reklama

Zima daje się we znaki. Strażacy mieli sporo interwencji

, Na sygnale, Wiadomości, 20.01.2023 07:30, red
W nocy strażacy mieli sporo pracy.
Zima daje się we znaki. Strażacy mieli sporo interwencji
W czwartek po południu i wieczorem w całym regionie intensywnie padał śnieg. W nocy po kolizji dwóch ciężarówek zablokowana była droga krajowa nr 28 w Radoczy [na zdjęciu]. W Wysokiej samochód wpadł w poślizg na oblodzonej drodze i wylądował w rowie. Podobna sytuacja miała miejsce w miejscowości Kopytówka – kierowca samochodu osobowego potrącił pieszą, które odniosła lekkie obrażenia. Auto wylądowało w rowie.


Strażacy usuwali także konar drzewa, który spadł na ulicę Wadowicką Wieprzu. Z kolei na ulicy Beskidzkiej w tej miejscowości mokry śnieg zerwał przewody. Podobnie było na ulicy s. Faustyny w Sułkowicach, gdzie zerwany przewód telekomunikacyjny uniemożliwiał bezpieczny ruch pojazdów.

Z kolei w Kętach konar drzewa spadł w nocy na trakcję kolejową.

Synoptycy zapowiadają, że również w piątek będzie padał śnieg – najbardziej po południu i w nocy. Wtedy w regionie prognozowane są opady śniegu powodujące miejscami przyrost pokrywy śnieżnej o 15 cm do 20 cm.

foto: 112wadowice.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy