czarnej sukience, to pisowcy lemingi wygryzly sie miedzy soba panowie j.p. i k.k. tak sie bili o stolek burmistrza ze sie wybili nawzajem. A teraz pisowcy w Andrychowie nie maja pojecia o inwestycjach ekonomi a ubiegaja sie o mandaty,najlepszy przyklad nauczyciel wuefu,woźny i kucharka o dziwo wszyscy z SP5. zabawni są mysla ze Andrychowianie jak uwidza symbol pis w klapie to polecą glosowac jak ćma w swiatlo.

beskidmaly, 01.10.2018 19:22

Maja w swoich rekach nowinki i radyjko zakowskie a tobie biedaku pozostalo tylko Radio Maryja i Zrodlo z pod Panskiej Gory

ranyjulek, 01.10.2018 19:17

Swoją drogą. Mają w swoich rękach tzw. nowinki żakowskie, mają tzw. radyjko żakowskie a dwoją się i troją żeby przekonać nas jaki to świetny Burmistrz i jak cudownie rządzi. Moim zdaniem propagandziści sami nie wierzą w te bujdy. Tylko czemu tak opluwają andrychowian za to że nie wierzą propagandzie ekipy Żaka jeśli sami wiedzą że to bajki że jesyt cudownie i Żak żadnej kampanii i tekstów reklamowych nie potrzebuje?

",,**,,", 01.10.2018 19:15

Pisowcow szlak trafi jak Zak znowu wygra,przemawiaja za nim ogromne inwestycje na gruuuuuuuuube miliony zlotych,oczywiście sam by tego nie zrobil,tylko za zgodą i akceptacją Radnych. Dziwi fakt ze radny kobielus glosuje przeciwko temu o co tak sie upomina na portalu pod ukryciem [email protected], kobielus 12lat zmarnował,nie zrobil nic,wiec pora kobielusie oddac kase z diety radnego do budżetu Miasta i zmienić miejsce zamieszkania. Kobielus zdecydowanie najgorszy radny,nazywany przez wielu mokra wloszka,a ostatnio na ul.Zwirki dostał nowe przezwisko...ulizany.

ranyjulek, 01.10.2018 19:13

Czuję że przyjazd Szydłowej jeszcze pogłębi strach w ekipie Żaka i będziemy mieli zalew materiałów i tekstów komitetu Żaka. Taki to "świetny Burmistrz który nie potrzebuje reklamy"

",,**,,", 01.10.2018 19:13

Pisowcow szlak trafi jak Zak znowu wygra,przemawiaja za nim ogromne inwestycje na gruuuuuuuuube miliony zlotych,oczywiście sam by tego nie zrobil,tylko za zgodą i akceptacją Radnych. Dziwi fakt ze radny kobielus glosuje przeciwko temu o co tak sie upomina na portalu pod ukryciem [email protected], kobielus 12lat zmarniwal,nie zrobil nic,wiec pora oddac kase z diety radnego do budżetu Miasta i zmienić miejsce zamieszkania. Kobielus zdecydowanie najgorszy radny,nazywany przez wielu mokra wloszka,a ostatnio na ul.Zwirki distal nowe przezwisko...ulizany.

ranyjulek, 01.10.2018 19:11

co do wątku strachu w ekipie Żaka. Ludzie z nim wiązani mówią że żadnych banerów, ulotek, plakatów nie potrzeba mu. Hmm. Ludzie z komitetu Żaka nawet bieg charytatywny wykorzystali żeby materiały wyborcze rozdawać. Szok. Świadczy moim zdaniem o totalnym braku taktu ale i totalnej desperacji w komitecie Żaka.

ranyjulek, 01.10.2018 19:08

Z miastami w Gruzji i na Ukrainie podpisał Żak. To po pierwsze. Po drugie - to Żak obiecywał że nie to nie mogą być wycieczki dla wybranych po czym np. do Gruzji z partnerką, wice i gościem z promocji pojechał.

beskidmaly, 01.10.2018 19:00

Obowiazkiem Burmistrza jest reprezentowanie Gminy w kraju i za granica a umowy z miastami partnerskimi nie podpisywal Zak tylko jego poprzednicy

beskidmaly, 01.10.2018 19:00

Zak podpisal jedna umowę partnerska z miastem na Ukrainie a reszte poprzednicy

beskidmaly, 01.10.2018 18:56

Obowiazkiem Burmistrza jest reprezentowanie Gminy w kraju i za granica a umowy z miastami partnerskimi nie podpisywal Zak tylko jego poprzednicy

andrychowianka2, 01.10.2018 18:52

Jeśli wierzyć że jest tak świetnym gosopdarzem pan Żak to i jad tzw. zakolandii niepotrzebny i banery wyborcze pana Żaka. To musi w tych informacjach urzędników chodzić o banery reklamujące ewentualnie klub podróżnika pana Tomasza. Wygląda że to jego wielka pasja. Ukraina, Gruzja, Czechy, Szkocja, Niemcy, Włochy, Holandia. Pokazać to wszystko to sztuka. Trzeba wielu banerów :)

beskidmaly, 01.10.2018 18:51

za Zakiem i jego ludziami ida inwestycje i osiagniecia a nie banery i ulotki

andrychowianka2, 01.10.2018 18:48

tyle razy nam powtarzano nam że Pan Żak nie potrzebuje żadnej kampanii, żadnych banerów bo jest świetnym gospodarzem że gdyby po wizycie pani Szydło zalały nas materiały wyborcze jego komietu to by wyglądało na kompletną panikę.

kaowcy2012, 01.10.2018 18:35

jeśli ludzie związani z Żakkiem mają plan powiesić koło 300 banerów w gminie to musi chodzić o to że planują w końcu ten klub podróżnika otworzyć a wiadomo reklama jest ważna :) Niemożliwe żeby w związku z wizytą Szydłowej przestraszyli się bo oni niczego nie boją się a taki świetny, znany i lubiany Burmistrz nie potrzebuje przecież banerów wyborczych. Nie może to być żeby on czy jego "dwór" przestraszyli się siły wizyty Szydłowej. Wierzyć się nie chce....

tomasz2, 01.10.2018 18:17

jeśli jednak gmine zalałyby po wizycie Szydłowej banery ekipy Żaka to można tę kobietę lubić albo nie ale wyglądało by że ma moc :) niech ekipa Żaka pilnuje limitu wydatków. 2010 rok kiedy zalali już nas banerami Żaka (chyba co 4 płot w gminie?) może nie przejść.

tomasz2, 01.10.2018 18:13

Andrychowianie mówią że ludzi od Żaka obleciał strach a wizyta p. Szydłowej tej strach jeszcze pogłębiła dlatego gmine zaleją banery i inne materiały komitetu Żaka. Propagandziści poza tym że zajmują się obrażaniem andrychowian zajmują się też przekonywaniem że Żak banerów, ulotek, plaktów nie potrzebuje bo i tak wygra wybory. Szybko przekonamy się czy prawdę mówią andrychowanie czy propagandziści.

",,**,,", 01.10.2018 18:07

Agusia33 piszesz a sama nie wiesz o czym sieroto,artykuł jest o wizycie Szydlowej,a Ty pitolisz o banerach,jak narazie to kubien juz od dwoch tygodni rozwiesza mini plakaty. Powiesil ponad 200 bo mysli ze wygra wybory, 4rata temu tez myslal ale lemingi z j.p. wytlukly sie między soba,uciekl z pisu to po co do pisu wrócił??? Smieszny czlowieczek. Wybory wygra Zak,kazdy o tym wie,a połowa obecnych radnych straci mandaty za swoje nierobstwo dostana czerwone kartki.

nick1, 01.10.2018 18:04

Z tymi 300 czy 500 banerami Pana Burmistrza Żaka to bujda na resorach. 1 Pan Burmistrz Żak nie przestraszy się wizyty tej kobiety w Andrychowie. 2 Pan Burmistrz Żak ani jednego baneru tak naprawdę nie potrzebuje bo i tak wszyscy wiedzą że jest znakomitym Gospodarzem Naszej Gminy! To co powiesił do tej pory to po prostu taki sygnał. Więcej nie potrzebuje. Ivech Kubień, Kobielsu wydaja kasę na kampanię Pan Burmistrz takich rzeczy nie potrzebuje!!!!!!!!!!!!!!!

",,**,,", 01.10.2018 18:03

Agusia33 piszesz a sama nie wiesz o czym sieroto,artykuł jest o wizycie Szydlowej,a Ty pitolisz o banerach,jak narazie to kubien juz od dwoch tygodni rozwiesza mini plakaty. Powiesil ponad 200 bo mysli ze wygra wybory, 4rata temu tez myslal ale lemingi z j.p. wytlukly sie muedzy soba,uciekl z pisu to po co do pisu wrócił??? Smieszny czlowieczek.

aga33, 01.10.2018 17:56

swoja drogą choćby pan Żak czy jego ludzie po wizycie pani Szydło w Andrychowie postanowli i 500 banerów zamówic żeby trend odwrócić to i tak ani obiecywanego przez Pana Żaka czy ludzi od niego pogotowia całodobowego ani runda turbinowego ani innych rzeczy od tego nie będzie :(

aga33, 01.10.2018 17:54

te 300 banerów jakie mówia urzędnicy że zamówili ludzie od Pana Żaka to chyba na zakładany przez niego klub podróżnika. Tak stawiam. Przecież niedawno naczelny propagandzista przekonywał nas że nie ma sensu wydawac pieniędzy na kampanię bo i tak wygra pan Żak. Co by takiego się wydarzyło? Strach? Desperacja w otoczeniu pana Żaka?

",,**,,", 01.10.2018 17:49

Szydlowa gadala o 500+ pomylila założenia programu, mialo sie tym programem nie zlikwidowac ubóstwo lecz doprowadzić do coraz wiekszej liczby narodzin,a jak wskazuja dane dzieci wcale w Polsce nie przybywa,jest wrecz przeciwnie,a 3miliony jedynakow jest dyskryminowanych w Polsce,a mlode malzenstwa nie mają w planach nawet jednego dziecka,bo na jedno dziecko pis nie daje ani grosza. Przyjechala i glupoty powtarza jak katarynka. Co sie dzieje z radnym penkalą przecież on puchnie w oczach,zaraz mu du.pa pęknie. Biedak nawet na maszynki kasy nie ma.

",,**,,", 01.10.2018 17:48

Szydlowa gadala o 500+ pomylila założenia programu, mialo sie tym programem nie zlikwidowac ubóstwo lecz doprowadzić do coraz wiekszej liczby narodzin,a jak wskazuja dane dzieci wcale w Polsce nie przybywa,jest wrecz przeciwnie,a 3miliony jedynakow jest dyskryminowanych w Polsce,a mlode malzenstwa nie mają w planach nawet jednego dziecka,bo na jedno dziecko pis nie daje ani grosza. Przyjechala i glupoty powtarza jak katarynka. Co sie dzieje z radnym penkalą przecierz on puchnie w oczach,zaraz mu du.pa pęknie.

martinez, 01.10.2018 17:47

jadu pod adresem andrychowian po spotkaniu z Szydłową nawet nie ma co komentować. Dzień jak co dzień w wykonaniu tzw. klakierów zakoladnii.

martinez, 01.10.2018 17:46

"ludzie od Żaka chcą koło 300 banerów powiesić " - to deperacja by była. To po pierwsze. Po drugie - limit wydatków na kampanię. Żeby potem jednem z drugim nie beczał że CBa się Żaka czy jego ludzi czepia. To była darmowa porada dla pana Żaka i jego ludzi. Nie musi być premii,nie jestem klakierem zakolandii żeby sie domagać :)

krisu78, 01.10.2018 17:41

jeśli w pewnym urzędzie mają dobre wiadomości i ludzie od Żaka chcą koło 300 banerów powiesić to by znaczyło że są tam mocno zdepserowani. pożyjemy, zobaczymy do czego są zdolni żeby utrzymać co mają.

krisu78, 01.10.2018 17:38

jad ze strony zakolandii pod adresem andrychiowian to standard. wczoraj po kobielusie dzis po pisowcach.

maniek, 01.10.2018 17:35

no chyba że ten koło 300 banerów o jakim świerkają w pewnym urzędzie to ma być np. na reklamę klubu podróżnika o jakim mówi się że Pan Żak mógłby spokojnie założyć :)

maniek, 01.10.2018 17:28

"Pokażcie w tej zalkolandii jak potwornie boicie się że skończy się eldorado dla was w Andrychowie. " hmm, podobno sztab Żaka ma plan powiesić koło 300 banerów w gminie. Tak się boją?

rokos, 01.10.2018 17:02

"Więcej jadu zakolandii. Pokażcie wy goście w naszej gminie jak się boicie i jak potraficie obrażać andrychowian.... " 100 na 100. Pokażcie w tej zalkolandii jak potwornie boicie się że skończy się eldorado dla was w Andrychowie.

rokos, 01.10.2018 17:01

niewiarygodne. ludzie którzy służą gościowi nocującemu w Krakowie, słynącemu z wycieczek zagranicznych, bywania na imprezach i nie spełniania obietnic obrażają, plują po andrychowianach.

madzia, 01.10.2018 16:39

Więcej jadu zakolandii. Pokażcie wy goście w naszej gminie jak się boicie i jak potraficie obrażać andrychowian....

",,**,,", 01.10.2018 16:33

Na zdjeciu najwieksze nieroby w pisie, Posel Polak Radny Penkala. Pamiętajcie ludziska, nie wolno glosowac na Pisiorow. Ci ludzie w radzie nie zrobili kompletnie nic Penkala Kubik i Gospodyni Wojewodzic. Ci radni to nieporozumienie!!!!

",,**,,", 01.10.2018 16:30

Nigdy nie wolno glosowac na partyjnych ludzi do rady samorządowej. Kubien na radnych proponuje woźnego z SP5 i kucharke z tej samej szkoly,naprawde nie masz lepszych kandydatów??? Przeciez Ci ludzie nie maja pojęcia co sie robi dla Miasta i Gminy Andrychow. Kubien szanuje Cię jako nauczyciela wuefu,ale kandydatow na radnych pis ma daremnych w Andrychowie. Z nimi to Miasto zginie!!!

sportowiec, 01.10.2018 16:14

Zbiera Mnie na wymioty... Nie daj Boże żeby PiS wygrał w samorządach... Bo wyjadę z tego kraju...

xpek, 01.10.2018 15:56

ble ble ble ble kaczyści chcą dorwać się do Andrychowa