Złodziejska szajka przebierańców krąży po Andrychowie

, Na sygnale, Wiadomości, 17.11.2019 20:40,
Uwaga na złodziei.
Złodziejska szajka przebierańców krąży po Andrychowie
Jak informuje nas mieszkanka Andrychowa, w niedzielę (17.11) skradziono jej wózek chicco way. Do zdarzenia doszło na ulicy Metalowców 4 w Andrychowie o godzinie 14.20.

Sprawcami kradzieży okazali się młodzi ludzie. Byli przebrani - jeden za mikołaja, drugi za kubusia puchatka.

- Może ktoś coś widział, wie albo rozpoznaje te dzieci. Sprawa zgłoszona na policji, bardzo proszę o udostępnienie:) Na pewno to nie jednorazowy wyczyn bo osobnicy są dobrze zorganizowani - pisze do nas pani Weronika.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Ca-ro, 18.11.2019 07:03

Może mieszkańcy akurat tego bloku zrozumią ,ze jak jest domofon to drzwi powinno się zamykać ,szczególnie pierwsza i druga klatka

Bryndza, 17.11.2019 22:40

Na metalowców było tak że oni grali pod oknami za blokiem . I wszyscy wybiegli na balkony do okien co się dzieje patrzeć. A reszta ekipy chodziła po piwnicach i po klatkach . W wiadomej sprawie .