reklama

44-letni Jerzy Obstarczyk został nowym prezesem wodociągów

, Polityka, Wiadomości, 01.07.2019 07:45, INFORMACJA PRASOWA
44-letni Jerzy Obstarczyk został nowym prezesem wodociągów
Wadowickie władze informują, że nowym prezesem Wadowickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji został Jerzy Obstarczyk. Zastąpił dotychczas prezesa Alfreda Karelusa.

Jerzy Obstarczyk ma 44 lata, jest żonaty, mieszka w Głębowicach i ma dwoje dorosłych dzieci. Ostanie 16 lat pracował zawodowo w jednostkach budżetowych i spółkach prawa handlowego związanych z branżą wodociągowo-kanalizacyjną oraz komunalną na stanowiskach: kierownika JRP, kierownika Zakładu Komunalnego, Z-cy dyrektora Zakładu, Wiceprezesa. Pełnił funkcję prokurenta.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu (dyplom magistra administracji w zakresie prawa i administracji publicznej) oraz Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku–Białej (dyplom licencjata administracji). Ukończył studia podyplomowe: Zaopatrzenie w Wodę, Usuwanie i Unieszkodliwianie Ścieków oraz Metody Analitycznej Oceny Jakości Wody i Ścieków - Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, Zarządzanie i dowodzenie w sytuacjach kryzysowych - Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Podczas dotychgczasowej pracy zawodowej brał udział w realizacji inwestycji wod-kan, największe z nich to:

1. Budowa kanalizacji sanitarnej i oczyszczalni ścieków w Międzybrodziu Bialskim: środki finansowe „Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego”

2. Gospodarka wodno – ściekowa Gminy Chełmek:
„Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Chełmek w zlewni oczyszczalni w Jaworznie wraz z wymianą i budową fragmentów sieci wodociągowej”

„Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Chełmek w zlewni oczyszczalni w Oświęcimiu”

„Budowa i modernizacja systemu wodociągowego w Gminie Chełmek”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

W latach 2008 - 2019 - pełnił funkcję Zastępca Pełnomocnika ( MAO ) ds. Realizacji Projektu dla projektu „Gospodarka Wodno Ściekowa Gminy Chełmek”


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy