reklama

Zrobił rozróbę w sklepie w Andrychowie. Okazało się, że jest poszukiwany

, Na sygnale, Wiadomości, 01.09.2022 14:16, DK
Do zdarzenia doszło w środę w Andrychowie.
Zrobił rozróbę w sklepie w Andrychowie. Okazało się, że jest poszukiwany

W środę (31.08) mężczyzna ubrany w zielone spodnie i zieloną bluzę - jak zeznali świadkowie - zakłócał ład i porządek w rejonie sklepu Netto przy ulicy Włókniarzy w Andrychowie.

Mężczyzna został wylegitymowany, po czym okazało się, że jest poszukiwany. Został zatrzymany i doprowadzony do komendy w Wadowicach.

- Mężczyzna spędził noc w areszcie i zostanie doprowadzony do zakładu karnego - informuje asp. szt. Dariusz Stelmaszuk z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że podobna sytuacja miała miejsce także w innym sklepie przy ul. Włókniarzy. Mężczyzna miał robić zdjęcia na dziale bielizny, w tym zdjęcia małych dziewczynek, które tamtędy się przechadzały co zaniepokoiło dorosłych, którzy wezwali policję.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy