reklama

Złodziej drewna z Andrychowa zatrzymany z narkotykami

, Na sygnale, Wiadomości, 30.12.2021 09:49,
Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Andrychowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wycięcie i kradzież drzew.
Złodziej drewna z Andrychowa zatrzymany z narkotykami

Pod koniec września andrychowski komisariat został powiadomiony o kradzieży kilku drzew z prywatnej działki na terenie miasta. Sprawca wykorzystując nieobecność właściciela działki wyciął mu kilka drzew, które następnie ukradł.

Okazało się, że łupem złodzieja padły trzy dęby oraz cztery olchy o łącznej wartości ponad 2800 złotych. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że związek z kradzieżą może mieć 45-letni mieszkaniec Andrychowa.

22 grudnia br. policjanci weszli na teren jego posesji, gdzie natrafili na część skradzionego drewna. Ponadto w trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci znaleźli ponad 150 woreczków foliowych z amfetaminą o łącznej wadze ponad 141 gramów. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do komisariatu policji, gdzie śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży oraz posiadania narkotyków, do których się przyznał. 28 grudnia br. Prokuratura Rejonowa w Wadowicach zastosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za popełnione przestępstwa podejrzanemu grozi nawet do 5 lat więzienia.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

jaskinek, 30.12.2021 21:29

Złodziej drewna,z Andrychowa,zatrzymany z narkotykami.Czy:Złodziej drewna z Andrychowa,zatrzymany z narkotykami.Czy jeszcze inaczej?