reklama

Zostawiła otwarty samochód. Ukradziono jej torebkę z kartami i gotówką

, Na sygnale, Wiadomości, 28.08.2019 16:45, PG
Takie rzeczy w Rzykach, ale nie tylko tam doszło do kradzieży w środę.
Zostawiła otwarty samochód. Ukradziono jej torebkę z kartami i gotówką

Jak poinformował nas asp. sztab. Dariusz Stelmaszuk z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach w środę (27.08.) doszło aż od trzech kradzieży w okolicy.

Około godz. 09:00 na osiedlu Młocki w Rzykach nieznany sprawca ukradł torebkę z niezamkniętego samochodu marki opel, w której był portfel z kartami płatniczymi oraz gotówką – 1000 zł. Właścicielką ukradzionych rzeczy była mieszkanka gminy Andrychów.

Z kolei przed godz. 17:00 w Kalwarii Zebrzydowskiej sprawca dokonał kradzieży artykułów spożywczych i owocowych w supermarkecie Biedronka i oddalił się z miejsca zdarzenia. W tej sprawie czynności prowadzi komisariat policji w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Również w andrychowskim supermarkecie Kaufland w środę około godz. 14:00 dokonano kradzieży. Łupem złodzieja padły dwie pary okularów o wartości około 10 zł. Towar został odzyskany a złodziej ukarany mandatem karnym.

Foto: ilustracyjne

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Angel, 30.08.2019 17:34

Gówno prawda. Żadna okazja... Złodziej jest złodziejem - i tyle. Ja jakoś nie kradne, a przecież tego typu okazję są wszędzie. Za to trzeba być niezłym mózgiem żeby nosić w portfelu tyle gotówki. I jeszcze żeby to zostawić w otwartym samochodzie... Nauczka za bycie przyjebanym. W normalnym kraju wiadomo... Nie zamykam auta bo nikt mi nie ruszy bo każdy myśli "nie moje, nie ruszam". Ale my nie żyjemy w normalnym kraju. Pełno tu tego zlodziejskiego ścierwa...

Keson, 28.08.2019 17:17

jak to mówią okazja czyni złodzieja, no ale po co ukradł?