reklama

Zmiany w policji w Kętach

, Na sygnale, Wiadomości, 31.08.2021 14:34,
Jest nowy szef kęckich policjantów.
Zmiany w policji w Kętach

30 sierpnia 2021 roku w Komisariacie Policji w Kętach odbyło się uroczyste pożegnanie asp. szt. Macieja Molendy, Komendanta Komisariatu Policji w Kętach, który przechodzi na emeryturę. Podczas uroczystości inspektor Robert Chowaniec Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Kętach podinspektora Artur Patyka.

Aspirant sztabowy Maciej Molenda służbę w Policji rozpoczął w 1998 roku. Przez wiele lat związany był z pionem kryminalnym oświęcimskiej komendy Policji, natomiast w 2016 roku został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Kętach, gdzie pełnił służbę przez ponad pięć lat.

Podczas drugiej części uroczystości inspektor Robert Chowaniec na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Kętach powołał podinspektora Artura Patyka, który do tej pory pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Po odczytaniu rozkazów personalnych insp. Robert Chowaniec złożył podziękowania asp. szt. Maciejowi Molendzie za kierowanie kęckim komisariatem, skuteczność w zwalczaniu przestępczości oraz podejmowanie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gminy Kęty. Natomiast nowemu Komendantowi życzył powodzenia i samych sukcesów na nowo objętym stanowisku.

Słowa podziękowania za owocną współpracę i działania podjęte na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności odchodzącemu z jednostki Komendantowi, złożyli Burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar oraz jego zastępca Marcin Śliwa, natomiast nowemu Komendantowi pogratulowali awansu oraz życzyli pomyślności na nowym stanowisku służbowym.

Następnie odchodzący na emeryturę asp. szt. Maciej Molęda podziękował wszystkim za wiele lat wspólnej służby, za okazane zaufanie i zrozumienie oraz bardzo dobrą współpracę w realizacji wspólnego celu, jakim było dbanie o bezpieczeństwo na terenie gminy Kęty przez ostatnie pięć lat. Szczególne słowa podziękowania za wsparcie, skierował do policjantów i pracowników komisariatu Policji w Kętach.

Uroczystość zakończyło przemówienie podinsp. Artura Patyka, obejmującego stanowisko Komendanta Komisariatu Policji Kętach. Podinspektor podziękował wszystkim za ciepłe przyjęcie i zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby w dalszym ciągu poziom bezpieczeństwa mieszkańców miasta i gminy Kęty był utrzymany na wysokim poziomie. Następnie przywitał się policjantami i pracownikami Policji z komisariatu Policji i zapewnił o pełnej gotowości do służby na nowym stanowisku.

Podinspektor Artur Patyk służbę w Policji rozpoczął ponad 29 lat temu, przez wszystkie lata związany był z pionem kryminalnym oświęcimskiej komendy Policji.źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy