reklama

Znowu przesadzili z prędkością. Kolejni kierowcy zatrzymani

, Na sygnale, Wiadomości, 09.12.2020 11:40,
Policja apeluje do kierowców o zmniejszenie prędkości.
Znowu przesadzili z prędkością. Kolejni kierowcy zatrzymani

8 grudnia 2020 policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie gminy Polanka Wielka. Tuż przed godziną 12.00 zmierzyli prędkość samochodu marki Renault, jadącego ulicą Kasztanową. Miernik prędkości wskazał 80 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. W związku z powyższym policjanci dali kierującemu sygnał do zatrzymania się.

Podczas czynności okazało się, że kierujący samochodem 39 - latek popełnił nie tylko wykroczenie drogowe lecz dopuścił się także przestępstwa. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 0,60 promila alkoholu.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

Z kolei wczoraj po południu (8.12.2020) policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym w gminie Osiek. O godzinie 15.50 na ulicy Głównej do kontroli drogowej zatrzymali kierowcę, który samochodem marki KIA jechał z prędkością 109km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Jak się okazało związek z niebezpieczną jazdą miał 32 – letni mieszkaniec Chełma Śląskiego.

Godzinę później na ulicy Bielańskiej do kontroli drogowej mundurowi zatrzymali samochód marki VW, którego kierowca jechał z prędkością 105 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Jak się okazało za kierownicą auta siedział 25 – letni mieszkaniec Zatora.

- Apelujemy do kierowców o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości - apelują policjanci.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy