reklama

Zrobił napad na myjnię samochodową

, Na sygnale, Wiadomości, 04.08.2022 15:01, eł

Zdobył trochę pieniędzy, a teraz straci wolność...

Zrobił napad na myjnię samochodową

Nieco ponad półtora tygodnia temu do suskiej komendy policji wpłynęło zgłoszenie o włamaniu do trzech automatów na samoobsługowej myjni samochodowej w Suchej Beskidzkiej. Sprawca wyważył drzwiczki każdego z nich i zabrał cały zgromadzony w nich bilon. Jak się okazało, było tego wcale niemało, bo 3 tys. zł.

- Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego suskiej komendy zbierali w tej sprawie informacje i typowali sprawców. Ze wspólnych ustaleń z policjantami z wydziału kryminalnego komisariatu w Jordanowie wynikało, że włamywaczem jest 20-letni obywatel Gruzji – informuje aspirant sztabowy Wojciech Copija, rzecznik prasowy suskiej policji.

Młody Gruzin został zatrzymany 2 sierpnia. Następnego dnia kryminalni przedstawili mu zarzut włamania do automatów wrzutowych myjni i kradzieży pieniędzy. Za ten czyn mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 10 lat, ale to sąd zadecyduje o tym, jak surowa kara zostanie mu wymierzona.


Foto: KPP w Suchej Beskidzkiej

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy