Znowu to skrzyżowanie! Wypadek w Bulowicach [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 29.11.2019 15:39,
Do wypadku doszło w piątek ok. 15.20 w Bulowicach.
Znowu to skrzyżowanie! Wypadek w Bulowicach [AKTUALIZACJA]

W piątek po godzinie 15:00 na skrzyżowaniu ulic Bielskiej i Stara Droga zderzyły się trzy samochody. Wstępnie wiadomo, że poszkodowane zostały dwie osoby.

Jak ustalili policjanci mieszkanka gminy Kęty, kierując samochodem marki Seat wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z samochodem marki Mitsubishi, którym kierowała mieszkanka Przecieszyna, po czym pojazdy uderzyły w samochód marki Toyota, którym kierował mieszkaniec Witkowic.

Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi.

Natomiast w piątek o godzinie 17:45 w Kętach na ulicy Sobieskiego doszło do wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci 18 –letnia mieszkanka Kęt, kierując pojazdem marki Skoda potrąciła nietrzeźwego 48 – letniego mieszkańca Kęt, który przechodził przez ulicę w rejonie przejścia dla pieszych. W wyniku potrącenia pieszy doznał złamania kości podudzia i został przewieziony do szpitala na dalsze leczenie. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 3,20 promila alkoholu.

W trakcie dalszego dochodzenia policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 30.11.2019 10:56

Sprawczyni to obligatoryjnie powinna być skierowana na ponowny egzamin do WORD, tylko z policjantem WRD -jako egzaminatorem.