reklama

Zwłoki znalezione przy szlaku były nagie. Policja próbuje ustalić personalia mężczyzny

Na sygnale, Wiadomości, 31.01.2022 10:25, eł

Trwa śledztwo w tej sprawie.

Zwłoki znalezione przy szlaku były nagie. Policja próbuje ustalić personalia mężczyzny

Jak już pisaliśmy, w pobliżu szczytu Jawornicy w Beskidzie Małym odnaleziono w sobotę (29 stycznia) zwłoki mężczyzny. Policja i prokuratura na razie nie zdradzają zbyt wielu szczegółów tej sprawy.

Wiadomo jednak, że ciało było pozbawione odzieży. Natknęła się na nie jedna z turystek i to ona powiadomiła policję o makabrycznym odkryciu. Ponieważ mężczyzna był nagi, nie miał przy sobie również dokumentów. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego w Andrychowie starają się ustalić jego personalia.

Aspirant Agnieszka Petek, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach podała nam rysopis mężczyzny: - Wiek około 25 lat, szczupła budowa ciała, krótkie, ciemne włosy, zarost na twarzy.

Decyzją prokuratora ciało zostanie poddane sekcji zwłok. - Wszystkie okoliczności tego zdarzenia są badane. Również to, czy brały w nim udział osoby trzecie – informuje prokurator rejonowa w Wadowicach Marta Łuczyńska.

Foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy