reklama
reklama

Złodzieje rowerów zatrzymani

Na sygnale, Wiadomości, 30.07.2019 12:00, red
Złodzieje rowerów zatrzymani
Jak informuje policja, w nocy z 17/18 lipca sprzed jednego z bloków na ul. Niwy w Wadowicach został skradziony rower o wartości około 3000 złotych.

22 lipca wadowicka komenda otrzymała kolejne zawiadomienie o kradzieży następnego roweru z tego samego miejsca. Jego wartość została wyceniona na kwotę około 800 złotych. Pracujący nad sprawą kryminalni szybko wytypowali złodziei, których zatrzymali 24 lipca br.

Mieszkańcy Wadowic (20 i 22-latek) usłyszeli zarzut kradzieży, do którego się przyznali.

Grozi im do 5 lat więzienia. Policjanci odzyskali jeden z rowerów, który wrócił do właściciela. Jednoślad był przerobiony (przemalowany i wyposażony w części pochodzące od innych rowerów).

W trakcie przeszukania miejsc zamieszkania zatrzymanych mężczyzn, policjanci ujawnili i zabezpieczyli u każdego z nich, liczne części pochodzące od różnych rowerów. Obecnie trwają czynności zmierzające do identyfikacji tych przedmiotów. Policjanci nie wykluczają, że mężczyźni są sprawcami kradzieży także innych jednośladów.

źródło: policja
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy