reklama

Znane są szczegóły wypadku z udziałem policyjnego radiowozu

Na sygnale, Wiadomości, 26.08.2021 08:54, red
Policja podała szczegóły wypadku, do którego doszło w środę wieczorem.
Znane są szczegóły wypadku z udziałem policyjnego radiowozu
Jak już informowaliśmy, do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem policyjnego nieoznakowanego radiowozu doszło w środę wieczorem na drodze krajowej nr 29 w Jaroszowicach k. Wadowic.

- W środę (25.08) około godz. 18:40 w miejscowości Jaroszowice funkcjonariusze Komendy Miejskiej w Katowicach, którzy realizowali czynności na naszym terenie, próbowali zatrzymać osobę poszukiwaną, która poruszała się samochodem osobowym. Zastosowali blokadę drogi, jednak ta osoba nie zatrzymała się pomimo sygnałów do zatrzymania. Doszło do czołowego zderzenia z jednym z nieoznakowanych pojazdów komendy miejskiej w Katowicach. Do szpitala trafiło trzech policjantów oraz kierowca pojazdu, który nie zatrzymał się. Policjanci odnieśli lekkie obrażenia, zostali już wypisani ze szpitala. Osoba typowana do zatrzymania nadal przebywa w szpitalu - informuje nas asp. sztab. Dariusz Stelmaszuk z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

foto: fb/ Patrole, Wypadki, Suszarki Wadowice/Kalwaria/

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy