reklama

Znowu kolizja. Na nic progi i znaki?

, Na sygnale, Wiadomości, 20.10.2021 15:08,
Do kolejnego już zdarzenia doszło na drodze Andrychów - Zator.
Znowu kolizja. Na nic progi i znaki?
Znaki ostrzegawcze na wysięgniku, taśmy ostrzegawcze na drodze, a ostatnio progi. To wszystko... na nic? Mowa o "kolizyjnym" skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej (ul. Zatorska) z powiatową (ul. Wadowicka) w Gierałtowicach.

W środę (20.10) po południu doszło tam do kolejnej - tym razem na szczęście niegroźnej - kolizji z udziałem dwóch samochodów.. Nikomu nic się nie stało.

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

VADER, 20.10.2021 22:32

"Angel" zgadzam się z Tobą w 100% siać plewy od początku w trakcie i do końca !!!

Angel, 20.10.2021 20:42

Ustawiają mnóstwo głupich znaków z idiotycznymi ograniczeniami prędkości. Jakieś ostre zakręty tam gdzie ich wcale nie ma itp. To nie ma się co dziwić, że ludzie potem na znaki nie patrzą. Druga sprawa. Jak ktoś się nie adaje na kierowcę, to żadne znaki nie pomogą. Trzeba poprostu lepiej segregować podczas egzaminu i ewentualnie odbierać później prawka za np. jazdę z telefonem w ręce, bo to nic innego niż próba nieumyślnego spowodowania czyjejś śmierci.