reklama

Awantura w Sejmie. Asystent posła z Wadowic siłą usunięty przez Straż Marszałkowską [VIDEO]

, Polityka, Wiadomości, 20.07.2016 19:20, (red)
Awantura w Sejmie z wadowickim akcentem.
Awantura w Sejmie. Asystent posła z Wadowic siłą usunięty przez Straż Marszałkowską [VIDEO]

Jak informuje radio RMF FM, Straż Marszałkowska siłą wyprowadziła z głównego korytarza sejmowego Rajmunda Pollaka, który związany jest z posłem Józefem Brynkusem (Kukiz'15) z Wadowic.

 

Rajmund Pollak na stronach sejmowych figuruje jako pracowników biura poselskiego J. Brynkusa. W środę (20.07) był w Sejmie jako gość zaproszony przez wadowickiego posła. Podczas konferencji prasowej miał prezentować w Sejmie swoją książkę o nieprawidłowościach w dawnej bielskiej Fabryce Samochodów Małolitrażowych.

 

- Nie doczekał jednak do końca poprzedniej konferencji i niemal zgonił sprzed mikrofonu posła PO Michała Szczerbę. Mężczyzna uspokoił się na kilku minut, gdy pojawiła się Straż Marszałkowska, ale po swojej konferencji  - gdy odebrana została mu już sejmowa przepustka - odmówił opuszczenia Sejmu. Przez kilka minut stał otoczony przez grupę strażników, a po kolejnych kilku minutach negocjacji został siłą wyprowadzony – relacjonuje RMF.

 

Tak to wyglądało.

źródło: youtube

 

A tak przebiegała konferencja R. Pollaka i J. Brynkusa. Powiedzieli co chcieli. Inni potrafili to uszanować, nikt im przeszkadzał i nie przerywał.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

asquit, 21.07.2016 19:19

żałosne pisiory

rafi, 21.07.2016 10:25

Komentarz usunięty przez autora.

azquit, 20.07.2016 20:44

Komentarz usunięty przez autora.

marek-wad, 20.07.2016 20:17

Jaki poseł taki asystent

asquit, 20.07.2016 19:58

niezły cyrk za nasze podatników pieniądze

tomekx, 20.07.2016 19:37

hahahahahahaha Czy to są pierwsze polityczne aresztowania w państwie PIS?

zoch, 20.07.2016 19:34

wstyd i kompromitacja na szczęście ludzie powoli zaczynają się przekonywać jakim błędem było głosowanie na pis i kukiza. Prawda powoli wychodzi na jaw pisowcy pokazali wczoraj proponując uchwalenie olbrzymich podwyżek na rządu a kukizowcy to właśnie jest przykład jacy to są przypadkowi ludzie